Nekoliko PS4 igara

Igre su u digitalnom obliku (download-ujete ih na konzolu). Igru dobijate na nalogu sa kojeg je igrate - i ostaju vam zauvek! Možete igru slobodno brisati i snimati koliko god puta želite, samo ne smete menjati podatke naloga.

Trenutno dostupne odmah:

Uncharted: Nathan Drake Collection (Gost) - 800 din.
Tekken 7 (Nosioc) - 1200 din.
NBA 2K20 (Nosioc) - 1000 din.

Ponude na 062 85 75 340 ili na PM

Bez ljutnje druze, ali malo si zalutao.

Ovde su ljudi malo informisaniji nego sto mislis.

Od cena, do tvog objasnjavanja sta su digitalne igre.

Oprobaj srecu na KP, tamo ima ovaca, ovde si, kako rekoh, zalutao.

Znam da su informisani, u čemu je problem? Prošle godine sam takođe postavio ovde oglas i nije bilo nikakvih problema.

Da napomenem još jedan info - igre su kupljene preko SpaceNet-a i imate doživotnu garanciju na njih tj. nalog koji se dobija. Ja ih više ne igram tj. ne koristim i to je glavni razlog prodaje.

P.S. Cene mogu svakako još da se koriguju ukoliko se neko odluči za više igara na spisku gore.

Srećna kupovina!

“Problem” je u tome sto pre svega ni ne prodajes svoje igre, vec kupljene preko nekog sajta.
Drugi “problem” je sto prodajes igre koje su dolazile us PS+.
Treci “problem” je sto za cenu jedne tvoje igre, svi mi ovde, mozemo uzeti sve te igre na razmeniigara i to od ljudi koji su ih licno kupili, a ne sa nekog sajta. Za 2000 lagano se uzme FIFA 21 ili NBA2k21.
“Problem” cetiri je sto ovde svi itekako dobro znamo sta je digitalna igra.
“Problem” pet je sto ovo nije moja stvar da se mesam, ali ne zelim da neko smatra i tretira ovde nekoga kao da je ovca.

Srecno sa prodajom, a ja ti mogu garantovati da to ovde, po tim cenama, nece niko kupiti.

1 Like

SpaceNet nemoj da pominjes nikome :zipper_mouth_face:
Kradene naloge prodaju

@von_Brcoos Nije mi bila namera nikog da uvredim. Kakve veze ima ko sta može da nabavi i gde? Ako taj neko može neka nabavi makar ja ne prodao ništa. :blush:

Ne znam šta se ti “uzbuđavaš” oko toga… :joy:

@Shamso69 Izvini zašto da ne pominjem? Da li si ti lično kupovao nešto od njih i imao loša iskustva? Znam čoveka koji radi tamo. Ljudi sami kreiraju naloge i prave share. Daju garanciju, imaju tehničku podršku non stop. Kupujem već četiri godine tamo igre nikada ama BAŠ NIKADA problema nisam imao… Zapravo ove godine mi se desilo da mi se jedan nalog izlogovao i nije radila šifra. Tehnička podrška mi je rešila u roku od sat! A taj nalog je star više od dve godine!

Za razliku od raznih Instagram/Facebook profila gde su me jednom prešli za nalog! E tu imaš prevara na sve strane, a kod njih zaista evo sigurno za 4 god. jedno 20 puta kupovah i nikada problem.

Nije mi cilj nikoga da reklamiram niti hvalim, ako neko želi može da kupi ako ne ok, zaobiđi u širokom luku :blush::+1:

Takođe sam napomenuo da može korekcija cene. Svakako prebacujem garanciju na kupca za svaku prodatu igru tj. profil.

Da sami rade share prodavali bi i gost naloge ne samo nosioce jer…zasto bi samo jednom prodali igru? Nalozi su dosta shady, i citao sam da su banovali konzole zbog njihovih naloga.

@Zaggin Pa i prodaju. Vidi se da pričaš napamet. Neka mi neko sa foruma ovde da konkretan dokaz da su imali loša iskustva sa SpaceNet-a u poslednje četiri godine. Da su bili prevareni ili pokradeni ili šta već.

Kakvo crno banovanje konzole :joy: Koji ste vi hejteri znači ne verujem :laughing::laughing::laughing:

Mešaš babe i žabe - banovanje je bilo skoro sa zloupotrebom ps plus kolekcije koja se dobija na ps5-ici i nema blage veze sa SpaceNet-om…

1 Like

Al si emotivno vezan za SpaceNet :sweat_smile: branis ih ko da je tvoj licno sajt :grinning:

p.s. ja sam Fifu 20
na disku prodao za 1100 dinara :rofl:

Ladno ste mu unistili oglas :joy:

@MladenVR Ma ne branim ih, samo govorim činjenice. I ne volim da me neko lažno optužuje da radim nešto loše.

Ja sam kod za fifu 21 platio oko 30$ na onim akcijama, fifa 20 na psn store-u je oko 20$ regularno. Mogu da spustim na 1000 i to je to :wink:

Ispamovali ste Nesinu temu i na kraju je kupio konzolu sam od sebe zbog vas :see_no_evil::wink:

4 Likes

Pa ucinili smo dobro delo :rofl:

1 Like

Ko je Neša? :joy: Evo korigovao sam cene pa ko voli nek izvoli…

Ljudi ajde uozbiljite se realno. Sto napadate coveka? Ima pravi da stavi sta hoce za cenu, ako neko kupi njemu lepo ako ne, onda nista. Jel tako spamujete i KP oglase kad vam se ne svidja cena?

2 Likes

Ne mozes porediti KP i nas forum.

Ja ga nisam “napao” vec sam mu ukazao da je zalutao i da ovde ljudi znaju sta i koliko vredi, kao i to da te naloge, po tim cenana, ovde nece prodati.

Vidis da je i korigovao cenu, sad mozda neko i kupi, ko ne zna za razmenuigara :grin:

Ok.

Imam ja lose iskustvo.
Uzeo sam jedno 5-6 igara preko njih dok nisam znao o cemu je rec.
Posle godinu dana 3 igre su mi zakljucane, ne mogu igrati ni jednu.
A da ne pricam o tome.da su sve to kradeni nalozi druze…ne mogu oni sami da rade share kad prodaju naloge na kojima ima vise od 3 igre ponekad.

1 Like

@Shamso69 I kada ti se to desilo jel si zvao tehničku podršku? I kako ti se desilo? Jel si poštovao pravila garancije?

Verovatno si pobrkao nešto pošto ja nemam ni jedan nalog na kojem je više od jedne igre. Imao sam jedan samo i to sa dve igre. Svi nalozi su im sa po jednom igrom.

Nije problem nikakav prodaću na drugom mestu, žali bože što sam ovde postavljao post. Toliko hejtera i “pametnjakovića” na jednom mestu skoro nisam video…

Eh da cene sam obrisao i koga zanima neka mi se javi. Dobiće svaku igru minimum 50% od regularne cene na PSN-u ostale ponude me ne zanimaju, ako imate bolje/jeftinije/pouzdanije zaobiđite me. Imam preko 200 pozitivnih na KP i nijednu negativnu prodaću ih tamo ukoliko se ovde niko ne javi…