Netflix od sada dostupan u Srbiji!

Prvi mesec je besplatan, pa probajte :slight_smile:

Upravo se regao, sve ok izgleda :smiley:

Oh shiiiiit… Ovo neće biti dobro po mene. I dalje pizdim što u evropi Vita nema Netflix App, to bi bilo neverovatno. Uuu, da, na Netflix valjda imaju i Persona filmovi… Dođe mi da otkažem kablovsku i pređem isključivo na Netflix sad kad je dostupan. :slight_smile:

Lepa vest ali 10e za HD verziju i 2 ekrana, nema srb titla (ocekivano) i losiji izbor serija nego US.

10e je za SRBINA i dalje ozbiljna para, nece ovo da zazivi. ._.

S obzirom da nije ista ponuda kao US, ne otkazuj još uvek kablovsku :slight_smile:

Anime nema skoro ništa, mada ima seven deadly sins pa mogu možda to da pogledam.

Dosta stvari fali, mada je i ovo dobar poÄŤetak.

Bilo bi lepo kad bi imalo titlova

Konacno mozemo da koristimo frazu “Netflix and chill” :smiley:

Jel radi ovo preko Xbox-a?

Moze. Evo ja upravo pokrenuo i sve sljaka super. Da ima titlove odmah bi ugasio IPTV i uplacivao ovo.

Da li mozda neko zna postoji li neka aplikacija za smart tv lg? Ako postoji gde je pronaci? Hvala

Konacno!!!

Super netflix ekstenzija za chrome ima opciju upload-a sopstvenog prevoda i direktne online pretrage titlova.Ako hoce neko nek proba pa nek podeli utiske sa ostalima :slight_smile:

Sljaka na xboxu. Nervira me sto svaki film/show ima one 2 crne pruge, jedino mi je Pepa Prase bila preko celog ekrana. :frowning:

Za bolje i nisi :smiley:

Zanima me koliko ce ljudi to placati. Cekamo 30dana da prodju :slight_smile:

11.99 je za 4 konzole odnosno uredjaja u isto vreme.
Lark je uzeo trial, i ja sam se preko njegovog ulogovao i u isto vreme smo gledali, znaci da 4 mogu u isto vreme.
Share ce da radi i za netflix vidim ja :slight_smile:

Inace smorio sam se kad sam video da nema south park, simsonovi i lost… Tome sam se bas nadao.

Malo su nas zakinuli i za kvalitet. Ovo nije ni blizu UHD rezoluciji sta streamujem…ni blizu…a sve je podeseno…i u account settings…sve mi se cini da je 720p ali prilagodjen za takav ekran

Internet Explorer i Edge jedino puštaju u 1080p. Chrome, firefox i ostali su sve u 720p.

Ja sam naleteo na nekoliko stvari bez tih crnih pruga, cini mi se da su bili Inception i Breaking Bad…

Ne znam na kojoj rezoluciji pustaju na xboxu, ali slika izgleda savrseno i na velikom tv-u.

Hah, ja sam takodje sinoc trazio simpsonove :frowning: , mozda ce ubaciti naknadno.

Serije su full, ali vecina filmova ima to ******. Slika je 1080p koliko vidim, sad kad pustim iptv oci me zabole. :smiley: