Netflix od sada dostupan u Srbiji!

Ma meni je Netflix dobar samo zato sto sada napokon kao covek mogu gledati preko TV-a UHD sadrzaj, **jeb_s HD - Full HD, **odavno vec vidjeno na IPTV-u, **davnih dana **skidani(torrent) i gledani svaki moguci filmovi u Full HD-u.

10 e je ok, pogotovo sto moze da se sharuje u isto vreme. Problem je samo sadrzaj, ako to prosire onda je odlicno. Ne zaboravite da smo placali rts 500 dinara.

Potpisujem, da budem iskren cak sam misleo da ce biti i vise.

Za 12e ima paket na 4 ekrana, u prevodu cetvoro mogu da koriste taj account u isto vreme, dakle 3e po coveku.

A mozemo i refund da trazimo uvek :slight_smile:

Jel ima neke prednosti dali se konektovati preko xbox one ili smart tv.

Xbox one. Uzeo sam dva achivementa vec. :smiley:

To mi reci

Taj paket sam ja uzeo ā€œ4 screens + Ultra HDā€ .

Nema tih serija s obzirom da su prodali prava drugom provajderu za nasu zemlju (citaj FOX), takodje nece biti ni House of cards nove sezone jer je ista vec otkupljena za nase trziste.

To sa deljenjem je ok. Ali me samo zanima sadrzaj. Odnosno koliko je osakacen u odnosu na US acc.
Inace RTS pretplatu placas opet 250din :slight_smile: Od toga nikako ne mozemo pobeci. RTS je kao smrt :smiley: uzas sa kojim moramo da zivimo.

Registruj se i pogledaj, prvi mesec je ionako besplatan. Nema nigde lista svega Ŕto fali.

Tutorijal za promenu titlova. Testirano, radi.

Ma znam da je za dz. prvi mesec. Nego reko da pitam zna li neko.

Po meni solidan izbor serija i tanak izbor novih filmova. Videcemo kasnije.

Steta sto na konzoli ne mogu nekako da se ubace titlovi, ovako preko pretrazivaca mi nije to to. Preko konzole je za lazy i relax varijantu vrh.

Sad sam iÅ”ao redom kroz sekciju Recently Added i dodavao na spisak ono Å”to bi gledao. Dodao sam 30-ak stvari na listu, i to raznih gluposti poput anime, serija, filmova, dokumentaraca, itd. Ono, ima stvari, ali fale neke koje su već licencirane od strane naÅ”ih televizija poput ili su dostupne samo na drugim servisima poput Hulu, Crackle, itd. Ja sam zadovoljan i nameravam da uzimam, možda se i ukombinujemo za Share. Za sad sam zadovoljan, ostaje da se vidi kako će se dalje razvijati situacija :slight_smile:

PogledaÅ” 5 epizoda serije za redom i dobijeÅ” achievment ā€œOnly one more episode!ā€ . :smiley: :smiley: :smiley:

Imas i Canā€™t Get Enough of This Show! Kad pogledas 10 za redom.

Odlični su ti achievmenti za svaki drek. :smiley: Inače, Netflixom sam jako zadovoljan. S obzirom da ima masu serija čiju produkciju volimo pratiti i ja i draga, tipa Breaking Bad, Better Call Saul, Orange is the new black, itd. nije ni čudo da visimo po njemu svaku večer. :slight_smile: A i treba iskoristit dok je free, iako se slažem da tik 8-10ā‚¬ i nije tako straÅ”no za sav taj sadržaj.