Netflix od sada dostupan u Srbiji!

Ako se ne varam(cini mi se) i za youtube se dobijaju neki achievmenti.

I za youtubeta isto :slight_smile:

Da, ali je ****** sto su app achivementi 0g poena.

Malo sam gledao Netflix. Najzad radi kako treba kod nas. E sad ne znam sta ima a sta ne od sadrzaja posto ja koristim US acc.
E sad mala anegdota vezana za Netflix.
Posalje meni drugarica iz US sifre za njen acc i ispod napisa ā€œNetflix and chillā€ Ja reko okk hvala.
A to je neka fora u US i onda mi je objasnila.
Tuzila neka crnkinja u US kompaniju netflix e sad razlog.
Njena cerka tinejdzerka pozvala decak da gledaju uvece Netflix i ostala trudna. Kaze nije bilo nista da se gleda i dok sam se okrenula decko bio na meni i eto ja ostala trudna. :lol:

Ja poslednjih par dana sa bratom idem redom po Netflixu i gledam serije i filmove, mada, ono, iako je kul, za mene nema neki izbor i često upalim neku seriju ili film koji sam gledao da ide u pozadini dok radim neÅ”to drugo. Tako sam recimo odgledao Harold And Kumar filmove, Scary Movie 1, 2, 3, Archer seriju i tako neke gluposti, jedino od serija Å”to nisam već gledao a gledao bi jeste Jessica Jones i da dovrÅ”im Daredevil, to je to.

Ali se brat žeŔće napalio na Netflix i ide redom po serijama i samo gruva. ReÅ”io je da ide redom da gleda sve Power Rangers serije, jer ih on gotivi, pa kad su već dostupne, zaÅ”to da ne. Odgledao je valjda tri sezone za sad, ostalo mu joÅ” samo 15 valjda :smiley: Poređao je tamo svakakve gluposti, njegova lista je 5-6 puta veća od moje :smiley:

Ono, ima sadržaja, ali nije sve toliko interesantno da bi samo iÅ”ao od serije do serije ili filma, kao Å”to to neki po americi rade. Ovo bi možda uzeo preko sharea, ali da plaćam punu cenu sa ovim sadržajemā€¦ Jok.

Definitivno ne visis na netu ako si sad prvi put cuo za tu frazu. :smiley:

Ne, to je tacno. Ja sam na netu usko orjentisan. Samo trazim sta mi u tom trenutku treba. Nikada ali nikada nisam seo i besciljno tumarao, gledao neke klipove citao nesto samo da bih citao. Tako da mi promaknu mnoge stvari.
Da nisam dobio acc od drugarice za dz. ne bih dao 10e nikako. Ne vredi te pare pogotovo za nas koji ipak znamo da se sve moze skinuti i naci na netu za dzā€¦

Da li ima neko resenje za VPN i Netflix? Kad su globalno pustili mesec dana sam mogao da gledam i US Netflix preko VPNa da bi to blokirali posle odredjenog vremena. Da li postoji neka zaobilaznica za ovo?

Netflix uvek blokira VPN. Možda se nađe neko privremeno reÅ”enje, ali oni brzo provale i blokiraju.

1 Like

Glupost. Zar im nije u interesu da sto vise para zarade? Nas Netflix ima strasno malo sadrzaja, a isto placamo kao i Amerikanci

Licence su čudo i glavni razlog tih gluposti. Da si ti sada FOX u Srbiji i kupiÅ” ekskluzivno pravo na neku emisiju, a ona bude dostupna na Netflixu, misliÅ” da ne bi pravio sranje i tužio nekog? E, u tome je fora koliko sam shvatio. Čist kapitalizam i debilizam.

Privatni VPN koji samo ti koristis a ne 100naloga netflix preko istog vpn-a :slight_smile: imaju isti IP i vide.

Mi kao u Srbiji imamo licencu za 1000 serija i filmova sa netflixa?

Pa, nije baÅ” za hiljadu, ali pogledaj koliko serija je pokupljeno po televezijama ovde i u okolini, nije samo u Srbiji. Isto tako imaÅ” i različite distributere za različite regione i tonu birokratskog proseravanja. Takođe, vremenom se dodaje sve viÅ”e sadržaja, ali nikad neće biti ovde kao u US. To je realnost i činjenica.

To izmedjuostalog zbog nepostovanja autorskih prava u RS. Zato ni Amazon Prime kanali ne rade.

Izvinjavam se sto sam pirat i sirotinja,aliā€¦
Skinem sa torenta,u kvalitetu koji sam odaberem i gledam kada hocuā€¦ Zasto bi onda gledao na netflixu,popcornu,itdā€¦?
Mozda zbog toga sto cia ima moju ip adresu,dok skidam serije? Buahahahahaha

Sto ne bih gledao na netflixu. Slazem se da ima da se skine sve sto ima netflix.
Ali evo ti situacija, sednem tako pre neki dan i upalim tv i netflix i saltam da vidim sta ima.
Iskoci mi ovde da je izaslo nesto novo itd. Pogledam nesto zanimljivo sto mi ne bi palo na pamet ovako ni da postoji. A ne palim komp, ne mozgam itdā€¦ Ono mozak na livadi.
Pa tako sam nagazio Stranger Things. Pisao sam tada ovde, ja sam prvi i okacio ovde u temi za serije.
Pre neko vece sam pogledao zanimljiv film iz Netflix produkcije.

Super Marko. A mozda i da kucamo ā€œ'imdb best seriesā€ā€¦

Niko nije rekao da ne moze tako. Samo sam ti naveo primer.
Prosto nekada me mrzi da sedim za kompom i trazim, kucam, bla blaā€¦
Samo upalim i tu je sve na jednom mestu. Imas slike, opis, malo pustis, vidis, ugasisā€¦
O tome se radi.

Ja odem na imdb i isto to uradim.
Ali shvatam tvoju poentu.
I ja bi isto to radio. Da zivim kao moj brat , u Njemackoj.
U Srbiji sam potpisao ugovor za optiku, aliā€¦ā€œNe postoje tehnicki uslovi, treba jos 5 bandera da se postavi. Postavicemo uskoroā€ aka never.

I zato ja iz bunta ne doniram nikomā€¦ NISTA