Netflix od sada dostupan u Srbiji!

Ako sam dobro razumeo, Mora se imati Netflix HD da bi mogao da gledam u isto vreme na dve odvojene lokacije ?

Jel koristi neko na forumu ovaj servis? Mislim da nameti koje sve imamo jos 120 eur godisnje :tired_face::tired_face::tired_face:

Koristim ja ali ne znam koliko tacno kosta najjaci paket posto imam od drugara US acc. ne placam nista. Ali svakako da ne bih dao 120e godisnje za ovo! Radje bih skidao sa neta.
Za nase uslove 120e godisnje je uzasno mnogo. Nije vredno tih para!

Ma ljudi idite na Plati.ru imate naloge za 0.60e HD ili 1.6e za 4kā€¦ubacis I gledaÅ” ja evo za sebe nekoliko meseci tako koristim i jos za nekoliko prijatelja kupio Im nalogeā€¦ Kome treba vise informacija neka mi piÅ”e licno

2 Likes

Kad saberes godisnje koliko placas je puno. Ali ne dajes sve odjednom :smiley: 1500 din mesecno stvarno nije puno. Ja sam isto to mislio kad sam trial zapoceoā€¦ali sam ipak nastavio da placamā€¦film i seriju nisam skinuo ne pamtim. Ono sto ne odgledam u bioskopu odgledacu na HBO, a serije sve koje me interesuju su na netflixu

Mnogo je kada se nagomila na sve ostale racune koje imam. Ako mama i tata placaju racune onda nije mnogo ali ako sam placas onda znaci.
A svakako da je super imati, isto imam HBO+Netflix ali ne bih platio nikada to.
Skinuo bih to sto me zanima. Nije vredno tih para.

da, tako meni funkcionise.

Evo posle vise od mesec dana koriscenja Netflixa, mogu reci da je ovo jedan vrhunski servis. Kum moj ima taj HD paket i ljudina kakav je naravno ustupio mi jedan nalog. Pored SBB servisa sa vracanjem programa 72 sata i Netflixa. Ljudi nisam pogledao reklamu ne pamtim. Prosto sam nekad u dilemi da li da igram ili da gledam nesto na TV-u.

2 Likes

Jos se domogni nekog HBO paketa i zatvorio si krug!

U kakvom su odnosu Netflix i HBO?

Pretpostavljam da Netflix ima mnogo vise sadrzaja, ali da nema HBO ekskluzivne serijeā€¦ Razmisljam da li mi tako nesto treba, pored HBO-a, torenata, popcornaā€¦

Krug zatvoren :slight_smile: HBO imam onaj paket u SBB za 490 din.

Sad jedino sto pokusavam da se nekako nateram jeste da imam 7 sati sna.
Posto svako vece zaglavim od 1:30 do 2h iza ponoci i ustajem u 6:40. Raspadam se od nespavanja.

Imam preko sbb-a hbo paket kao i netflix 4 k paket,i po mom misljenju netflix je bolji izbor.Hbo ima odlican kvalitet slike i 5+1 sistem i 4 premiere na mesecnom nivou,Filmovi su relativno holivudski ali se vrte isti,dok netflix ima 4k hdr sliku,5+1 audio i ogroman izbor filmova i serija,da napomenem da su ubacili cro prevod za neke serije kome slabije ide eng.
Pa pored ovog imam Eon na tv-u tako da mogu da vracam sve kanale sbb-a,dok sbb dekoder to ne može,sbb-ov dekoder vraca 72 sata određene kanale dok eon vraca 7 dana sve kanale,ā€¦
A,da,imam i Kodi na tv-uā€¦

2 Likes

Samo to vracanje kanala opasno naplacujuā€¦ Za jednu emisiju od sat vremena platio sam 110 dinaraā€¦ Van pameti :confused:

Ko naplacuje?

SBBā€¦

Ko zna sta su tebi naplatiliā€¦ja samo tako i gledam TVā€¦ovo nisu mogli ni slucajno

Sbb valjda platis 100ak kinti mesecno i mozes da vratis bilo sta 7 dana unazad. Ovako frai mozes samo 1h valjda.

Aktivirao sam sada onu premium opciju za 4 uredjaja (12e) kao neki free trial mesec dana da vidim malo kako radi i to. Jel bi neko delio pretplatu? (cisto razmisljam o opcijama, moze na 4 dela).

Jel je naŔ srb sadržaj mnogo bedniji od američkog i jel mora sad tu neki VPN da se koristi?

Ako nemas u paketu, vracanje kanala je 100 kinti mesecno. E sad ako vratis, recimo, 26. u mesecu, onda ti naplate za taj ceo mesec, ali ni slucajno nije 110 po emisiji. Znaci, usluga kosta 100 dinara na mesecnom nivou, ma koliko ti emisija vracao.

1 Like

Jeste manji sadrzaj zbog autorskih prava i kojekakvih regulativa.
Samo koliko je to losije ne znam tacno. Ali mislim da nije preterano.

Jesu li ubacili nase prevode ili jos uvek furaju americke?