Netflix od sada dostupan u Srbiji!

E to ne znam, meni stoji na eng. titl.

Ja odgledao 1 sezonu Stranger Things sa cro prevodom…
Predpostavljam da to nije usamljeni slučaj.
Sinoć na netflix-u odgledao Annihilation,očekivao sam više…

Kolko vidim americki su. Mozda ima poneki nas mada se ne bih kladio. Na HBO su sve nasi kolko sam video.

Ovaj nas netflix je bar kada sam ja pratio bio mnogo siromasniji od americkog, zbog toga mi se ni nije dalo da placam pretplatu za njega, jer to sto bih gledao pogledam na kodiju…

Neke serije imaju cro prevod ali vrlo malo njih. Narcos na primer ima

Verovatno je onda to to… Aktivirao sam to vracanje unazad, pogledao 1 emisiju i istripovao da je 100 dinara… U tom slucaju povlacim kritiku :slight_smile:

Na Netflixu sa nasim prevodom od serija nadjoh jedino Narcos, Stranger Things (neka od ove dve ima prevod samo u prvoj sezoni) i The Returned… Ova zadnja nazalost ima samo 1 sezonu. Ko voli malo uvrnute i jezive stvari, neka pogleda. Ja sam uzivao. Steta sto nisu nastavili sa snimanjem.

P.S. na Google mozete naci koji filmovi imaju nas prevod (ne tako mnogo, svega par njih).

Planiram da sa drugarom delim netflix, je l koristi neko sa foruma i kakva je ponuda filmova i serija za Srbiju, posto znam da kad je postao dostupan kod nas i nije bila neka ponuda?

Koristim ja, super je ponuda. Ne mogu da uporedim sa USA ali svakako ima daleko vise sadrzaja nego sto ja mogu da konzumiram. Ne verujem da ces nedostatak primetiti na velikim serijama i naslovima.

1 Like

Ponuda je extra …samo na prevode nemoj da računaš…
Ja kupujem naloge preko jednoga sajta…i sve je super …za 2 e mesecno imam sve u 4k i HDR vision…koristim evo preko godinu dana i nikada nisam imao problema

1 Like

Prevode svakako ne koristim. Probacemo sada mesec dana za dz, da vidimo sta i kako. Je l mozes da mi posaljes sajt preko kojeg kupujes naloge?

Iskreno mislim da ne vredi ni tih 2$. Ja sam nasao za 5$ godinu dana ali veruj mi sve je super prvih 10ak dana posle tek uocavas e nema ovaj film, e sad nema ni ovaj. Pustis seriju prva sezona kojim cudom ima hrvatski prevod dok ostale dve i nemaju(konkretno pricam za Narcos) a poznavanje engleskog ti tu i ne pomaze puno…
Drzi se ti lepo torenta ili odakle vec skidas i cepaj. Ako bas imas novca za rasipanje probaj plaćenu IPTV listu, na hiljade TV kanala, sve ove nase sto iole vrede a takodje imas i puno filmkva i serija u okviru te iste liste.

Mrzi me da se bakcem sa torentima, pogotovo kada dodjem s posla, zelim samo da se zavalim i gledam na tv-u…probacu mesec dana besplatno, pa cu videti o cemu je rec

Naravno probaj kad je fraj, a na torrentu mozes podesiti da krene sekvencijalno skidanje odnosno od pocetka. Tako da sacekas 30ak sekundi pustis i dok gledas film on se skida u pozadini.

1 Like

Gde si to nasao godinu dana za 5$?

Netflix nema sve filmove na svetu. Treba imati realna ocekivanja. Pored Netflixa postoji dosta konkurentskih striming platformi. Hulu, Amazon Prime, HBO…

Ok je za serije, filmovi manje vise, za nove ti ionako ne gine bioskop.

Prevod je vecini dovoljan na engleski. Nisam nikada naisao na saddzaj bez toga.

Ovo od par $ godisnje su 100% pretplate kupljene preko kradenih kartica. Ne pokusavam da moralisem, samo kazem. Karma is a bitch.

1 Like

Jel ima neko možda da mu fali 4. član za šerovanje Netflixa? Pridružio bih se, ako ima zainteresovanih.

Pozdrav i srecna nova godina :beer:

Gde kupujete netflix shareovane naloge? Kupio sam prosle godine on nekog kineza sa aliexpresa ali nije obnovio pretplatu i sad ovaj nfshare suspendovao nalog.

Mislim da svi plaćamo regularno pretplatu.

Ne znam možda ima neko i s tim nalozima, ali nisam baš ubijeđen a i ne znam koja je svrha.

Jeftinije je, ja sam platio oko 15$ godinu dana i radilo. Sad isteklo i ovaj nije obnovio na zalost.

Jel moze preko VPN-a pretplata da se uradi? Vidim da je netflix preko turske 55 lira, oko 3.5€?

Pa ti pokušaj, kao što rekoh ne vjerujem da se neko ovdje bakće s tim.