XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Nintendo Switch hacked

nintendo_switch

Kada bi se mogli igrat pirati, i kada bi cijena pala za ispod 200e, mozda bih razmatrao kupovinu.

Hackovan da , kernel exploit nadjen pokenuli sve sto su hteli zahvaljujuci GPU od nvidia-ije koji je lepo dokumentovala i javno objavila za programere a ovi Japanci uzeli GPU taj isti i ubacili u konzolu :-D. Svakako rekli su da nece javno objaviti ceo postupak, neki alati su vec javno dostupni a i ceo proces sa 34c3 kako su izveli tako da ce nesto biti. Moracu da razocaram tako je bilo i pre kada su hackovali ps4 pa nisu objavili…

Lepo, onda klincu mesto Vite uzmem Switch posto su igre taman za njegov uzrast :joy:

Znaci, uskoro…

Spring 2018 or there around

Odlicna konzola, ali malo mi je nezamislivo da i dalje drzi cenu od oko 320-380e…mogu progudati kada dodje do hakovanja, ali sada kada su i igre po 60$…no way

Ako je hakuju ovo mi postaje zanimljivo. Da kupim da se igram sa decom.

Realno konzola sa takvim specs ne vredi preko 180e.
Ja joj predvidjam dosta kratak vek trajanja, ovo je shype zbog: Pokemona, Maria i Zelde.
90posto ljudi kupuje konzolu samo zbog tih naslova.

Ma konzola je golo g. Iz mog ugla. Ali sto kazes dao bih plafon oko 200e za nju i to samo ako je razbiju pa moze piraterija. Da se igram sa sinom malo. Taman za njega su te igrice.

Drzao sam je malo u ruci za novu godinu i isprobao par igara – ne bih rekao da vredi koliko traze. Ekran je malchice mali, dzojkoni shkripe i mrduckaju se pomalo u svojim lezistima. Da ne pricamo o trajanju baterije i problemima s bluetooth konekcijom/dockom. Nema premium feel.

I moj je neki osecaj da je 200e plafon.

Jel se isplati sada preci sa Wii U na Switch?
Mislim na kvalitet konzole i igre kakve su?
Znam i sam da su igre papreno skupe, i dok ne izadje neki hack nista

Upravo dok ne izadje hack nista. Ti sada imas bese opciju i za pirate i za WII pirate. Ja bih tu konzolu cuvao, makar da mi stoji u kutiji.

Iskreno, switch kupovati u ovom trenutku je malo prerano. Broj igara za tu konzolu je relativno mali, a u odnosu na Wii U, razlikuje se u Splatoon 2 i Mario Odissey, a da vredi pomena. Ostatak igara je zaista zanemarljiv i nedovoljno zanimljiv. Ko hoće Zelda BOTW da odigra, jednostavnije je uzeti hack-ovan Wii U za 200 EUR i preći igru, pa prodati za iste pare, nego uzimati sada Switch za 400 EUR sa Zeldom i upitnom prodajom kasnije za te pare.

Suviše skupa zanimacija za ono što pruža u ovom trenutku. Ako je do kraja hack-uju, biće zanimljiva kada joj još padne cena.

Upravi tako, za Wii U sam odradio hack i ubacio oko 25 igara. Za Wii nisam jos jer nemam Wii Remote, u pravu si jos da nadjem kutiju i da ostavim za sebe posto je komplet u veoma dobrom stanju.

Kupis i nucake i sve
Ima i na WII obicnom dosta kvalitetnih igara za preci

http://news.softpedia.com/news/nintendo-switch-hacked-to-run-linux-519740.shtml

Ako ga skroz hakuju znam koja mi je sledeca konzola za klince, taman da se manu mojih konzola :joy:.

Ne bi valjalo da je hakuju jos bar dve godine. Ako je sada provale, proci ce kao I Wii U, bez podrske third party developera, I samo sa ekskluzivnim Nintendo igrama. A na Wii U smo vidjeli kako izgleda kako izgleda takva konzola.

Ma ne vereujem da bi to imalo ikakvog uticaja. I Wii je bio probijen pa se extra prodavao. Wii U se prodavao lose od starta.

Wii je odmah bio probijen, I imao je najgore rezultate u prodaji softvera na platformi. Samo su se prodavale konzole, dok je procenat igraca koji kupuju igre bio mizeran.