Nintendo Switch

Nemoj zaboraviti da na Switchu imas i Zeldu BotW, Odyssey, Mario Kart 8 Delux, Splatoon 2, Xenoblade Chronicles 2, Fast RMX, Arms, Pokken Tournament DX, Bayonette 1 i 2…Najprostije receno ekskluzive zbog kojih 90% ljudi kupuje Nintendove konzole. Uskoro stize Kirby, Donkey, Yoshi, Bayonetta 3, Metroid Prime 4, Mario Tennis Aces…
Indie igre obozavam, a ove ostale su tu da corba bude masnija :slight_smile:

Sutra je Nintendo Direct :slight_smile:

1 Like

jel se kolega jos uvek kune u switch ? :smiley:

Haj napravi temu oko ovoga kad bude krenuo Direct pa da tamo imamo sabrano šta su sve objavili.

1 Like

Bogami kune se.

Ne znam ikog da je zazalio kupovinu, svi se i dalje raduju lavini reizdanja i indie igara koje su vec na svakoj drugoj platformi izasle. Ovo nije snark, mislim da nintendo vuce pametne poteze, imaju ljudi sta da igraju umesto da cekaju po jednu first-party igru godisnje ko ranije.

On specificno voli dragonball z, japanske rpg-ove i turn-based taktiziranje tako da mu switch sasvim fino pokriva potrebe. Do te mere da mi je pozajmio dzojped da igram Rejmena s Lukom, jer mesecima PS4 upalio nije.

3 Likes

Ne znam bas koliko je korisno praviti temu za ovaj Nintendo Direct jer ne treba ocekivati nista posebno, pogotovo sto je E3 blizi gde svi otkrivaju svoje glavne adute. Prosle godine su na E3 ukrali sov Sony-u, a mozda to urade i ove godine.Bice price oko vec najavljenih igara, eventualno neki Wii U port uz par third party igara(verovatno portovi). Moja najveca zelja za ovaj direct su Metroid Prime Trilogy i Zelda Wind Waker.
@Akiris Tesko da ces naci nekog ko se pokajao sa Switchom. Opet po foruma je mnogo vise onih koji jednostavno ne zele da predju preko cene i snage konzole i kao takvi nemaju ni jednu lepu rec da kazu. Pravo da ti kazem dobro je dok je tako, dok mozes da cujes razlicita misljenja i procenis da li je ta konzola za tebe. Ja kad sam je kupovao moram priznati da sam imao strah da li ce konzola uopste da radi, forumi su bili puni price kako ce se Switch bukvalno raspasti posle godinu dana koriscenja. Glava mi je bila puna price o mrtvim pikselima, losim joyconima koji se klimaju i imaju prekid konekcije, kako ce konzola ostati bez podrske i doziveti goru sudbinu od Wii U…

Pravimo ovde teme i za manje bitne stvari ili vesti :slight_smile:

2 Likes

Narucio sam tj rezervisao switch za 290e sa Mario Oddysey i Zedom (fizicke kopije). Treba samo decko da mi potvrdi u nedelju, pa mozda vec sledece nedelje (ako se nesto ne iskomplikuje), zavrtim Marija…

Posto igre vrede bar 70-80e, koje cu posle da prodam, kontam da je Switch koji je “samo proban” fina kupovina za 210-220e.

2 Likes

To si me ti preduhitrio. :joy:
U svakom slucaju dobra kupovina, isplati se uzeti.
Kao sto si rekao samo igre vrijede 80e, ja imam jos dosta da igram na Wii U tako da ce nekad pasti i Switch, a do tada ce opasti i cijena nadam se.

Kako ste zadovoljni sa Nintendo Directom? :slight_smile:
@padawan Dobro si prosao, a ako nastavis sa tom praksom kupovine pa prodaje igara otvoren sam za sadnju :slight_smile:

Videcemo, ne volim ove dogovore koji traju nekoliko dana…

Jel neko postovao Direct stream?

Postovao je Robotnjik ali nema veze, dobro je sto si postavio ovde :slight_smile:
Sta znam ja nisam imao Wii U pa sam prezadovoljan Directom,plus sto su najavili Super Smes Bros. koji sam ocekivao tek na E3. Malo mi je krivo sto je Switch izvisio za novi COD.

Veruj mi nisi ništa propustio. Ima ovde ljudi koji su zadovoljni igrom. Meni od MW2 čini mi se ni jedan nije zanimljiv, ni SP ni MP

1 Like

Stigo Switch sa Zeldom i Marijom. Bukvalno sam samo stigao da upalim…

1 Like

Kakva je Marija? :smiley:

2 Likes

Bomba

Jel ima tu i Wario? Kad sam skapirao da nintendo ima lika koji se zove vario odusevio sam se xD. Jbg vario kao proslo vreme sad je str8 hahha.

1 Like

Kad spomenu Warrio/vario varijantu, odmah mi se vratila seta.
Da li je iko igrao ili se barem seća ove igre:

Warrio je dominirao scenom, barem je meni bio omiljeni lik. Kada mu se napumpa power opcija do kraja i pusti u opticaj, kreće ludinica na terenu. Efekat je isti kao kada se najedeš prebranca sa kiselim kupusom i zaliješ to jogurtom :smiley: sve sa zvučnom podlogom.
Stim što iza Warrio-a ostaje zeleni dim po terenu koji davi kako protivničke, tako i igrače iz svog tima, a animacije su pri tom sjajne :smiley:

I dalje mi nije jasno kako je Nintendo ovo ubacio u jednu igru koja je generalno namenjena za celu porodicu.

Moram da proverim da li ima za WiiU ili u planu za switch port ove igre.

EDIT:
Ima a WiiU, a izgled je krenula peticija da se napravi i za Switch :slight_smile:

2 Likes

Fifu ne volim, PES izgleda nece doci na Switch pa mi nema druge nego da se pridrzim peticiji za Mario Strikers :slight_smile:
Jedino sto ne bih voleo da bude port nego nova igra.

3h nisam mogao da se odlepim od konzole, eto kakva. I to skoro sve na jednom kingdomu. Nisam siguran da mi se eksploracija i sakupljanje power moon-ova po nivoima vise svidjaju od klasicnog platformisanja, sigurno ipak ne, ali u dusi je ovo isti Mario koji je proslavio Galaxy i 3D World, a sakupljanje meseca je kuidikamo zabavnije nego sto sam anticipirao. Celu stvar vade milion fazona sa posessovanjem, tranzicije u klasicne 2D deonice, i uopste osecaj da je svakom segmentu igre pruzena neverovatna kolicina paznje i ispoliranosti.

Sama konzola je solidnog kvaliteta, ali nije bas da padnes na dupe. Dzojkoni su nekako flimsy i mrduckaju se pomalo u handheld modu, pecurkice nemaju bas perfektan hod, vise mi se svidja monolitni Wii U tablet, OS je jako rudimentaran, e-shop mi ne radi jer ne podrzava region, ali kada se dzojkoni odvoje od tableta u dock modu upravljanje je zapravo ugodnije nego recimo rogobatne nuncake kod Wii-a. Sve u svemu, jako interesantna spravica na koju ne mogu previse da se zalim jer sam je prakticno dobio za 190e. Baterija je ocekivano slabasna, i tek treba da nadjem neku jeftiniju torbicu za transport. Meni je licno ova grey varijanta i vrlo neinspirativna.

1 Like