Nintendo Switch

Mislim da sam video taj apdejt juce, stvarno wtf.

Uzgred jako je cudno sto Netflx i HBO nemaju Switch app, zaista nema izgovora jer je konzola vec godinu dana na trzistu.

Imam jos 2 pitanja:

  1. Jel neko zna gde moze da se kupi najjeftinija neka obicna torbica/futrola za switch? Ne daje mi se bas 3500 din.
  2. Nalog mi ne podrzava regon, ne da mi ni da udjem u e-shop, sta sam uradio pogresno?

@padawan sve ovo sto opisujes mi vristi ‘nintendo’… oni su oduvek takvi. Mario i kompanija ispolirani do besvesti, podilaze nostalgiji besomucno, a sve ostalo, hardver-cene-onlajn-itd, jedva prolaznu ocenu dobija.

Ako ima pravde, trebalo bi indijima chekove da pisu. Slutim da su oni zasluzni za jedno 40% trenutne popularnosti switcha.

Da kojim slucajem imamo switch i da na njemu lidija igra Stardew Valley, ne bi je vise video.

Indie podrška nije puno pomogla Viti, tako da mislim da su ipak tu najviše zaslužne ekskluzive sa ludim meta-ocenama, kao i Wii U portovi.

Ja cu biti srecan tek kada je hakuju, ovo menjanje kertridza koji kostaju 6000 din, nije mi previse interesantno.

Kupi zeni Switch, da ti ne bi vise hijackovala PS4 :smiley:

1 Like

Ti pored igara kao sto Zelde BotW, Odyssey, Splatoon 2, Mario Kart 8 Delux, Bayonetta 2, Arms…i najavljenih igara poput Metroid Prime 4, RPG Pokemona pricas da su za uspeh Switcha velikim delom zasluzne indie igre. Zajebavas ili si ozbiljan? :slight_smile:
Ne kazem da nemaju nikakve zasluge ali ne verujem da je i jedan vlasnik Switcha kupio tu konzolu da bi igrao iskljucivo te igre. Ja ih imam 6, sve su to odlicne igre ali budimo realni nisu me one ubedeli da kupim Switch :slight_smile:
@padawan Resio si eshop probleme?

Nisam jos, imas neki savet? :confused:

Mogu da ti kazem kako sam ja uradio :slight_smile:
Nintendo profil tj nalog:
Country/region of residence sam stavio Irsku zbog engleskog jezika i cene u eurima
Time Zone:Europe/Dublin
Sve ostalo su ti licni podaci tipa datum rodjenja, mejl adresa itd…To bi ti bilo to, a u samoj konzoli u sistem seting odaberes region evropa i time zone beograd
Meni sljaka bez greske i vec sam kupio 5 indie igara preko eshopa intesa karticom

1 Like

Podesio Irsku, sve sljaka!

Cene i ponuda su blagi uzas, jedino vidim ovu Violet na popustu 70%, stavio da se skida demo.

Kupio sam malopre i neku soft torbicu u virtual-u za soma dindzi. Najvise se plasim da se slucajno ne iskrive nesto pecurkice u transportu jer nije cvrsta futrola ali videcemo kakav je kvalitet dzojkona pretpostavljam.

Nece se nista iskriviti ne brini, ja Switch svaki dan nosim na posao u obicnoj torbici, a pre toga ga ubacim u onu fabricku kesicu :slight_smile:
Prati cene na eshopu bude popusta, a mislim da ti je NBA sad na popusti za nekih 30 eura. Sta da ti kazem ne ocekuj Sony cene ali recimo M+R za 30/35 eura to ocekuj. Moj savet ti je kupi Mario Kart 8 Delux i Splatoon 2 i veruj mi imaces 500 sati minimum da se zezas sa velikim zadovoljstvom. Njih na kp imas za 40/45 eura :slight_smile:

1 Like

Malo pre sam dosao iz trznog centra gde sam gledao Switch i mogu da kazem da cena ubija :smiley: samo 314 eura i to samo Switch i to kalsicno sivim i poklon pokemom Sun

Ne zajebavaj, pa sta je 314 eura za Ceski standard :stuck_out_tongue:

2 Likes

veruj mi kad provedes 3 nedelje na bolovanju :smiley: nije bas malo :smiley:

salu na stranu , pazaticu sigurno samo sto cu onda posebno morati da kupim posebno druge Djojkone

Zar nema neka sarena varijanta? Ovaj donji sam kupio pre neki dan.

tu kod mene u Trznom nema ,a da idem do praga ili narucujem preko neta necu :smiley:
a ovi su extra bese kod burazerovog sina je moj SNES :smiley:

Planiram pro controller da kupim ali ovom retro nisam mogao odoleti :slight_smile:
Stize na Switch V-Rally4

1 Like

Slabo je prosao Kirby. Mada, Eurogamer je dao recommended, a Gamespot osmicu, tako da i nije tragicno.

Hahaha da, lose je prosao sto mi je na neki nacin drago jer gde su sad oni sto kazu da su Nintendo reviewi igara potplaceni, teorije zavere i te fore. Inace Kyrby placa cenu jer je previse lak,a to je za jedan klasican 2d platformer nedopustivo, ne kazem da treba da bude frustrirajuc ali jednostavno ne sme da bude bez izazova. Navodno su Kirby i Yoshi namenjene deci pa su zato laki, sto je po meni totalno sulud potez od strane Nintenda. Bolje da su napravili umereno tesko igru pa da igramo svi, a ne samo 10% dece ako ih ima i toliko. Valjda nece Mario Tennis Aces da kiksne, bas mi se igra kvalitetan tenis, a dugo ga nisam igrao :slight_smile:

1 Like

Nintendo Switch Pro? :smiley:

Veci switch je poslednje sto nam treba, i ovaj je kao da omanj televizor nosim u torbi. Mislio sam da to nikada necu reci ali ovde mi zapravo smeta preveliki ekran. Ne verujem da ce apgrejdovati sam hardver, ali koliko su ludi, mozda uzmu recept od Sony-a i Microsofta.

Veci display je dobrodosao samo u slucaju ako se nece menjati dimenzije konzole, jer kao sto Padawan kaze Switch je vec sad na ivici prenosivosti. Sto se tice nadogradnje hardwera zasto da ne, recimo ista igra koja ce radite u 30fps na staroj, a u 60 fps na novoj konzoli nije losa ideja. Za vecu rezoluciju i fps bi trebali poprilicno da nadograde Switch jer u suprotnom ne vidim neki smisao izbacivanja pro verzije. Glavni problem je cpu i steta sto u startu nisu isli na noviji Tegra procesor, mislim da bi u tom slucaju Switch podrzao i najace game engine pa ne bi imali onakav Fifa port.
E sad koliko bi to uticalo na cenu pojma nemam :slight_smile: