Nintendo Switch

iPadi imaju velike ekrane sa visokom rezolucijom i baterijom koja ima 10 sati screen on time. Ne vidim razlog zasto switch ne bi imao cca 5h

Zato što mi se čini da će switch ipak imati mnogo jak hardver. Jaci od ipada.

Posle onoga sto se dogodilo sa Note 7, niko vise nece zeleti da se zeza sa baterijama. Ne verujem da moze trajati preko 2h. 10h screen on nije isto sto i 10h intenzivnog 3D gaminga.

Sto se tice hardvera, jos uvek je pokriveno velom misterije, ali nisam optmista. Pitanje je kakav je hardver u kutiji kada se tablet bocne. Ako je samo docking station koji daje stabilnost, punjenje i TV izlaz, to ce biti lose. Ako moze da pruzi PS4/XO nivo grafike, to ce znaciti 3rd party paritet sa current gen konzolama, ali nesto ne verujem da je to moguce.

To teško da je moguće,ali ako pruži grafički pribliżno iskustvo kao xbone/ps4,uz jake exkluzive i third party podršku…Može ozbiljno da parira “curent gen” konzolama.
A ako probiju zaštitu u startu (xbox360) ima da ušiju m$ i sony. Što se cene tiče,prognoziram kod Nindze 349e.
Uvek sam voleo kompanije koje sa bave proizvodnjom u samo jednoj oblasti.
Sony proizvodi svasta,microsoft takodje,ali nintendo…Games only. Kao i pokojna Sega…

Kad bi pi piraterija bila moguca u startu, kuoio bih konzolu bez obzira na cenu. Njihove igre su mozda preskupe. Radje bih dao 60e za wl2 igre na PC nego za Mario Kart

Upravo. Sirotinja (mi) da igra pirate,a average Joe ce ionako uplatiti neku godisnju pretplatu da igra online. Hardver se prodaje kao lud-win win.

Ios uredjaji su brutalno optimizovani. Cak i tako, cim pokrenem bilo koju igru, ne mora uopste da bude zahtevna, npr Plants vs Zombies 2 za malog, samo gledam kako se srozava baterija.

Kud PvZ2, a kud Skyrim.

Zelim im srecu. Za razliku od Wii-a i jos glupljeg Wii-U-a, ovo ne deluje kao gimmick nego kao pravi feature. Koji zaista druge konzole nemaju. Al se plasim da tehnologija nije dorasla njihovim ambicijama.

Mnogo tu ima nepoznanica. A i sama konzola je predizajnirana, milion parchica ima. Takav pristup je obicno preduslov za neuspeh.

Pi kakvi smo. Nisu ni specifikacije izasle mi vec 1000 mana pronasli

Mislim da većina podcjenjuje Nintendo i kvalitetu njihovih proizvoda… Mnogi od nas imaju njihove konzole koje još uvijek rade, čak i nakon 2 decenije. Smatram da se Nintendo ne bi upuštao u nešto za što smatra da nije sposoban. A da nisu sposobni, itekako da jesu…

1 Like

:smiley:

1 Like

Gledao sam po internetu, i Switch nije 1. takva konzola. Razer Edge/Razer Edge Pro je 10.1" 1366x768 Windows 8 tablet sa i5 1.7GHz/i7 1.9GHz procesorom, 64GB/128GB memorije respektivno i GT 640M grafickom karticom. Crysis 3 u nativnoj rezoluciji sa minimalnim detaljima tera na stabilnih 30 fps, dok Tomb Raidera tera na 30fps ali sa High detaljima. Baterija je slaba tacka, jako slaba. Basic usage (browsing, youtube, i sl) baterija traje 5-6h dok uz gaming svega sat vremena.
Cena mu je svega 1099$/1399$. Ali to nije sve! Docking system u koji se stavi tablet da mozemo igrati igre dolazi ODVOJENO. I kosta svega 149$, a ako zelimo jos 1h gaminga mozemo dokupiti bateriju od 10$. Dakle za 2h gaminga van kuce potrebno je izdvojiti 1558$. Bargain.

Haha kakav fail od konzole. Bargain. :smiley:

Gore sam napisao da je Tesco stavio Switch po ceni od 349£ ali je brzo sklonio. Sad koliko je to tacno ne znam…

Hah!Predobro izgleda!

So close, yet so far… :slight_smile:

Nice, mislio sam je Switch makar 7", ali mi ovo deluje mnooogo bolje po pitanju ergonomije i veličine :slight_smile:

Bolje,bolje,samo nek potraje baterija.

Ja propustam ovu konzolu. 6.2" je mozda ok za prenosnu varijantu, ali ja definitivno ne zelim da se igram na malom ekranu. Posebno ne u 720P. Cao-zdravo Nintendo sto se mene tice :frowning:

1 Like

Pa mozes da igras i na velikom ekranu. Toster te prebaci.
Dock radi upscale na 1080p