Nintendo Switch

Mislio sam digitalnu Fifu da kupim ali su me memberi odvratili od te ideje. Jbg posluzice u mobilnom telefonu, taman imam onaj hibridni slot :smiley:

Pa nije mu nešto neophodna, ali neka je možda mu vremenom zatreba :joy:

1 Like

Pa i nije jer Nintendo igre u fizickom izdanju ne zauzimaju memoriju, dok recimo Sony igre zauzimaju po 50gb iako su u fizickom izdanju :roll_eyes:

Novi hit iz Nintenda, cloud save opcija nece raditi za neke igre.
Splatoon 2, FIFA 19, NBA 2K19, Dark Souls Remastered i Dead Cells.
Tako da korisnicima nije dopusteno napraviti sigurnosnu kopiju snimljenih pozicija iz igara. :joy:

Iz opravdanih razloga da ljudi ne bi varali :slight_smile:

Za Fifu ti ne treba jer cuva na EA Ultimate Team serveru. Sigurno je i sa ostalim multiplejer igrama to slucaj… Ali zasto Dead Cells i Dark Souls? Ako se desi neka havarija sve ispocetka?

Treba sacekati zvanicno saopstenje Nintenda jer ovo su samo nagadjanja. Ako pojedine singl igre nece imati save onda ova prica oko varanja sa rankovima ne pije vodu.

Kakva poplava igara na piratskim sajtovima za Switch. Izadjem 1-2 puta nedeljno da pogledam šta ima novoga i umorim se gledajući. Za 7 dana izbacili su opet gomilu igara.

Skinuo juče “Hyper light drifter”. Moram priznati da je simpatična igra.

U 00:00 sati Nintendo Direct. Nemoj da zaboravite da gledate :slight_smile:

Na kojem kanalu😉

1 Like

Jedva čekam. Neću moći zaspati od uzbuđenja. :slight_smile:

1 Like

Na Yutubo :smiley:

1 Like

Sjajan Nintendo Direct :slight_smile:

Neke od najvaznijih vesti

3 Likes

Lele, cim istekne membership, save sa clouda se brise.
Njihov odgovor “cim istekne pretplata save se brise, ali I dalje mozete da pristupite svom save-u ako ste ga snimili lokalno”.

Sasvim logicno ako su ga vec vezali za pretplatu.

Sva sreca pa cloud save ne radi na pola igara.
Dobijas 20 NES igara uz pretplatu, mada bi radije kupio NES i uzivao.

Ne znam kako si uspeo da izbrojis da na pola igara ne radi kad jos nije ni krenula pretplata, a na Directu nije bilo ni reci da neke igre nece imati cloud save? Nisam u toku, kako uopste taj cloud save funkcionise na PS4 i One-u, da li se i tamo placa? Sad kad me neko iznenadi pa kaze kako se kod PS4 cloud save placa 60 eura :smiley:

Šta ce ti cloud save na PS4? Snimis na konzolu, mozes da sacuvas na USB Flash i prebacis na konzolu. Sto nije moguce na Switchu.

Pa i kod Swica je save automatski snimljen na konzoli, a pomocu citaca micro sd kartica mozes da ga prebacis bilo gde ili mozda gresim, predpostavljam da je tako. Sve sve ali ne razumem toliko kmecanje oko cloud savea koji je vezan uz pretplatu kad je ista stvar i kod PS4, sa razlikom sto je tamo pretplata visestruko skuplja.