Nintendo Switch

Krece i share. Hejteri na aparatima :smiley:

1 Like

Priznajem, 5$ i share je vec ozbiljna stvar.

Ne mogu sada ovaj video da odgledam, koji je fazon sa 5$?

Fazon je da mozemo zajedno da uzmemo family pack, maksimum je 8 osoba pa ako te jos uvek zanima online racunamo na tebe :smiley:

Za sad sam nasao petoro

1 Like

8 ljudi dele jednu igru i pretplatu?!?!?!?

Ako je tako, ne treba mi piraterija. Svi igraju odjednom sve igre? LOL.

8 ljudi dele jednu pretplatu od 35 eura, takozvani family pack. Sto se tice sharea, ako sam dobro razumeo, omogucili su da jedan profil moze istovremeno biti na dve konzole ali ne moze da se igra istovremeno.

Da, vidim, dosta lose resenje, cela poenta gamesharinga je da se igra na dve konzole istovremeno.

Ali, to je pocetak. Ne znam sta da radim za online… Jos uvek razmisljam o haku.

Aj razmili pa mi javi dok jos ima mesta :slightly_smiling_face:

4 Likes

Ne kapiram zasto si razocaran? Pretplata je samo 5 eura i plus sto mozes sa nekim imati zajednicki profil. Zar je moglo bolje :slight_smile:

Ni 20 eura nije puno, a ovako ispada da je pretplata prakticno za dzabe

8ljudi po 5€ =40€ Family 35€
1covek po 5€=5€

Da ga bas … za family…

Mora da ima bazu igara i igraca a ostali cemo videti.

Kako god za wii U su izbacili 5.5.3 FW, hack svakako radi nista bitno.

Kako su drugi resili family pack? Valjda nece opet neko da me negativno iznenadi :grin:

@Oblakoder nisi valjda? :smile::smile::sweat_smile:

“Ugurao dete u aparat sa igračkama da mu izvuče Nintendo konzolu”
https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2018&mm=09&dd=22&nav_id=1446729

4 Likes

A kad su mali, pa se lako uvlače gde im nije mesto… Zašto ne iskoristiti taj talenat za nešto korisno? :smiley:

Samo sto je ovaj zavrsio na sudu.

"Dete, koje naravno nije ništa krivo jer je samo pratilo ono što kaže otac, je to uradilo na veoma efikasan način i brzo je izvuklo napolje Nintendo Swič i Nintendo 3DS, kao i još par drugih stvari. "

Cudi me pa nema Splatoon dvojke? :smiley:

Najjače je što su unutra prazne kutije, u kutiji je vaučer da se preuzme konzola u prodavnici.

Mali jubilej 800 sati u Splatunu :slight_smile:

1 Like

Šta ti dječko radiš

1 Like

Ja mislim da bi bacio i switch i splatun dva u kantu posle par sati ali svako neka igra sto voli.

1 Like

Koliko je Switch dobra spravica za neke tipove igra, to je prosto čudo.
Skinuo sam par manjih igara juče, izmedju ostalog Devious Dungeon - rouge-like igra, plus The Way Remastered (Another World vibe na sve strane). Obe jako simpatične i imaju posebnu draž u hand held formatu.

Neke stvari koje definitivno nikada ne bi ni probao, na switch-u imaju totalno drugu dimenziju.