Nintendo Switch

Jao boktejebo kakav udar nostalgije za bad dudes :smiley:

@saudin1993 tako je bilo i sa 6.1.0 ali su ga razbili za dva dana. Samo se treba strpiti i to će biti sredjeno.
Problem je kod revizije čipa koja je uradjena posle juna-jula 2018, na njima zaista više nije moguće uraditi isti postupak hakovanja, barem za sada.

@Akiris bojim se da pokrenem ostatak igara koje sam skinuo, a da su iz tog perioda i dolaze kao arcade vault. Ima ih preko-nekoliko :smiley:

Koliko sam ja shvatio, sx pro je blokiran za svaku reviziju Switch-a. Nadam se da ce da provale.

Nije blokiran, sve radi kako treba do revizije čipa od jula 2018 i uključujući 6.1.0 FW. Ovo je provereno.

Mislio sam da je blokiran za 6.2.0, na svakoj revizij nebitno kad je proizveden.
Digla se panika jer nikome ne radi na 6.2.0, valjda nece da udje u RCM mod il kako se zove. To su blokirali.

A to je drugo. Nadam se da će to srediti.

Bilo bi zaista šteta da ne bude sređeno, posebno što poslednja verzija SX OS-a ima opciju da ubaciš USB HDD ili USB flash u dock i da sa njih igraš igre, još ako imas OTG prelaz to isto imaš kao opciju i za sam switch, pa da na njemu držiš sve igre. U svakom slučaju sa ovim dodatkom možeš na eksternoj memoriji da držiš apsolutno sve igre koje možeš da zamisliš, a na samom switch-u one koje ti nestaju na internu memoriju i SD karticu. Što u prevodu znači da možeš da ubaciš TB podataka sa igrama i da ti u dock sistemu stoje apsolutno sve igre ikada izašle za Switch, a kada šetaš i igraš on the go samo kopiraš ono što ti je potrebno u tom trenutku.

Bila bi totalna šteta ako bi se na ovome sve završilo, jer svaki mesec se nešto novo ubaci.
Pogledaj samo sajt team xecutor-a i biće ti sve jasno.

Dvojica kolega u firmi pokupovali Switch




Priznajem da je ekran bolji nego što sam zamišljao.

Radite li vi nešto na tom poslu? :slight_smile:

2 Likes

Switch je odlican za igranje na poslu, pitaj @Oblakoder :smiley:

2 Likes

Još samo hack i da uživate u igrama :slight_smile:

Ja za vikend planiram da stavim HDD na dock. Više ne mogu da brišem i pišem igre na SD karticu. Ne postižem ni da probam sve što izlazi. Ovako ću da bućnem na 1TB HDD sve što imam, pa da izaberem ono što mi je prioritetno da se igra u handheld i to će na karticu, a ostalo na TV ili na čekanje.

1 Like

Hahaha, ponekad.
Jedini zez je što smo u podrumu i imamo slab signal ako se kačimo na net preko telefona, dok firmin wifi monitorišu dušmani iz ITa i prijavljuju svaki gejming na mreži. Dripci :smiley:.

Odlican i na poslu i kod kuce, ne zovu ga dzabe hibrid :grin:

Preporuka za Aces. Pre neki dan je bio update i igra je bukvalno preporodjena, konacno mogu da se igraju dublovi sa 4 igraca i to odlicno funkcionise, u online mecevima sad se igra na svim stadionima, a izbacene su neke gluposti tipa jarbol na sredini terena, uveden rank sistem i plus neki coop celendz modovi. Predhodno su dosta balansirali likove i gameplay i duzina seta moze da se podesi… Konacno sam osvojio turnir i to par komada :grin:

Switch dobija jos jednu najbolju igru u serijalu Super Smash Bros. Ultimate, Metacritic 93 :slight_smile:

Super Smash Bros. Ultimate for Switch Reviews - Metacritic

Pre toga najbolje igre serija BotW, Odyssey, Mario Kart 8 Delexe pa cak i Aces iako Metacritic ocena to ne govori :slight_smile:

To je kao da igras mario 64, mario 64 remaster pa mario 64 remaster remastera. Ista igra na 101 nacin, ko da jedes krompir 20 godina.

2 Likes

Pa jbg nije Super Smash Bros. Ultimate novi IP nego najbolja igra odlicnog serijala. Valjda nisi ocekivao nesto sto lici na Mortal Kombat? :grin:

To ti je kao sa vecinom sportskih serijala gde se ocekuje minimalno unapredjenje grafike i gameplaya. Kao odlican primer bi moga da posluzi Mortal Kombat 11 koji je upravo najavljen za Switch.

Kako se upropastiti u 3 laka koraka, je upravo opis mog vikenda.
Ubacio sam USB HDD od 500 GB na Switch i proveo pola nedeljenog popodneva raspakujući RAR arhive. Sada imam gomilu igara stavljenih na HDD i nemam ideju kada ću ih igrati :smiley:

Procedura je laka, samo se HDD formatira u eXfat sistem i ubace na njega XCI fajlovi. HDD se prikači na spoljni USB na dock-u i ako se ima SX OS sve se odmah prepozna i radi besprekorno. Sjajna opcija je da se mogu ubaciti i instalacioni fajlovi na USB HDD, pa sa njega da se instaliraju na internu memoriju ili SD karticu. Više nema vadjenja SD kartice za ubacivanje novih igara :slight_smile:

Sada imam problem na switch-u kao i na PS4, kada krenem da listam sve instalirane igre prodje neko vreme :smiley:

2 Likes

I onda 95%igara i ne odigraš

1 Like

eee tako i ja radim, ali kada je besplatno onda čovek pusti ruku :smiley:
Šalu na stranu, stavio sam na HDD samo one igre koje bi zaista želeo da igram i probam na switch-u, a ima ih zaista dosta što je iznenadjujuća činjenica.
Na TL ima takva polava igara za switch, da sam jednostavno prestao i da skidam igre, već možda skinem 1-2 na nedeljnoj bazi.

Cao, koju igru mi mozete preporuciti za Switch da moze u dvoje da se igra, dvoje protiv kompjutera ili tako nekako i da je neka pucacina ili platforma. Hvala na predlozima.

Super Bomberman R
Super Mario Odyssey

1 Like