Nintendo Switch

Overcooked - pa ako se ne posvadjate, imaćete super zabavu
Snipperclips - sjana igra za dva igrača, logička
Donkey Kong
Captain Toad
Rayman Legends
Death Squared - logička igra
Bilo koja Lego igra, a ima ih.
U slučaju da su igre za decu ili za one koji se tako osećaju onda Mario Party 9, Mario Tennis Aces, Mario Kart 8, Smash Brothers, čak i Lets Dance 17, 18, 19.

Pucačine je malo teže i obično to ide više na starnu 2D ili top down pucačina, ovde je izbor veoma širok i samo je stvar izbora, tipa Guns, Gore i Cannoli ili Enter Gungeon, ovakvih igara ima gomila.

Što se tiče FPS-a, ovde je stanje ograničeno, ali imaš izbor tipa Resident Evil Revelation.

Prvo hvala na iscrpnom izvestaju i trudu. Moja zamisao je bila da sa detetom zajedno paralelno igram neku igru nas dvoje zajedno protiv kompjutera, neprijatelja. Probacu sa ovim igrama pa javljam. Imam jos jedno pitanje, da li i kako je moguce da se igre igraju bez kertridza, tj. ga kupim igru i da je nekako negde snimim tako da mi konzola kasnije ne trazi kertridz. Hvala.

Digitalna verzija igre sa Nintendo Shop-a se kupi i instalira na internu memoriju konzole, ovde se javlja problem sa mestom, jer ga ima suviše malo, svega 32GB, a to može da se popuni sa 2 veće igre, pa se dolazi u situaciju stalnog brisanja i ponovnog instaliranja. Postoji isto opcija SD kartice, tako da se ovaj problem može rešiti, ali opet ostaje potrošnja para i kupovina igara koje kasnije nije moguće prodati ili zameniti za druge.

A postoji i varijanta narodske verzije posle hakovanja switch-a, gde se koristi interna memorija 32GB, dodatna u vidu SD kartice i dodatna u vidu eksternog USB HDD-a zapremine za koju se odlučiš. Plus na sve to mogu da se igraju sve igre besplatno. Ja sam odabrao ovu opciju i nisam se pokajao.

Ova treca opcija ti zavisi od verzije konzole. Kad si kupio Switch?

Inace odlicni predlozi igara, pogotovo Guns, Gore i Cannoli. Nikako da kupim drugi deo :slight_smile:

Cisto informisanja radi:

The information listed below is determined solely on user feedback collected from TX users and others across the internet.

Serials beginning with XAJ1
XAJ1003100 (and above) - Patched

Serials beginning with XAW4
XAW400110 (and lower) - Not Patched
XAW400120 - Possibly patched
XAW400300 (and above) - Patched

Serials beginning with XAW1:
XAW100780 (and lower) - Not Patched
XAW100790 - Possibly patched
XAW1009XX (and above) - Patched

Serials beginning with XAW7:
XAW70017XXXXXX (and lower) - Not Patched
XAW70018XXXXXX - Possibly patched
XAW70019XXXXXX (and above) - Patched

Serials beginning with XAJ4:
XAJ40050XXXXXX (and lower) - Not Patched
XAJ40051XXXXXX - Possibly patched
XAJ4006XXXXXXX (and above) - Patched

Serials beginning with XAJ7:
XAJ70043300XXX (and lower) - Not Patched
XAJ700434XXXXX - Possibly patched
XAJ7005XXXXXXX (and above) - Patched

Not Patched - mogu da se hakuju
Patched - ne mogu da se hakuju
Ostali su ili, ili

Brojevi se nalaze na dnu konzole, ispod bar koda. Gleda se samo pocetak broja (tri slova i sedam cifara)

1 Like

E jbg ja imam haj7005… Sto znaci da ne mogu da krekujem. :frowning: Ali nema veze, kupicu igre a kasnije ce mozda izaci neki patch, ili je ovo definitivno da nece moci nikad da se krekuje… Hvala jos jednom svima na piasanju.

U pitanju je hardverski problem na Tegra cipovima. Na novijim konzoloma je to “pecovano” hardverski.

Hakovana konzola je fantasticna. Pirateriju na stranu, emulacija starijih konzola i kompjutera (NES, SNES, Genesis, Amiga 500 i 1200…) izgleda fantasticno. Ekran je taman toliki da su igre gotovo u stvarnoj rezoluciji, a dovoljno je velik da se lepo vidi sta se desava.

2 Likes

Auuu kakva dominacija :slight_smile:

Nintendo rastura Amazonom, ne daju drugima da dišu | HCL.hr

Znaci internacionalno si poznat kao teski nintendo fanboy :joy:

1 Like

Hahaha ma volim da se salim sa tim likom :smile:

Ali da mi je drago moram priznati da jeste :smiley:

@Akiris Necemo bas preterivati ali aj da kazemo da sam regionalno poznat kao Nintendo fanboy :joy:

2 Likes

Nikako da hakujem ovu moju bestiju - jel i dalje kao ranije sve, trebaju neke spajalice i licence?

Posto je hardwareski spajalica-jig da udje u mod i sve ostqje isto ne mogu sta novo da urade.

@Oblakoder da li imas youtube kanal posto si vec poznat internacionalno, uzmes da snimas klipove za nintendo i ostale zavrzlame, mislim da ces imat i pratioca ko pleve :slight_smile:

Znaju me isto kao sto ja znam tebe, stim sto ja verovatno posecujem vise gaming foruma i sajtova :slight_smile:
Za Youtube nema potrebe

1 Like

To je bila dobronamerna sugestija dobijao bi sigurno nesto od sponzora ako nista uzivao bi u igrama za dzabe, jos bi mozda kes legao od youtube-a. Odavde bi te svi gledali kako izvestavas sa nintendo fronta.

1 Like

Nema potrebe nisam zainteresovan :slight_smile:

Konacno su tu :heart_eyes:

5 Likes

Ovo se zove ljubitelj.
Ja volim da kupim stvari koje mi se svidjaju, ali ovo je čak i za mene previše.
Ali cenim kada neko kupi ono što voli.

1 Like

Nista lepse nego kada otvaras original igru u celofanu, a onda kontroler, neprocenjovo koliko to znaci a ne digitalne kopije!

2 Likes

Ih kad se sjetim halo 5 kontrolera kad sam kupio :blush:

Imaju CDovi svoj smek, to stoji, ali digitalne su mnogo prakticnije… Sve ima svoje prednosti i mane :slight_smile:

2 Likes