Nintendo Switch

Da si se pretplatio na gamepass? :smiley:

2 Likes

Identican slucaj i kod mojih kolega.

Da imam Switch, pola igara koje sam igrao poslednjih godinu i po na ps4 bih takodje verovatno radje uzeo na Switchu.

Iako nintendu zameram gomilu stvari, i switch mi deluje ko shkripava mala igracka, taj form factor je savrsen, kako za decu tako i za ljude poput mene.

Treba te stvari gledati kroz pravi kontekst, ipak je Naughty Dog tek ucio zanat na prvom Unchartedu. Za ono vreme igra je bila odlicna, sad ju je vec vreme pregazilo.

Zato kad ljudi pitaju odakle da krenem serijal, ja uvek kazem ‘od drugog’. Jeste lepo proci sve redom od A do Sh, al nije uvek vredno muke.

Ista stvar i za prvog Witchera.

2 Likes

Završih juče Inside na Switch-u. Sjajna igra, a u handheld modu je imala pravi užitak. Morao sam posle igre da pogledam objašnjenje, šta su dodjavola hteli da kažu na kraju sa igrom. I dalje nisam našao 100% ispravno objašnjenje. Ako neko zna, neka me prosvetli.

Prešao sam i veliki deo Chasam (70% kompletirano), malo potcenjena igra sa ocenama, ali meni je legla. Malo nervira sa backtracking-om, ali zna se odakle vuče korene, pa nije tako strašno.

Baš godi Switch za platformske igre.

Još jedan biser otkriven - Mark of the Ninja
Odavno nisam uživao u nekoj igri koja je mix šunjalice i logičkog platformisanja, kao u ovoj igri.
Velika preporuka, ima na svim platformama, ali opet mi je nekako u handheld-u najbolje izdanje.

2 Likes

Jeste, odlicna igra. Iz nekog razloga je nisam zavrsio na xboxu, pomalo me kopka da je uzmem opet za ps4…

Očekujem u toku nedelje hakovan Switch. Ukoliko može na pm gde skidate igre za isti. Hvala unapred. Svaki sugestija je dobro došla

Zoorulee hvala na brzom odgovoru :+1:. Malo je problem u ovoj temi naći odgovore zbog prepucavanja da ne kažem pod.ebavanja.

3 Likes

Kad ti stigne bice ti jasno to prepucavanje. Nije bez razloga.

Ako sam dobro shvatio. Ako se nekome sviđa konzola ili igra i on to i napise u delu koji je namenjen za to, treba ga podjebavati jer se meni ne sviđa. Ne vezano dali je to ps, xbox ili nintendo.

3 Likes

Nikad bolje vrijeme za nabavku.Live i pass stižu na switch a već to plaćaš pa možeš neke igre I u handheld modu odigrati tipa ori ili cuphead

Ne zezaj, jel moguce?!?!!?

edit: sad vidim da je stream opcija… bolje da ga hakujem onda.

Jeftiniji je ps4 ili Xo kontroler nego switch pogotovu uz cuphead, treba odmah reci hvala i ne igrati. A analozi na switchu u problemu pa rasturice se ta konzolica od cuphead.

Nisam rekao da treba ikoga podjebavati, ali situacija je takva da sam dva Switch-a imao i oba su imali neki problem.

Mislio sam na podjebavanje generalno u ovoj temi, ne na tebe lično

Ja znam barem 15 ljudi koji imaju Switch, aktivno igraju, i apsolutno ni jedan ozbiljan problem nisu imali, a sto se tice sitnijih problema imao sam ih samo ja tipa da mi se pokvario analog na joyconu, znaci nista strasno i skupo. Opet postoje ljudi kao Saudin gde konzola prepozna da je izuzetni antinintendovski raspolozen pa se kvari namerno :smiley:

A i taj analog se pokvario posle hiljadu sati maltretiranja :slight_smile:

Nije tacno, opet sam uzeo Wii U, sto se njemu ne pokvari analog? Ili sto ne zuji kao zadnji Switch??
Mozda sam ja bas toliki maler, ili je kvalitet mnogo dobar.

Ma ok ali mi je zanimljivo da se bas na tebe Nintendo okomio. Msm ako ti imas probleme ne znaci da je to neko pravilo, a kolega forumas, inace cestitam na kupovini Switcha, bilo kad moze da svrati kod mene i pogleda kako izgleda Switch posle 18 meseci i svakodnevnog koriscenja 1000+ sati…

I pola novih dijelova. Mora biti ocuvan, kad igras u dock modu sa pro kontrolerom. :slightly_smiling_face:

Vecina je portable jer kako bi inace zviznuo analog na joyconu. Ne vidim razlog za dramu jer taj kvar resavas sam sa troskom od 5 eura, a za nedaj boze postoji garancija od 2 godine…

Jos gore si ti dramio za ds4 analoge kako se gule i to je strasan problem(iako ti kontroleri vise ne postoje jer je davno prosla 2014.), koji se resava za 300 din,a nikada nisi hteo da potvrdis da i nintendo ima “manjih” problema sa joyconima dok to @zoorulee nije spomenuo,tako da nije samo Saudinova teorija zavere protiv nintenda…Budi iskren a ne da glumis ovde neku nintendo zrtvu,uzivaj u svojim konzolama i pusti nas da uzivamo u svojim,ziv bio…