Nintendo Switch

Sta, isti, a jes da su pecurke od neke losije gume zamenio sam ih brdo :slight_smile: ali analog od nintenda je toliko shity napravljen da je smesno komentarisati, nije ni cudno sto ode. Cak sta vise mislim da su konzole pravljene i projektovane za malu decu a kada uzme veliko dete pa to malo jace igra to se rasturi.

opet smarate

3 Likes

Nisam dramio niti cu dramiti nego sam to naveo cisto da se zna da i PS4 ima manjih problema i to sam pisao kad pojedinci orkestrirano i bespotrebno pljuju po Switchu. Inace analog je nesto sto se kvari na apsolutno svakom kontroleru, tako da ono nije to samo Switch boljka. Skoro na drugom forumu procitao da se lik zali na ds4 analog…

Ne znam zasto mislis da te sprecavam da uzivas u svojoj konzoli ako sam naveo te sitnije probleme? Ja sam po tebi odavno trebao da prodam Switch :slight_smile:

a mi ostali sa foruma smo sisali vesla pa nismo to znali,iako smo imali konzole day one,nego si trebao ti da se pojavis na forumu da nas prosvetlis…mani me tih fora,nismo mi ovde gomila kalinaca pa ces ti da nam lupas packe kako ti se cefne…Sta ces da radis sa svojim konzolama tako me briga,a ja uzivam u svojoj konzoli nemoj da se sekiras…Uzivao sam i u switchu igrajuci ZELDU koja mi je u top 5 igara sa ove generacije te sam je ishvalio na sva zvona to i sam znas i takodje me briga da li se to nekom svidja ili ne…Ustvari uzivao sam u Zeldi a u switchu bas i ne :grin:

Pa cek to je kao kad bih ja rekao za Switch da se sve zna i zasto onda pisete o tome, msm stvarno nema logike to sto pises. Bukvalno bih mogao da te citiram od reci do reci samo u kontekstu Switcha. Meni TLoU u top 5 ali kakve to ima veze?

nikada ne navodis mane switcha dok neko drugi to ne spomene,a ako neko to uradi tu si prvi da to demantujes i kazes kako je to sitnica…da joyconi su super zato kupujem pro kontroler…i ja pricam iz licnog iskustva sa switchem a ti si pljuvao po soniju na osnovu rekla kazala ili su mozda tvoji poznanici od njih 15 svi izgulili ds4 :grin: tako si nas mesecima davio kako se jedino isplati kupiti ps4(hakovan jer se mozes igrati dzabe) iako se mi sa foruma godinama snabdevamo sa igrama skoro pa za dz,ali ne mi nemamo pojma,i na kraju kupis pro(legit) za koji kazes kako ce da ti stoji na polici i skuplja prasinu jer nema vise od tri igre koje vrede…gde je tu logika???

Ne druze,ti to ne pises cisto informativno sam si rekao:

Jbt tebe je bas pogodilo sto sam spomenuo guljenje palica na ds4. Necu vise nikad obecavam :slight_smile:

Sad sam stao u odbranu Switha jer Saudin porucuje da ce Umnjak videti i sam zasto se pljuje Switch, kao da su njegovi problemi nesto sto ce se desiti svima. Znaci cisto da se covek ne brine bzv :slight_smile:

nemoj da se upustas u frku kada si slabiji :grinning:

Ma ja ne zelim da se bijem sa tobom :grin:

pa probao si al si naisao na tvrdo :rofl:

Ne secam se da sam te igde i ikad pomenuo ali mi zato ti redovno udaris repliku i to uglavnom oko guljenja analoga, a to sam samo par puta pomenuo :slight_smile:

aha,trebate mu ti i Saudin inace sam ne zna sta je dobro,sav se pojeo covek :grin:

znaci samo par puta sam ti udario repliku

Par desetina puta :grin:

Kad god treba,tu sam :grin:

Takodje i ja ali nema ljutis :slight_smile:

Ko se bre ljuti,sta ti je covece,samo budi objektivniji malo i nemoj da se palis na svako cimanje za switch…

Ako je neko objektivan onda sam to :slight_smile: