Nintendo Switch

image

Bilo jace od mene…:joy:

8 Likes

Kako sam napisao, znao sam de će neko ovako odreagovati :rofl:

Uvek je bolje biti iskren, pa makar i bolelo :rofl:

Pored Cuphead-a, stiže još zanimljivih stvari na Switch, info sa GDC-a:

My friend Pedro, RAD i Katana Zero deluju interesantno.

Još nisam počeo da skidam igre, igram ono što mi je ubačeno na kartici. Za sada sam prezadovoljan konzolom, savršena je za određene igre, npr igram Diablo III. Meni je lično ispunila očekivanja

Vec nova konzola?

Pre mislim da će napraviti neke izmene u samom Switch-u, nego da će izbaciti novu jaču konzolu.
Nešto poput 3ds u 3dsXL (veći ekran) ili 2ds (jeftinija varijanta), nešto poput sve u jednom komadu, a da se joycon-i ne mogu skinuti sa konzole, pa je kompaktnija, manja, jeftinija i lakša za prenos.

Ne bi se bunio da izbace i jači model :smiley:

Biće zanimljiv E3 ove godine.

Realno, pod hitno im treba nova verzija. Cjene polovnih Switch konzola su nerealno visoke (bar u BIH), a sve zato sto nikada nisu imali neki pad cjene.

Potpuno prenosna verzija bez vibracije I sa boljom baterijom bi bila pun pogodak, bar kada su u pitanju moje potrebe.

Yoshi Metacritic 81 na uzorku od 38 recenzija :slight_smile:

Sta reci Switch nastavlja po starom. Jos jedna odlicna ekskluziva…

Pa 81 i nije bas odlicna ocena. Vise bih rekao dobra ekskluziva, odlicna i ne bas (bar ako govorimo o oceni koju je dobila).
Ali dobro, subjektivnost i Oblakoder, dva rodjena brata :grin:

Pa jebiga i Sony ekskluzive su uglavnom oko 80 pa malo malo procitam kako ih neko naziva vrhunskim igrama ili jos gore remek delima :slight_smile:

Ne bih bas rekao da su sve oko 80… Ima ih jos ali me mrzelo da screenshot-ujem jer su razbacane. Ne znam ni sto se nastavljam na ove komentare ali ajd’. :slight_smile:

1 Like

Uncharted na listi ima surovo los gameplay tako da ocena i nije relevantna, sem u slucaju ako je ne dobije Nintendo ekskluziva, onda je “struka” dala svoje misljenje koje je neprikosnoveno. :roll_eyes:

2 Likes

Ali Uncharted 4, 93 ocena, pa to je bas smesno, sta je onda Witcher 3, 459 ocena ne kapiram, igra zasluzuje 70 maximum…

Jebiga ljudi koji su polu gameri, ne znam kako bih ih drugacije nazvao, vide grafiku a o ostalom jebiga nemaju pojma.

1 Like

Uncharted je dobio ocene na hajpu. Vole ljudi i to je to… :smiley:

Horizon je 89 i skoro na listi. Ali da se vratimo na topic… Ova prepucavanja nas sigurno nece nigde odvesti…

Ja rekoh uglavnom, a ti si izbacio listu najboljih od kojih neke i nisu ekskluzive…

Izbacivao sam ti ekskluzive i na njih sam i mislio. Igre su razbacane pa su se nasle na slici dve igre koje nisu ekskluzive, ostalo jesu. A i svaka ima slicnu ocenu. I da, izbacio sam ti najbolje ekskluzive posto si na to aludirao, da su sve osrednje i imaju ocenu oko 80.

Opet ti kazem nisam rekao SVE nego UGLAVNOM i sve to u kontekstu da fanovu vrlo cesto vole da kazu kako su sve ekskluzive vrhunske :slight_smile:

1 Like

Nije ni Undertale ekskluziva, a TLoU je izvorno PS3 igra ali nije ni bitno. Ne slazem se da je dobar deo PS4 ekskluziva vrhunski jer za sest godina postojanja one vrhinske mozes nabrojati na prste jedne ruke, eventualno koji prst sa druge. One prosecne bih mogao da nabrajam do sutra…

Pa eto aj da kazemo da su vrhunske igre one sa prosecnom ocenom 90+ i ti mi sad nabroj PS4 ekskluzive sa takvim rejtingom. Evo castim te tako sto cu spustiti kriterijum na 85 ali da se ne racunaju izvorno PS4 i remake igre :grin:

Naravno ni privremene ekskluzive se ne racunaju :grin: