Nintendo Switch

Šta znači “visceralne zabave”?

Heh, najbolje kod Mehovih opisa je sto obogacuju vokabular (i daju ideje u kom kontekstu je najbolje upotrebiti nov izraz).

Visceralno bi bilo - nesto fizicki intenzivno, eksplicitno, instiktivno. Verovatno nasuprot drugom tipu “umetnickih” igara koje vise ciljaju da izazovu tanana osecanja kod igraca, a koje je spominjao u opisu.

Ja sam Ape Out igrao malo u avionu - odlican je koncept, ali me retko koja od tih briljantnih indie igara osvoji dovoljno da joj se posvetim do kraja. Gledao sam sinoc portfolio Devolver Digital-a i tu ima zaista sjajnih indie naslova. Nabacio sam svasta jos nesto za Switch, svidjaju mi se dosta i The Messenger i Katana Zero.

1 Like

Obe su sjajne za Switch, pravi format za igranje takvog tipa igrara.
Probaj još Mark of the Ninja, sličan fazon, ali neverovatno dobra igra. Ima malo sporiji tempo u odnosu na ove dve, jer moraš pažljivije sa protivnicima, ali mi deluje da je bolja igra.

Devolver ima odlične igre, ali uvek imam utisak da su na nekim teškim drogama kada ih prave. Samo se treba setiti Hotline Miami 1 i 2. Obe prešao, obe posedujem u trajnoj kolekciji i za obe i dan danas se pitam šta je pisac hteo da kaže.

1 Like

https://www.lifegrim.com/2019/05/witcher-3-nintendo-switch-version-release-date-multiple-surface-online.html?m=1
Ako je ovo istina, ja stvarno ne znam koliko će minuta samo očitavanje da traje…

Ovo je switch verzija

hhahahahahahahha

9 Likes

Djordje cekam te da pljuckamo zajedno :grin:

Kad jednom probas Splatoon 2 sutnuces i Fortnite i Pugb i Apex :joy:

Najava za switch igre. Pitam se samo kada sve stići igrati.

2 Likes

1 Like

E fala ti sto me podseti na coveka, potpuno zaboravih na njegove spisanije – vidim da i dalje pise eseje tamo u svom kutku interneta, bice zadovoljstvo citati opet njegove mudrolije i analize. Da jos pisem opise igara za SK, on bi mi bio uzor.

Zao mi samo sto izgleda nije igrao Days Gone, bas bi me zanimalo njegovo misljenje.

1 Like

Čestitamo :smiley:
Super je konzola, posebno za putovanja. A hakovana, bolje i ne komentarisati. Biblioteka igrara je surova i nemoguće je pogledati sve, a kamoli odigrati.

1 Like

@Oblakoder je sada u transu ili na reanimaciji, zavisi kako je podneo ove vesti, da ima još jedan čovek koju fura legalu na Switch-u sa ovog foruma :smiley:

Ja sam ipak za narodsku verziju, previše je para na Switch-u za legalu. Da mogu menjati naloge kao na PS4, možda bi drugačije mislio, ali ovako nema šanse.

Cestitam Djordje. Da te lepo sluzi i sto je najvaznije da ti se svide igre, pogotovo Splatoon 2 koji je prava poslastica za sve kojima je mp u krvi :slight_smile:

Pusti ti ove sto imaju predrasude :slight_smile:

Inace jedan mali savet Splatoon obaavezno sa motionom koliko kod bilo tesko na pocetku…

2 Likes

Ima li PUBG na tom čudu?

Nema. Tu su Paladins i Fortnite.

Onda ništa. :slight_smile:

2 Likes

Svaka cast Playstationu i Xboxu ali ovako lepe prizore ima samo Nintendo :smiley:

1 Like

Moja Motorola Moto X4 je lepsa od PS4 Proa :smiley:

1 Like

Bas joj i nije neki uspeh :laughing:.

Taj sivi je bas ekstra ruzan, imam ga i ja :frowning:

Djordje posalji ti meni friend code i kako da te nadjem na Discirdu da te ubacim u jednu regionalnu Deluxe Switch grupu, jes da su svi u dijaspori osim mene :smiley: