Nintendo Switch

Koliko ima istine u ovome? :slight_smile: Uh kako bi leglo na K20 Pro & snap855 :sweat_smile:

EDIT: Glup sam k’o top, ovo je Android port a ne Switch emulacija :joy:

Simpatična zamisao, samo je pitanje kako bi koegistirali. Odnosno da li je uopšte moguće da se koristi u isto vreme Android i Switch, sa različitim boot opcijama. Ako ne, onda nema smisla uništavati Switch sistem.

Switch nastavlja da razvaljuje sa prodajom ove godine, gotovo u svakom mesecu 30% bolja prodaja pa tako i u maju. Sta reci sad prodaja moze da stane samo ako kometa udari u Zemlju ili eksplodiraju preostali reaktori u Cernobilu :grin:

Jos kad vidim spisak ekskluziva koje ce izaci najverovatniji scenario je nova nestasica Switcheva :neutral_face:

1 Like

Da nisi ti neki Jehovin svjedok? Ako nisi mogao bi da napraviš karijeru na tom polju. :smiley:

7 Likes

Ovo moze i u temu Fun :grin:

2 Likes

3000 za gospodina profesora koji je predvideo buducnost :grin:

Kad izlazi ona kopija Mario Karta? :grin:

Po forumima niko ne pise nista, a nema ni reviewa, bas cudno.

@von_Brcoos Svaka cast profesoru 3000 za gospodzu :stuck_out_tongue:

Ima od pre neki dan hakovana verzija ali mi se nije ni skidalo.

Sad bas gledam prosecna ocena 85. Lepa alternativa za sve koji nemaju Switch, a vole Mario Kart.

@padawan Ti imas Switch i razumem te zasto ti se ne skida pored Mario Kart 8 Deluxea.

Ne igram ni Mario Kart. :confused:

Izgleda da ce Super Mario Maker 2 biti jos jedna Switch eksluziva sa 90+ statusom :slightly_smiling_face:

Svasta i dobija 90+ ocene…
Umesto da gaming napreduje, kod Switcha, on se vraca nazad…
Nadam se da je po tvom objektivnom misljenju zasluzeno da bude 90+, s obzirom koliko je bolje uradjena od mnogih PS4 ekskluziva.

Ja ovo ne bih mogao igrati duze od 10 minuta… Ali pre 15 godina, bilo bi kul.

Pa dobro ne mozes ti ali ce igrati minimum petnaestak miliona ljudi.

Ovo drugo je stvar ukusa, a o ukusima ne vredi raspravljati. Ako mene pitas za misljenje SMM2 nije bolji od recimo TLoU i najverovatnije ni od GoW ali zato ima potencijal da se zabavljas ogroman broj sati, to ove dve navedene igre nemaju. Ostale PS4 ekskluzive mu sigurno nisu ni do kolena, tj mozda samo graficki jesu…

Sve u svemu zasluzenih trenutnih 89, iako nisam igrao uopste ne sumnjam u Nintendov kvalitet. Novci su spremni samo cekam da se pojavi na KP :slightly_smiling_face:

Koliko li te plaća switch da tako pričaš?
Porediš switch sa sonijem
A i te igre što su na switchu, da ih ima na soniju svakako bi bile bolje :blush:

Poredim igre, a ne konzole :slightly_smiling_face:

Misliš da tih igara ima na x-u bile bi još bolje grafički bar u 4k

1 Like

Liga sampiona liga sampiona :grinning:

1 Like

PCMR :sunglasses:

Pozdrav svima, ima par pitanja u vezi ove konzole :smiley: Konkretno me interesuje konzola koja se nalazi u XBR Shopu. Hakovana verzija. Sto se tice tog haka, ja mogu da skinem igre i da prebacim na konzolu bez ikakvih problema?
Gledao sam po internetu i video sam da konzola mora da se pali pomocu neke plastikice koja se ubacuje na mesto joycona. Da li i ta plastika ide uz konzolu?
Interesuje me mozda i par naslova koje bih kupio, da li mogu njih da igram online bez nekih problema a da kad upalim CFW igram pirateriju? I da li je ta konzola hakovana nova, izvadjena samo radi instaliranja haka ili je koriscena pa hakovana?

Da li neko u blizini Subotice ima Nitendo Switch, da bi želeo da mu platim piće čisto da vidim i probam tu prokletu konzolu…

Iskreno najviše zašto bih hteo da je uzmem je fifa, u kojoj igram najviše karijeru, i top mi je da mogu da se zavalim i pikam na handheldu… znam da ćete reći da sam krelac, ali jbg… Čisto hoću da vidim da li vredi tih para…

2 Likes