Nintendo Switch

Ako se ne varam on je kao dete imao jako tezak zivot i ozbiljnih problema sa zdravljem. Jedno je biti debeo, a jedno je biti kao on…mislim da je njemu bolest uzela danak.

Više para potroši na Magic The Gathering, Pokemone i ostale igre no na ždranje, pogotovu kad vidiš neke njegove karte i špilove od po 1000+$. :smiley:

I da je sve to tako, a sa zaradom i jeste 100%, ne pribjegavam tom riječniku.

Jbg, born to be a gent’.

Well, that was fast :smiley:

Bas brzo. Mada to se moglo ocekivati sa obzirom na arhitekturu samog uredjaja. Barem ce biti sada prodaje Switch-a :slight_smile: plasio sam se da posle inicijalne prodaje, mogu ljudi da stanu zbog nedostatka igara, oako ima sanse da se barem hardware proda. Videcemo koliko ce im trebati da zakrpe rupu i da li ce uspeti.

EDIT: ako hack potraje, mozda uzmem i ja Switch, nikako da se okanim nintendo konzola :slight_smile:

Pustite vi Luku on je koristio webkit ranjivosti koje je pitanje za sta moze da se primene na switchu…
Interesantno je kako ta vest se siri kao da je hakovan 100% a ova ranjivost moze da vodi negde ili nigde, pitanje je.

Switch nastavlja da gazi: prodato vise konzola nego PS4 u startu.

Neverovatna stvar je da se Zelda za Switch prodala u vise primeraka nego sama konzola. :open_mouth:

Mozda su za Zeldu računali ukupan skor - switch & wiiU .

Nisu, misli se samo na Switch verzije Zelde.

Ja bih bio oprezan, pa preformulisao izjavu u –

“Zelda nastavlja da gazi, ljudi kupuju igru cak i kad nemaju Switch”

Y’know, polako. Tek cemo videti dal je Switch dobra ideja. Imao sam priliku da se malo poigram na poslu s koleginim switchom. Moji utisci su prilicno ‘meh’. Jako je mala, a opet, nije za dzep. Rezolucija ekrana nista specijalno. Osecas da ti dzojstici sa strane malchice mrduckaju jer ipak nisu deo konzole. Samo tri sata baterija, ono bese? Jos cujem drugog kolegu kako ima problem s dockom, koji nasumicno ili gubi signal ili tv-u salje svoj signal kad ne treba, nesto od ta dva. Pa onda kad cujem koliko jos ekstra parchica plastike oce da ti uvale (koji su svi preskupi), jer je switch ocigledno konzola koja se sastavlja od jedno deset delica, muka mi pripadne.

Moja teorija je i dalje da je ovde u pitanju vise Zelda (koja stvarno ima neka zanimljiva resenja za open-world, skidam tu kapu) nego Switch.

Tako bi nekako svet i trebalo da funkcionise, da se konzole kupuju zbog igara, a Nintendo ce ih imati jos kalibra Zelde, vec krajem godine kada izadje novi Mario.

Nisam ni ja odusevljen modularnim konceptom, al obozavam Wii U upravo zbog fantasticnih igara koje ne mozes igrati ni na jednoj drugoj platformi, a zgodno dodje i da poneses tablet u krevet. Da nemam backlog od 50 igara i wii u verovatno bih kupio Switch, ovako cekam Marija i kraj godine kada sigurno kupujem i Switch i Scorpio.

1 Like

Vec krajem godine,a do tada 7-8 meseci…sta da igram zeldu?

Mrsav je izbor, slazem se.

:smiley:

Moj kolega sto ima Switch dao 60 dolara na Mario Kart. Posto obicno donosi switch na posao, seli juce i odigrali par trka u split-screenu.

Majko, koliko to meni deluje rudimentarno. Oduvek sam sumnjao da je Mario Kart dosadan, sada imam i dokaz. Rekao bih da je opet u pitanju masivni tsunami nostalgije koji odrzava ovako jednostavnu igricu na povrsini umesto da potone na dno.

Drzis gas, samo tri puta tokom trke ga pustis kad si u vecoj krivini, i cekas da te neko strefi powerupom otpozadi. What fun. Mozda gresim, mozda u pravom okruzenju i s malo vise iskustva bi mi igra prirasla srcu, al jucerasnje iskustvo me je ostavilo maksimalno ravnodusnim.

Ali 60 dolara! Cak nije ni nova igra, nego rimejk sa Wii U-a.

3 Likes

Ni ja ne shvatam Mario Kart - verovatno jedna od onih igara koje postanu zanimljive samo u adekvatnom drustvu, ili sa decom. Probao sam malo na Wii U i odmah obrisao posle prve trke. Slican efekat proizvodi na mene i Smash Bros. Nisam nesto odusevljen ni Zeldama. Treba imati u vidu, ipak, da se te igre prave za neke nove mlade narastaje, nismo mi vise ciljna publika. Ako niste igrali Kart kao klinci male su sanse da vam se sada svidi.

Najgolemije mi je kad naplaćuju igre stare 30 i kusur godina. Isti fazon furaju trećinu desetljeća.

Nintendo mi je drag, ali ne toliko drag da im punim džepove.

Ima li jos neko iskustva sa ovom konzolom? Vredi li para? Vidim da je cena oko 380 €, sto nije uopste malo (bar se tako ceni na piku) :blush:

To je jos ogromna cena za handheld, ja cu verovatno da sacekam da padne na max 300e zajedno sa Mario Oddysey. Nintendo je preterao, nema smisla da se ceni konzola kao PS4 Pro.

Gledam na vgchartz podatak da se mario kart do 7og maja prodao u 1.56 miliona primeraka. Haos