O game pass-u "Pay for a past-due"

E ovako kupio sam game pass sa Microsoft Points ili kako se vec zove, otisao sam na cdkeys i uzeo gift karticu od 10£. Uplatio prvi mesec i nisam citao da ce se naplacivati. Sve u svemu igrao sam nekih 25 dana i onda sam pauzirao jedno vreme i sad pre koji dan sam opet odlucio da igram i da uplatim kad vidim pise “Microsoft account balance (needs attention)” pored game pass sekcije na microsoft sajtu. Koliko sam citao moram da ubacim svoju karticu iz banke ili paypal a ne mogu posto sam stavio lokaciju na UK posto nema Srbije. Jel moze nekako da se uplati preko Microsoft Points ili neko drugo resenje?

Imas li konzolu? Probaj preko nje, ako nemas jedini nacin na koji sam ja uspeo da uzmem game pass za PC je sledeci…

Cimnes support (preko chata), objasnis im kako imas gift card (pare u walletu jelte), a ne zelis da koristis karticu. Napravis se malko lud. Support te pita za nickname, 2min posle uplate ti oni sami.
Kolegi je posle mesec dana skinuo sa PayPal-a povezanog na srpsku karticu. Ja doduse uvek samo dodam lovu u wallet i skida mi preko nje.

@alexcarina e brate hvala, kontaktirao sam support i resili su mi :slight_smile:

1 Like