Original Xbox BC Games

Izgleda da smo dobili prvi nezvanični info o BC igrama za OG Xbox koje bi trebalo da se pojave na Xbox One konzoli ove jeseni/zime. Najbolja stvar u svemu ovome je to što će igre moći da se kupe u digitalnom obliku. Autor leaka/rumora je pouzdan za ranije MS glasine, tako da je samo pitanje vremena kada će ovo biti i zvanično.

5 Likes

Sta reci nego kapa dole MS…jos jedna odlicna stvar…

2 Likes

Da ubace Crash Nitro Kart i Twinsanity. :smiley:

Fantasticno. A jos kada sam video Crimson Skies, moracu da nadjem negde PC verziju da skinem, da me prodje nostalgija.

@ninja

Ninja Gaiden Black, ajmo :smiley:

3 Likes

Cenio bih da dodaju i Jade Empire

Prince of Persia: Sands of Time je dodat na Xbox store. Cela ova stvar oko BC je izgleda super legit :sunny:.

https://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Prince-of-Persia-The-Sands-of-Time/66acd000-77fe-1000-9115-d802555308d8

Evo ne marim…valjalo bi preći po 10-i put!

Mislim da su malo sa cenom preterali, prodaju igre po ko zna koji put na drugoj konzoli. Simbolicna cena po 3-5$/€ bi po meni bila jos bolji pogodak, dobro da nisu remastere od njih poceli da prave :-). Da pojasnim da je svakako veoma dobar i lep potez, svidja mi se.

Spisak igara koje će od sutra biti dostupne za $9.99:

Black
BloodRayne 2
Crimson Skies: High Road to Revenge
Dead to Rights
Ninja Gaiden Black
Fuzion Frenzy
Grabbed by the Ghoulies
The King of Fighters Neowave
Prince of Persia: The Sands of Time
Psychonauts
Red Faction 2
Sid Meier’s Pirates!
Star Wars: Knights of the Old Republic

2 Likes

Black :grinning:

Puno. Ovo je trebalo da se prodaje kao komplet za nekih 15-20$.

3 Likes

Da li je uradjeno makar nesto ? Veca rezolucija, neki filter ?

Uradjeno je to da hoce 15$ iz dzepa po x put :slight_smile: lepo sam rekao 3-5$ i 5$ bi im bio bonus za igre na vise medijuma :-).

Sada me ova tema naterala da nastavim Crash 4 i Twinsanity na xbox360. Komponenti kabl je mama :slight_smile:

Ovo će sve na rasprodaji za Black Friday biti $2 do $3 po igri, ili neki bundle za 15$-$20. Vremenom će ih ubacivati u Games with Gold ponude.

Interesantno, BC igre se renderuju u 4K na Xbox One S modelu i 16X rezolucija na Xbox One X.

Bacite pogled na video koji poredi OG Xbox i XB1S


Stvarno su preskupe obzirom da su igre +15 godina…i ja sam očekivao daće biti 2-3$ max!

Zvucacu kriticno, ne znam zasto se “hvale” sa 1080p i kao nije upscale, naravno da ne mora jer generacija sa koje pokrecu igre je bila x86 sa directx-om(mnogo starim) a sada isto to samo sa mnogo vise clocka, flops-a ono T ispred :-), plus tu jos GPU koji je nadmocniji. Sve bi trebalo da ima 120fps-a ko fiat topolino(prvi) i ferari f430, naravno da je brzi i da moze da ih vuce 10zaredom da ne oseti.

1 Like