Outriders {MT}

Ovo sa serverima ponekad ima i dobre strane. Završio sam jedan deo, pokupio dobar sniper i igra me izbaci. Nakon novog logovanja, opet me vrati na taj deonali sa tim snajperom lol. Pobio ih kao zečeve.

Serveri u doba korone - lol. Cak se i Microsoft Teams raspada, Azure serveri ne mogu da izdrze, a ne postoji na svetu jaca “serverska” kompanija.

Skoro svaka online igra na launchu ima poteškoće, plus WFH. Izgleda da Square nije predvideo ovoliki broj igrača ili su nakon demoa bili uvereni da in ne treba veći broj servera.

Što se tiče igre, nešto sam eksperimentisao sinoć, i tačno se može prepoznati deo nivoa koji kada se pređe trigeruje talas protivnika lol. U prinicipu ovo je važno za ranged klase tj Technomancera da bi se priremili za napad, dok ostali bez problema mogu upasti u fajt.

1 Like

Sigurno, mada bi bilo zanimljivo da znamo koliko je tačno kopija prodato.

Ok, imao sinoc seansu sa drugarom. Igrali smo dobrih 4h sigurno. :smiley: On je Piromancer, ja Trickster.
Malo je reci da nam je bilo ODLICNO. :smiley: U prve dve misije otprilike nam je bilo malo mucno i ginuli smo samo tako, plus dosao neki oklopljeni lik, samarali se sa njim samo dobrih 15 min. Kasnije kad je i on otkljucao bolje skilove, postajalo je bolje. Bolje - ne lakse sto je odlicno takodje. :slight_smile:
Health se brzo gubi ali se brzo i vrati, dosta zavisi i od gear-a koji se nosi jer nesto povecava jacinu skillova, pa koliko health-a se nadoknadi nakon ubistva protivnika, max health, max armor, firepower…

Oruzja koliko god da su nam jaka, treba mi 3 metka u glavu iz snajpera npr da nekog ubijem iako mi je najjaci snajper u inventaru pa eto neko poredjenje. Retko koga mogu da one shot-ujem. Sto mi je opet ok i nemam problema jer cini igru malo izazovnijom. Sa druge strane sam nabudzio skilove da kad uletimo u rulju na bojnom polju, haos nastaje. :smiley:
Primera radi, imam armor koji mi daje sposobnost da kada se teleportujem iza protivnika, u radiusu od 5m uspori sve pa i tog lika (naravno) na 5 sec. Drugi gear mi daje sposobnost da: kada ih sasecem onim macem kruznim pokretom, opet ih uspori za 100%. I treci gear mi daje da kad aktiviram ono zastitno polje koje maksimalno usporava sve koje uhvatim u njemu zajedno sa metkovima - cini ih slabim unutar polja i dosta duze traje.

Tako da je akcija izgledala ovako: Pucaju nas sa svih strana ali nas unistava neki snajperista iz daljine koga pokrivaju jos nekih 6 protivnika oko njega. Teleportujem se direktno njemu iza ledja i usporim ga, udarim ga melee atack-om ion je vec usporen i ima oko 40% health-a manje. Posto su svi oko njega, bacim onaj stit koji ih sve usporava, zatim treci skill gde ih sve sasecem u pretvaram u skeletone i vadim pumparicu i dovrsavam sve sto mi se cini da mrda. :smiley: Uz to drugar salje neke vatrene talase, podize ih u vazduh i eksplodiraju. Lete udovi na sve strane u slow motion-u, metkovi takodje kao u Matriksu, vatra svuda, ludnica ziva. :smiley:

Jedva cekamo da nastavimo veceras. :smiley: Ja sam lvl 10 trenutno, a on je lvl 9. Tehnickih problema nisam imao vise jer sam skinuo punu verziju igre tako da je sve radilo kako treba, jedino smo malo imali problema sa uparivanjem i dva puta nas je izbacio iz igre ali na tome se radi koliko sam citao.
Sa ekipom je igra mnogo bolja nego solo definitivno. :slight_smile:

4 Likes

I ja isto mlatim kad stignem. Ali sad kako sam otključao modove za oružja i opremu, postane opasno zarazno. Kao što si lepo rekao, bolje ali ne i lakše. I dalje mi je žao što nisam izabrao Pyro klasu jer vidim online kako sumanute buildove ljudi prave, bukvalno su neuništivi.

Trenutno se koljem sa bossom u vulkanu.

1 Like

Šteta što i mi na PS nemamo tu sreću da nam igra bude “besplatna” kao vama.

Bukvalno ne bih nikad kupio ovu igru, ali ovako se ispostavilo da je dobra zabava.

Isto ni ja ne bih platio punu cenu za nju, mozda tek kad bi pala na 15ak dolara ali posto je situacija ovakva da je u GP, onda eto zabave. :slight_smile: Inace nama se tek sad otkljucalo to modovanje gear-a i oruzja tako da to moramo veceras da proucimo :slight_smile:

1 Like

Bolje igraj Oddworld. Posto je ovo u najbolju ruku prosecan looter shooter. :smiley:

3 Likes

Ovaj idiotizam ne menja na cinjenici da je igra losa. :smiley: Tj da se ponovim u najbolju ruku prosecan naslov.

Samo kad je Oddworld odličan.

Definitivno mnogo mnogo bolja igra od ovoga. :rofl:

1 Like

Pa? Nisam znao da postoji policija koja ide po temama i govori ljudima šta da igraju. Igraj šta ti se igra, ne smaraj druge.

Sta si se ti nasao uvredjenim? Da li sam se uopste tebi obracao? Nisam, tako da svoje frustracije leci molim te van foruma.

Komentar je bila najobicnija sugestija da ima u ponudi bolju igru da odigra i da ne treba da mu bude zao sto nema pristup Outriders-u posto ne propusta apsolutno nista.

Pa da, to je u tvom maniru. Kada nemas odgovor krecu mimovi, slike i gluposti.

1 Like

Auu udarila “nejebica” u svim temama…
Ahahahah jedino sam ja ko na drogama, meni sve do jaja dobio sam PS5 i sve mi je top :rofl:

1 Like