Par pitanja novog korisnika

Pozdrav drugari, nov sam na forumu… Skoro sam kupio svoju prvu konzolu a to je xbox one 500 gb… Interesuje me gde su najjeftinije i proverene polovne igre? Takodje me interesuje zasto nekad krene da secka xbox dok igram neku igricu(primerio sam uglavnom na ufc2)
Takodje me zanima kako mogu sa ostalim clanovima da delim igre,?
Pozdrav

Pozdrav, dobro dosao. Najpovoljnije polovne igre su ti kod SKC-a :grinning:

Digitalne su ti na razmenaigara.com a fizicke na kupujemprodajem.

Mozes i ovde sa nekim da delis igru, pises mu na p.m ili otvoris temu u vezi igre koja te zanima. Pa se eventualno neko javi.
To sto ti neke igrice seckaju je verovatno do lasera, ili su igre zahtevne jako pa izvlace iz konzole max

Hvala puno na brzom odgovoru. A sta je to SKC ili ko je to?

To je mala sala , druze. To je bilo mesto gde smo 90-ih kupovali knjige, kasete, igre…

Verovatno nisi iz Bg-a, a i ako jesi, verovatno si suvise mlad da bi to znao. Nebitno. Sve osim toga sto sam ti napisao ti je validno i samo cepaj…

Nisam iz Beograda.
U redu, hvala puno :slight_smile:

Mene zanima da li je moguce da se original fifa 17 i battlefield 1 prodaju za ukupno 50 evra posto sam takvu ponudu nasao na kp-u?

Moguce je. Obrati paznju prilikom kupovine na kp da prodavac ima sto vise pozitivnih ocena. :heavy_plus_sign:

Ako nema ocena bezi od toga. Eto pre nedelju dana je bio primer prevare na forumu…nemoj sebi za 30e zivce da kidas…not worth it…

Hvala puno na informacijama🙂