PC Master Race vol. 2

Pics or it didn’t happened!!! Niko pri cistoj svesti sa SSD se ne vraca na HDD [emoji14]

Sent from my Nexus 5

Meni je zao sto kada sam uzimao MAC nisam imao za SSD da se razumemo mac radi ludacki brzo naspram PC-a svakog. Ali mogu samo da zamislim kako bi radio da je SSD. Ali je naravno to bio sledeci paket opreme koji je bio preskup.

kazem ja opet, Hackintosh je zakon, s obzirom da im se sada arhitektura zasniva na Intel cpu-ovima a logicno i cipsetu, grafika na NV, pa sta je problem da napravis jedan hackintosh, tj ako vec imas SSD na PC, eto ti, samo ga instaliraj i vozi!!!

Ma znam ja to. Realno mac nije mac od kada su na intelu. To je samo fanci namuljen PC
Sve zanna ali ja sam onaj lik koji ima mac zato sto samo ubodes i sve radi kako treba, nema cackanja itd… Zato isto imam i iphone, i ostala isra…a :slight_smile:
Ali uporedo sa tim PC za cackanje i budjenje :slight_smile: i android tel :slight_smile:
E sinoc sam dig win 10 za sada onako, nista pametno ne bih imao da kazem. Ali sada ipak pisaem sa mec-a :wink:

Ploca je kod mene u cetvrtak, deder da vidimo i to cudo, svisnucu vise majke mi, pozavrsavao sam sve zivo po kuci

Sent from my Nexus 5

Nema sta da se merimo najveci mi je… 3dmark skor.

Ne mogu sad nista da kacim otso sam za Vankurrver, poslovno sirim srpske uticaje medj zenskim zivljem na ovoj obali pacifika.

Svi cete biti zahvalni jednog dana, Garrus prosvetitelj.

Steta sto niko od nas nije naleteo na ovo: Izgleda da je Dogfight module za Star Citizen besplatan do 14. avgusta ( nije do 19. kako se mislilo ), tako da ako hocete da vidite nasta lici igra, i kako trci na vasem PC-u mozete probati jos do sutra ( 25+gb je velicina ).

Ekipa a da napravimo compare sekciju ljutih masina, tj temu? Em bi to posle lakse moglo da pomogne pri planiranju apgrejda za svakog od nas, em, za resavanje potencijalnih problema, em bi to bio i svojevrsni showroom?

ma cepaj ovde slobodno ovo nam je neki gen talk i sve za PCMR

Aide daga merimo thread? :smiley:

Sent from my D6603 using Tapatalk

pa to je vec ovaj thread, vidi prvi post :stuck_out_tongue:

Aha tako. Hvalana obavestenju. Zanimljiv bi bio naziv koji je dao eufrat :smiley:

Eo kako izgleda moj skromni setup spolja… kad budem malo pri vremenu slikacu i iznutra.


Nzxt phantom bese to?

Stigla mi ploca ljudiiiii, sutra idem da je uzmem [emoji14] sutra ga merimoooo

Sent from my Nexus 5

ASRock Z97 Extreme4 u kombinaciji sa i7-4790K i GTX970 biiiiijuuutiiii heheh

Sent from my Nexus 5

koji kombo svaka cast, Asrock ploce su odlicne, i srodne zamene Asusovim, s obzirom da us u pitanju sestrinske firme. Ja da biram sad plocu i dai mam intel isao bih na Asus Z170- Signature.Nema smisla benchovati, kad je tvoj veci, skor razume se. :smiley: ZIveli.

Sad sam na FX8350 taj nosim na posao da mi bude main rig heheh, intel ostaje kuci za izivljavanje

Sent from my Nexus 5

Ajde bre Vladane provalio sam te skroz, budžiš sebi još jedan komp da imaš da se igraš na poslu, priznaj! :smiley:

Sent from my D6603 using Tapatalk

Samo ne znam na sta da se igram i kako kad non stop neko prekida, a i u tom kompu ce biti 6600GT graficka koju nikad nisam hteo da prodam hehehe, ne znam ni sam koliko je matora

Sent from my Nexus 5

Ja imam 7600gs :slight_smile: al i dan danas mi zao sto nisam dodao jos malo za 7600gt :smiley: