PC Master Race vol. 2

Probaj da vratis I zamenis za drugu.
Ali uvek iste price sa tim nesrecnim AMD-om.

Mislim da nema veze to sa AMD-om nego proizvodjaci skrtare na kvalitetu memorija i hladjenja. Ali da, manje su sanse da se to dogodi sa nekom jacom nVidia kartom, koja je verovatno skuplja 30% za iste perfomanse.

Pa na kraju cu da vratim, jedino sto to ide preko Mađara ali sta je tu je, bar ce mi ps4 držati pažnju do tada :slight_smile: Da li je neko upoznat sa Gigabajtom kao proizvođačem, valjaju li? Poslednji put kad sam kupio Asus grafičku bilo je 2007 verovatno tj poslednji komp koji sam kupio ali ni tada mi se nije proslavila bas ali sam čuo sve pozitivno za Gigabajt.

iskreno sa gigabyte neces pogresit ,ja sam uzeo plocu gigabyte,prezadovoljan,a i prosle 2 su mi bile gigabyte,kao sto rekoh neces pogresiti.

Ma nije asus nista losiji samo maler…
Menjaj za nesto drugo I cao.

Hvala vam na informacijama

Free-to-play Secret World Legends now live
Ko proba neka javi utiske :smiley:

Ljudi koju grafu da uparim sa Ryzen 1200? Do 150 eura moze i polovna :smiley:

Nista AMD RADEON neki? :smiley:

Braco pomagajte!
Doslo vreme da se uzme novi komp. Finansije u kesu 250e. Ne bih uzimao nista polovno, pa je opcija (nazalost) radnja doplata + rate (do nekih 40.000 odp).
Sto se tice potreba, ne racunam klasicno dnevno koriscenje, trebace za programe (photoshop, vector magic, corel draw, blender i jos nekoliko programa koji ce ponekad raditi istovremeno). Od igara na njemu cu igrati pre svega starije naslove (sve novo na XO) Pes 6 i za burazera Euro Truck Simulator 2 i tako te igre.
Znam da bi sklapanje bilo najbolja opcija, ali tesko u narednom periodu, jer moram sto pre da nabavim nov. Sta mislite o ovoj opciji Altos Gamer X4

Matična ploča MB FM2+, PCIe/DDR3/SATA2/GLAN/7.1
Procesor FM2+ AMD Athlon™ X4 Quad-Core 840
Takt procesora 3.1 GHz (3.8 GHz Turbo)
Memorija DDR3 8GB
Kapacitet hard diska 1000GB
Grafička kartica AMD Radeon R7 250 1GB GDDR5, DVI/HDMI/128bit
Optički uređaj DVD Multi Writer 24xDVD/16xDVD-RAM
Zvučna kartica Integrisana
Kućište ATX Midi Tower, Black

Oko 43.000 u winwin.

Davajte preporuke, hvala vi :slight_smile:

Mislim da za te pare moze bar 20-30% bolja konfiguracija, e sad prob je sto ti nemas kes, i sto ne sklapas sam konfiguraciju :smiley:

Posto nemas drugu opciju nego na rate onda je to to. Nemas izbora.

To sve znam. Lako bih sastavio, ali znam da u narednom periodu (bar pola godine ako ne i vise) necu moci da izdvojim za konf odma. Pogotovo sto mi treba sto pre komp.

Pa nema tu mnogo dileme onda. Ako mozes da sacekas tih par meseci ti cekaj. Ali posto si rekao da ne mozes ti onda kupuj nesto sto mozes i moras na rate.

Jedan slika za podizanje morala

2 Likes

Ovo je za mining, vide se ramovi u pozadini.

Ovu sliku je video i Marko, al uzivo :smiley:

1 Like

Amd je digao cene negdje pocetkom ljeta pa su graficke koje su kostale oko 200e nove, pojacale cenu na 600e pa na vise(nailazio sam gdje menjaju polovni rx 470 za stan na kp).Samo Nvidia ,sa amd stalno muka ,vidi neku gtx 970 ili 960 4gb ili gtx 1050ti

Ovo mi je pre jako… :fist_left:
Ma da ima sve i svasta po tim oglasima…:no_mouth:

Ja sam moju 7950 jedva prodao za 100e (cak mislim da je bilo i manje) a sad na K.P. nema ispod 130e da se nadje i to neki oslabljeni modeli :slight_smile: .

U ponedeljak stize PC :slight_smile:

Koji sistem da metnem na njega? 32 ili 64?