PC Master Race vol. 2

A jel se zna zbog cega?
Amd tj Ati je uvek isao na best buy.

64 ako ima vise od 4gb rama…

1 Like

64 kako god okrenes jer prelaze dev. na 64 pa ti pola stvari nece hteti da radi.

1 Like

Zato sto se vise koriste za rudarenje nego za gejming jer amd je sh*t(there i said it)

@nikolapfc89 zasto uopste pitas, iskreno sam mislio da vise i nema 32bit :smiley:

1 Like


Nema bolje i povoljnije za te pare.
(obrati pažnju na vaucer od 10k)

Stiga racunar, i spektakl - nece da se upali :joy:
Po***m se na sve, kad se zajebavam sa kineskim glupostima, mesto da sam sastavim za te pare duplo bolje, Srbijo, i pare i sve ti.
Sugavi win win, sta me boli uvo sto sam kupio u jednoj radnji, ne kapiram sto ne moze zamena u drugoj. Treba covek da se bakce s njima, sa zastitom potrosaca i ide do kraja, ne vredi. Nego ko ce odose zivci.

Pa koji su simptomi, jel butuje bar bios? Jel imas onu sugavu nalepnicu na kucistu?

Imaš 7 dana reklamnog roka po zakonu.

Vratiš i uzmeš pare natrag. Nemoj da ti šuplje bacaju :slight_smile:

Ma nema nikakvog simptoma. Povezah, kliknem - muuk. Nista se ne dogadja. Nema ni prekidac/dugme na napajanju.
Ima raspalu nalepnicu, ionako bih je rado pokidao i stavio krsteno napajanje, al jbg.
Sutra ujutru idem da zamenim, pa ce vidimo kod njih odma.

AMD izbaci najnoviju karticu - i dalje je nekoliko % sporija od stare nvidije. Prica stara koliko i univerzum. Please be excited by productivity applications…

E da i koliko mh/s majnuje? :smiley:

34 na ethereumu :smiley:

1 Like

Nvidia odlaze Voltu. Nema potrebe, ovi izbacili nista spec grafe.

sa benchmarka vest

DRAM industrija trenutno doživljava konstantnu nestašicu različitih klasa GDDR memorije, što bi moglo uticati na cene grafičkih karti tokom perioda praznika krajem godine. Cene grafičkih memorija kod različitih dobavljača su porasle i do 30,8% tokom avgusta, pa su sa prosečnih 6,50 dolara u julu porasle na 8,50 dolara. Glavni proizvođači memorija, Samsung i SK Hynix, su svoju proizvodnju i zalihe posvetili nekim od vodećih proizvođača mobilnih uređaja i servera, što je uticalo na komešanje cena.

Samsung je najveći dobavljač grafičkih memorija, sa 55% tržišnog učešća, a južnokorejsku kompaniju slede SK Hynix sa 35 procenata i Micron Technology sa 10 procenata učešća na tržištu.

Kakva je ova konfiguracija?

Racunar gamer povoljno! (850 KM)

1 Like

Khm, posto me kulirate, da se citiram. Racunar bi bio Tamari sa foto i video obradu, Ilustrator, uglavnom vezano sve za graficki dizajn. Meni bi, naravno, sluzio da pokrenem Crysis u max detaljima.
Salim se, sluzio bi za gaming, sa dodatkom da bi ju kasnije uzeo jacu graficku.

Slab je procesor, ostalo je ok. Graficka ce ti posluziti za 1080p gaming. Cudna je kolicina rama, obicno ide 8 ili 16gb. Deluje mi kao da su mu svi slotovi popunjeni po 4gb. Cena od 430e nije specijalno povoljna.

3 sticka su mu za ram 1x8gb i 2x2gb

Bas sam mislio da je procesor om. Trazim sto noviju seriju intelovih procesora, sve sto nailazim je i5 2xxxx serija. Sta onda da gledam?

Koji monitor imas,na kojoj rezoluciji bi picio gaming,pretpostavljam 1080p i na kraju buraz reci budzet kojim raspolazes :grinning:

Mislim da uz ovaj dolazi monitor. Naravno, isao bi za sada na full HD, budzet… pa za sada 450e bez graficke.