PC Master Race vol. 2

Pa tako ide i moje razmisljanje, ali sam stvarno totalni laik. Doslovno tapkam u mjestu posto ne znam odakle da krenem

Onda samo pod brojem 1,nista dalje

1 Like

Poslao sam upit, pa cemo vidjeti koliko ce traziti ovaj sto sklapa.

Kombo ce me izaci 810KM~415e. Sledeci mjesec mozda dokupim graficku I to je to. Cini mi se da ce.biti pokrivena I Tamara sa cpu strane, a ja kasnije sa gpu strane

Idi na 6600k i neces pogresiti…izuzetno jak procesor koji mozes dodatno da OC

1 Like

5 Likes

Pitanje: koja je najbolja graficka sa odnosom cjena/performase sa 2 I sa 4GB VRAM?

Rx 460/70 560/70

1 Like

Imam ponudu za rx 460 4GB za 270KM. Je li se isplati uzeti 560 4GB posto je slicna cjena ili da uzimam 460?

Na kraju narucih sledece:

i5 6600k
8GB DDR4
RX 460 4GB DDR5
LC Power 600w
Ploca Asus H110M-K

Neke sugestije?

Recite mu da je savršena konfiguracija , MOLIM VAS ! :smile: :joy:

3 Likes

Menjaj plocu. 6600k nema svrhe na H110 cipsetu. Ciljaj na Z170 jer ne mozes iskoristiti full potencijal procesora u smislu jer ne mozes da OC
Razlika je minimalna izmedju 460 i 560

1 Like

Za sada ostaje tako kako jeste, necu skoro raditi OC. Eventualno kasnije dodati jos RAM memorije, I jedan hdd. Mislim da ce mi ovo biti dovoljni neko vrijeme

nije losa kombinacija, to ces sve vremenom doraditi, mozda i kupiti novu ako bog da.
Ugl. za 1080p je sasvim ok.

1 Like

Iiii nakon jednog dana koristenja dobio sam pet plavih ekrana zaredom. Vracam PC na doradu, izgleda da je problem RAM, tako bar rece ovaj sto ga je sklapao.
Uplatio sebi Origin Access I kupio CoD Infinite Warfare na Steamu, mozda jos ubacim PUBG da probam.

Zasto…

1 Like

8$…

Preko koje stranice,zvuci jeftino,mada se treba cuvati za halloween i christmas sales.

Nisam ni ja lud da uzimam po punoj cjeni

Koga zanima:

Ljudi poludeh pomagajte.

Izgleda da mi se ubacio neki smrad, pa mi download brljavi. Nista ne mogu da downloadujem. Naime, kada pokusam nesto da skinem, racunar ili pretrazivac (probao sa vise pretrazivaca) on mi ponudi download u arhivi a onda kada otvorim vidim i sta je u arhivi, on napravio .exe fajl.
Definitivno nije to to sto sam skinuo.

Kako da provalim gde je i sta je. Win 10, chrome. Uradio scan sa win defenderom i malwarebytes nista nije naslo.

Evo, kao na slici on mi pravi arhivu za download ali svega 1.4mb (a taj download je oko 100mb inace). I unutra napravi .exe.
Probao sam na nekoliko download sajtova, ista prica. Kod nekih download radi normalno (upload, mega itd). Ali ovi fajlovi su samo na mediafire. Moram da maknem to njesra i odavde da skidam.

Hvala.