PC Master Race vol. 2

Jesi probao JDownloader?

https://www.kaspersky.com/downloads/thank-you/free-virus-removal-tool

I ja imao masu problema zbog malwara,probaj ovo…

You’l thank me later

Drug hoce da kupi novi komp za gejming. Nema veliki budzet 350-380 evra.
Ako negde mora da se zakida neka bude obicna ploca koja nije za klok i neki manji HDD.
Sto znaci neka AMD konfuguracija. Jel moze mala pomoc, posto sam zardjao malo oko novih komponenti.

Matična ploča: MSI A320M PRO-VD/S (USB 3.0, SATA 3, HDMI)
Procesor: AMD Athlon X4 950 3.5GHz Bristol Ridge
RAM memorija: Team Group Elite 8GB DDR4 2400MHz
Grafička kartica: Sapphire Radeon RX560 2GB GDDR5 128-Bit
Hard disk: Toshiba 1TB SATA 3
Napajanje: LC Power LC420A V2.31 (80 PLUS White)
Kućište: MS Industrial Phoenix 2
347e

1 Like

for poor gaming PC :smiley: . Aka da moze da pokrene igre. :joy:

Pa ovo je ok. Koliko para toliko muzike!
Samo eto za jos to malo para preko ubaciti i neki bolji kuler od 20-25e i eto ga.

Ja sam zbog ovoga i uzeo PS4, jer ako znam da mogu sa high sa povecam na ulta uradicu to makar i igrao slideshow.
Sada ubacim, pokrenem i picim.
Davne 2008-me godine dao 1000+ evra za gaming pc, eno ga kuci i dalje radi. Samo sto keva igra male igre i visi na fejsu.

1 Like

On za te pare moze da uzme nov ps4 pro i jos da mu ostane…gaming na konzolama je jeftin da se mi ne lazemo…pogotovo na PS sa gomilom naloga koji ne idu preko 1000din…

Objasni ti to ljudima, ili njihovim roditeljima.
Sta kupujes to bla bla. Zamalo prosli put da izbacim tasta iz kuce kada je krenuo da sere nesto dokle cete deco da igrate igrice i td.
Objasnio sam mu ja sve, ali sadasnji PC mu crkava, pa mu treba zamena za ovaj i jos da moze i da odigra nesto novo od igara.

A na PC je uglavnom dzabe. A da ne pricam o ostalim prednostima.
Pod jedan sve i ako imas konzolu moras da imas i neki PC kuci. Barem je meni to normalno.
Pa onda kada krene kupovina igara itd… Pa kvalitet igara na PC-u u odnosu na konzole…
Tako da postaje jako diskutabilno sta je jeftinije.
Pa onda to da mnogo ljudi ne zna te gluposti oko razmene.

Jaču foru odavno nisam video :slight_smile: skapirao sam da se ne isplati kupovati nov PC još kad sam pazario 360 za 200€ još davne 2009-naravno koprcao sam se još malo ali shvatio da za te pare ni ljudski grafiku nemam da kupim a gde su druge komponente?!

Da, samo sto sada nema igara za dzabe kao na 360

Ali ima jeftinih igara, sacekas par meseci i kupis za 30$ istu tu igru! Evo pogledajmo recimo Pro ili X konzole-500 i 400$ koštaju a ekvavilent PC nije bez 1000$ za tu razliku imaš da pazariš bar 15-20 igara a o popustima i da ne pričamo…

Mehh, :wink: to je vec stvar ukusa. Meni nista ne menja misa i tastaturu.
Smatram da su konzolneige debilizovale PC igre.
Nekada se znalo, PC ige su bile kompleksne dok je na konzoli uvek bilo ono:
E sada brzo udi plavo dugme, sada brzo zuto, sada brzo opet plavo, brzo na dole strelica…
Juhuuu presao!

1 Like

Sada je obrnuto :smiley:, pc community je najgori ikada, verovatno me vise ni jedan mp na pcu nece videti, pritom su igre cesto losi portovi.

2 Likes

Sada je svaka igra olaksana za svakog debila.
Uporedite samo Fallout 3 i Fallout 4.

1 Like

Pa to. Sada se sve igre rade prvenstveno da se zadovolji konzolna publika.
Zato su sve na PC-u ocajni loseoptimizovani portovi.
Pa se desi da ti zver od kompa stuca sa nekim jadnim igrama koje bi trebalo da gura Voodoo 2 grafika :smiley:
Sve je podredjeno konzolama.

1 Like

Uporedite do sada samo grafiku PES-a na PC i na konzolama. Na PC je xbox360 verzija.
Sada ne znam da li je to promenjeno, ali dosta govori.
Sa druge strane Tekken novi najbolje i najlepse radi i izgleda na kompu PS4 i XboxOne verzija su osakacene.

To mislis za legalno igranje na PC-u ?
Postoje i primeri da imas mnogo citera na kozolama a na PC-u nema.
Diablo 3, na prosloj generaciji konzola modovali oruzja. Preneli na nove konzole, i sada siluju sve redom.

jeste konacno.

Prvi put posle dugo vremena PES koristi isti engine i za konzole i za PC.