PC Master Race vol. 3

Evo, ne secka uopste barem u pocetku, nisam nesto mnogo igrao. Jedina razlika u konfiguraciji je sto ja imam 8-core a ti 4-core procesor, ali to ne bi trebalo da pravi razliku jer je tvoj procesor jaci a i igre obicno nisu optimizovane za 8-core. Tvoja grafika je takodje dosta jaca (display mod je window da bi mogao da uradim printscreen, inace je fullscreen, i nesto me zeza refresh rate kada je prikljucen tv out, to zanemari).

1 Like

Onda mora da je problem u RAM memoriji, nista drugo mi ne pada na pamet. Ti si cini mi se pisao da imas stabilnih 60 frejmova?

Nisam nesto merio ali cini mi se da je dosta fluidno. Ako ima frejmdropova, nisu nesto primetni. Moguce da si ti osetljiviji na frejdropove, ne znam.

Kako mislis RAM, imam i ja 8gb, kao i ti, i to neki prastari Kingstone… i 3gb na kartici DDR 5.

Drajveri 100%… obe kartice koje si probao su Atijeve…

Ja polako ali sigurno privodim build kraju. Ostao mi još monitor i tastatura. Ne mogu da se odlučim da li da idem na manju dijagonalu i 144hz refresh rate ili veću dijagonalu s 70 hz. Suma sumarum, budžet uvelike premašen, muka mi da stavim na papir koliko me koštalo u pm :smiley:

Ja bih na 27" isao :slight_smile:

Koja konfiguracija?

Malo mi je problem to u sadašnjem stanu, maximalno što bi mogao je do 24

strix z370 e gaming
i7 8700k + noctua mh-d14
2x16gb hyperx fury @3200mhz
zotac 1070 amp
m2 nvme samsung evo 960 250gb
seagate ironwolf 4tb hdd
evga 750w
sve to u fractal design define r6

2 Likes

Ovo mi je omiljeni deo, ne znam zašto, ali volim dobar RAM, pa to ti je :grinning:
Odlična konfiguracija :+1:

Nije ga ploča podržavala za inicijalnim biosom, tj. nije ni davala sliku dok nisam flešovao, tu sam ispizdeo samo tako, u jednom momentu hteo sve da razlupam :smiley:
A i noctua premasivan kuler pa sam imao sužen izbor zbog visina rama :smiley:
E da, imam još jednu polovnu zotac 1070 amp sa razjebanim kulerima ali nemam vremena da je sredim, mada iskreno nešto mi se preterano ni ne cima sa sli-jem

1 Like

Evo, ako nekog zanima, i ako je ostalo na zalihama. Mislim da sam video ovo u gigatronu, monitoru i comtradeu.

1 Like

Auuu kako toliki popust?

Stvarno ne znam. Dvoumio sam se da li da zovem , ali sam ipak odustao.

Zvao sam Gigatron za kuciste i kazu da im kolicina stize do kraja nedelje, moze da se rezervise. Inace vidim likovi na kp ga prodaju za 110 eura sa 2 godine garancije. Uh bas se neckam da uzmem jedno, a bas sam skoro kupio CM Storm Scout 2 :neutral_face:

Video sam da ima i u pc wizard pančevo

1 Like

9 Likes

Samo sam cekao da neko okaci rende :slight_smile: i @shenol33 uradi, masovno se sprdaju online za to a mene zanima kako to uzivo izgleda.

During Apple’s presentation, it stressed that the stand comes with a range of different features. It is made entirely of metal, for instance, and can swing and move so that it can easily move into a portrait mode or swivel around.​

Admittedly, the stand itself is very attractive, sporting a metal aesthetic and magnetically attaching to your Pro Display XDR.

And it allows your screen to tilt to most angles, and even rotate from landscape to portrait mode.