PC za GAMEPASS


3 Likes

Ova kosa se viori od silnih ventilatora? :smiley:

1 Like

Ventilatori se vrte od snage hardwera a kosa od ventilatora :upside_down_face::slightly_smiling_face::upside_down_face::slightly_smiling_face::upside_down_face:

1 Like

Ja to otprilike zamisljam kao da se sjuris u havajskoj kosulji motorom bez kacige uz solidnih 70% sanse da izbegnes udes (ako sam dobro izracunao) da kupis 6 pack red bulla pa kada se vratis nagaris sve ventilatore na max. Neko zivi obican zivot a neko je jednostavno Djole. :smiley:

(poceo sam kao Pleja…)

5 Likes

Pozz.Imam problem sa placanjem na PC za Game Pass, region mi je Bosna, svi podaci su tacni medjutim kad hocu da uplatim izbacuje da mi neki podaci nisu ispravni, ne znam sta je jedno deset puta sam proveravao.

Možda da probaš drugu karticu

Probao sam i drugu isto, ova Master a ova druga Visa.widows mi nije aktiviran dal to nema neke veze.

Cudno mi je i to sto sam sa ovom isto karticom, nekoliko puta do sad uplacivao.

Ovo mi izbacuje prilikom pokusaja kupovine na Cardholder Name sa "check the info you entered. It doesnot match the info for this card.

To kad izbacuje ta kartica više ne prolazi.Jedino drugi nalog da napraviš

Ako moze pomoc ljudi, ne mogu da skinem ovu uslugu za igre na xbox aplikiciji za pc, nema sta nisam pokusao, kad se jkukne da skine jednostavno nista se ne desi, a to ako nema skinutu ne mogu nista skinuti od igara, ako moze neki savjet.