PES 2020 E3 Trailer

1 Like

Nova master liga, to je super.
Da li ce nabaviti licence, 2019 godina je…

Neće, jer su bednici

2 Likes

Fifa radi ono sto bi pes trebalo, a pes ono sto bi fifa trebalo. Sve kontra…

1 Like

Moj omiljeni klub u omiljenoj sportskoj igri, uzima se day one :grin:

:joy::joy:

image

8 Likes

Pes 2019 je osvojio nagradu za najbolju sportsku igru u 2019. -oj godinu. Znaci osigurace i 2020. Fifa i dalje fura online mode i njenu 17.3 verziju koja nosi naziv fifa 20. Sramota.

1 Like

Isto tako je Nikon D5300 proglašen fotoaparatom godine, a u stvari je teško govno…

Ko daje te nagrade? Da bude neka sportska igra godine… Npr meni su i Fifa, nba 2k i live bolji od pesa 90 puta…

Moram priznati da sam igrao sa kolegama nedavno pes19 jer smo tako navikli ranije smo igrali uglavnom pes. Ono je takvo smece od fudbala da ja ne znam kako ih nije sramota da onu glupost prodaju za 60evra, pa nisam mogao da nadjem prokleti bajern minhen…

Tad sam ujedno i poslednji put u zivotu pustio tu glupost kad sam upalio fifu delovala mi je kao AAA igra u poredjenu sa nekim indie Kickstarter-om. Tuga dokle su dogurali pes.

2 Likes

Na trejleru super deluje PES 2020. Fizika lopte je odlicna. Ali sta to vredi…

Steta sto su povukli PES 2019 iz PLUS ponude, skinuo sam vec option fajl i spremio se za zongliranje sa importovanjem na PS4, cisto malo da se zezam dok ne izadje FIFA 20.

Pa od svih pes sranja ovaj je najbolji (19) od tzv NG kad je poceo. Dosta me podseca na ps2 eru. Nema mnogo jedenja go***a i “simulacije” (mrtva i pes i fifa s tom glupom pricom simulacija pa simulacija a obe igre krsevi teski).

Sto se tice fife ja sam na 16 sa patchevima vec dve god na pc. Svetlosnu godinu je gameplay od fifa 19.

Infinity war :joy:

Voleo bih da vidim celu bundesligu al i ovo je pomak

Samo je CountDooku ishajpovan zbog ove igre :thinking:

3 Likes

Da pratis znao bi da pes pokusava nesto da odradi, slusaju svoj community i pokusavaju da ispune ocekivanja istih. Nova master liga, nove licence i sto je najvaznije nove mehanike u igri. Fifa je uvela street football sto je i ocekivano od ea…

1 Like

PES uzeo 3 licence i odmah se stvorio hype :rofl::rofl: a to da konami slusa svoj community je najveca glupost koju sam cuo, ljudi ih vec godinama smaraju da naprave normalan online mod ali oni furaju svoju glupost u onlineu koje ljude smori posle 10 dana, FIFI jedino fale poboljsanja u gameplayu jer je content sto se UTa tice brutalan i vrlo zanimljiv, dosta novih promosa je izaslo od kojih je vecina vrh. Master liga je bila i prije bolja u PESu ali dzaba kad je gameplay kanta i neko npr. zeli da igra Premier Ligu a unutra ima 2 licencirana tima, smor…

Moras razumeti da konami nije finansijski jak kao ea pa samim tim licence skupljaju malo po malo, al to naravno ne znaci da cu da sesim u cosku i jaucem zato sto im pise man blue vec cu ih podrzati sa pisljivih 50e kako bi im pomogao. Nisam jedini sa ovakvim misljenjem svakako plus baci pogled na netu koliko pes trenutno ima POTENCIJALNIH kupaca, tj prelaza sa Fife.

To su vecinom casual igraci, oni koji igraju i grindaju online nece nikada preci na PES jer je online kanta i konami se ne trudi da ga unaprijedi i da puno igraca sa PESa predje na FIFU opet nece imati vise igraca vec duzi niz godina, ja bih prvi volio da PES unaprijedi gameplay i stvori FIFI konkurenciju ali to se nece desiti vjerujem jos dugo. FIFA 19 je bila losa po mom misljenju i zato nema sanse da se ponovi tako los gameplay u 20ci.

1 Like