Photos show first functional, powered on iPhone 7

A nerod nema leba da jede

Covek je u Kanadi :slight_smile: Zato je to napisao.
Nije mi nesto lep ni ovaj novi ip7 te obline mi se nikako ne svidjaju.
Sreca pa su izbacili SE za nas koji volimo manji ekran i ostrije linije.
Drzim se sada ovog dok se ne raspadne.
A to sto se sliski tice. Jeste smor. Ali scenario je sledeci:
Svi proizvodjaci slusalica ce napraviti takve slusalice. Apple je dovoljno jak da to izgura.
To sto ja ili neko ima odlicne sluske ali stari dzek to nikoga ne zanima, kupi druge sluske…

Ovo je izuzetan potez. Sluske ce biti “iPhone wireless”.
Ko jos zeli da kida one male kablice na slusalicama u basu? Niko.
Iphone ce ponuditi bluethooth slusalice 7.1 kvaliteta. I to je to. Ne spekulisite dalje :slight_smile:

Ali po kojoj ceni? 100 dolara im košta stylus, pa kontam da ovo neće biti ispod ove cifre.
I onda zagubiš jednu. Nekome sa velikim ušima, kao što sam ja ispadne jedna na ulicu, pravo u kaljugu, u šaht … The possibilities are endless :slight_smile:

Nije stvar samo u tome. Fora je sto mnogi ne zele bezicne sluske.
Jedno vreme sam u kuci imao sve sto moze da se ima bezicno. A onda sam ukapirao da sam odlepio od punjenja svega i svacega, menjanja baterija i tih gluposti. Definitivno sada samo mis i tastatura bezicno sve ostalo na kabl. Dzabe da mi daju ne treba mi bezicno.

1 Like

Bezicni mis i tastatura nemaju smisla ako ti je gaming pc, bezicno ne dolazi u obzir zbog ogromnog input laga i tezine misa sa baterijama. A sa bezicnim tastaturama sam uvek imao problema, ne mozes ni da udjes u bios nekad pa moras da kacis zicanu.

Meni su super bezicne slusalice jer sam nacisto izludeo od raspetljavanja kablova ali da postavlja se pitanje kako je reseno punjenje i koliko kosta replacement ako se ovima nesto desi. Kontam da ce kostati 149$ standalone i da ce se prazniti kada ti najvise trebaju. Ali je bez obzira na to primamljivo jer brate ubise ovi kablovi, sve cesce vidjam ljude sa bezicnim slusalicama

Greska, Logitech G700 daleko od toga da ima bilo kakav lag. Pored njega imam i zicanu G seriju i nema razlike ali nikakve. Meni je tezina jos i + posto volim teske i velike miseve, bolje mi leze u ruci.
To koristim u kombinaciji sa G13 malom tast. Pored imam jednu bezicnu. Nikada nisam imao problem sa ulaskom u BIOS ni drugari koji imaju bezicne tastature.
Imam i jedne Seinhaiser bezicne. Odlicne su, ali bezicne. Pa mi se desilo par puta da nema bat kada mi treba.
Kada kupujem bezicne stvari gledam da koriste baterije koje su standardne AA AAA to u mnogome olaksava i bude 10X jeftinije.

I sam se nekada lozio na bezicno. A sada me pomisao na baterije i punjace zgrazava.To ce biti revolucija,kad smisle alternativni nacin punjenja energijom.
Ko “izbaci” baterije iz igre ja uplacujem odma’ 3 dnevnice kao donaciju.
Gle sad…kad sam usao sa fona vratio mi se ovaj banovani. Damn.

Ne nego si ušao na jedan od svojih duplih accounta. Vrati se ne onaj prošli i neće da ti piše banned.

Izvinjavam se na glupostima.
Uobicajeno vec od mene. Tastatura bezicna dobro dodje kada ti je komp povezan na big tv pa kucas sa 3 metra. Al kada sedis ispred monitora wireless tastatura i mis nemaju smisla. Sto se novih flagship modela tice,vise ne znaju sta da dodaju novo,pa “oduzimaju” neke funkcije da bi se fon razlikovao. Verovatno ce se ostvariti prognoze inzenjera iz huawei-ja da ce sve biti sminka a 2020. ce izaci “super telefon”.

Izbacili su jack jer im se moze (govorim o oduzimanju funkcija kod applea). Svako ko ima sad iPhone 6/6s na zapadu ce kupiti i iPhone 7. Nece imati slusalice, tako da ce kupiti i iHeadset za 150$…jednostavno su zakljucili da ce ljudi kupovai njihove proizvode ma kakvi oni bili, samim tim ce i dolaziti do vecih zarada.
Ja koristim vec 6 godina bezicnu tastaturu i nikakvih problema nisam imao sa input lagom ili ulaskom u bios. Iako imam i bezicni mis, ne koristim ga jer je blago receno ocajan. Prazan a tezak, ne znam kako da ga opisem…blago receno katastrofa, ali za tastaturu nemam sta negativno da kazem

Kapiram, ali ako sedis 40 cm od monitora ne znam cemu bezicna tastatura?
Ja koristim bezicnu jedino sada kad mi je riknula kablovska.
I to me zeza napajanje na desktopu, na lapu ne radi pola tastera, pa sam bezicnu ‘‘povezao’’ na lap… jbt, koja sam sirotinja… :slight_smile: