Piratski sajtovi

Sa kojih sajtova skidate torrente?

Pirate Bay i Xbox360Iso

ja u 90% sluÄŤajeva sa BitSoupa. http://bitsoup.org/

Zasto uopste skidati sa torrenta,kada je mnogo brze skidati direct download preko http://xbox360iso.com plus neki download program npr. Jdownloader

RapidShare i MegaUpload FTW! i MegaShare k’o ume da ga koristi!

zato što skidam prosečnmom brzinom od 105 kB/s (imam net 1Mb/s), bez prekida između linkova, a i zgodno mi je zbog pause/resume opcije koja mi često treba!

Pa sve zavisi kakav je torrent, kao sto Nesha rece njemu skida 105kb/s, a i meni kada je torrent dobar… Mada ja cesto idem na Megaupload opciju, Rapidshare izbegavam u sirokom luku…

Ne vidim zasto bi se neko patio sa torentima kada je megaupload mnogo laksa i brza opcija.

Isto pitanje moze da se postavi i kontra. Jedan od mogucih razloga je i taj da torrente mozes da skidas i sa raznoraznih Linux uredjaja (NAS, media playeri tipa WDHDTV) i tako ne drzis stalno ukljucen kompjuter. Drugi je da ti brzina bas i nije presudna jer imas bar 10 igara koje bi da odigras pre nego sto pomislis na tu koju trenutno skidas. Treci je da za 60EUR koliko kosta pretplata za RS,MU,… mozes da kupis neki od gore pomenutih uredjaja.
O ukusima ne treba diskutovati.

60 EUR? Nisam mislio na premium, vec na free varijantu sa kojom ja na primer dobijam punu download brzinu (oko 210 kbs), bez cekanja izmedju linkova duzeg od 60 sekundi. Besplatan servis sa svim funkcijama onih koji se placaju…milina zar ne?

Treba da izadje nova verzija JD-a gde ce moci da ide bez cekanja a i nema limita za brzinu na free MU… meni bez problema ide 500kb/s

Ja trazim u google,na direct download,ali samo megaupload,a ovi programi ko Jdownloader su glupi,i meni je bolje i brze da rucno skidam jedan po jedan. Meni Telekom ogranicava brzinu torrenta,sunce im jbm,inace bi ja sve skido!!! A da mi nije brata,ja bi i ovako skido,(moj brat je nestrpljiv)

Vi sto skidate sa torrenta, dosta kocite internet sebi jer vatate brdo konekcija, zato…

Skidajte preko megauplouda, nema cekanja izmedju linkova,ide full brzinom itd…

Cena: 0 din

Kako je to moguce…?

Hoces da kazes da bi ti skinuo preko nego ja tako sto ces da pustas jedna po jedan, rucno da ukucavas i da camis pred monitorom dok se ne skine fajl? Ne moguce…

Orbiti ili JD su definitivno najjaci kad dodje da bilo kakvog skidanja(ili u novoj verziji upp-ovanja) fajlova…

Ja uglavnom skidam preko jdownloadera ubacivanjem megaupload linkova. E sad da li neko moze da mi objasni zasto mi nekad neke delove skida izmedju 70-80 kbps nekad 120 a nekad punih 180 kbps.

Ako je novija igra onda je guzva a ako nije onda je verovatno do tvog neta :wink:

Meni je malo tesko da poverujem da megaupload ide punom brzinom, zasto bi onda ljudi uopste placali? A super je stvarno, bez ogranicenja, nema deljenja na milion fajlova… Razmisljao sam pre nego sto sam kupio rapid premium da li da se ipak opredelim za megaupload. Rapid je stalno nesto ciganisao sa tim ogranicenjima. Ali ipak ima malo vise rapid linkova a i uletela mi bila neka povoljna kombinacija za rapid.

Inace, povlacim sve sto sam rekao za jdownloader - ne znam sta mi bi da se smaram sa onim orbit downloaderom svih ovih godina…

Fatal- ne verujem da je bilo sta od toga, npr skidao sam borderlands koja nije toliko nova igrica tj stara je dva meseca pa ne verujem da je tolika guzva za njeno skidanje, a sto se tice neta,imam ga tri godine i nikad nisam imao problema sa njim po pitanju nestajanja, pada brzine…nego pre bi rekao da mi je nesto do jdownlodera jer skida mi jedan deo brzinom od 70kbps tri sata i cim ga skine odma sledeci posle 45 sekundi odbrojavanja cepa 180.(znaci kojom brzinom krene koji deo da skida skida ga dokle ne skine a tek kod skidanja sledeceg dela promeni brzinu)

Ako covek skida free, onda nije nista posebno. Ako ima premium, onda to ne bi trebalo da se desava.
Ovo variranje za free je sto nekad nakace po 2 ili vise korisnika na 1 link, pa da bi svi mogli da skidaju istom brzinom, oni im ogranice.

Ljudi,samo da vas pitam nesto.Gde nalazite megaupload linkove??? Bio bih zahvalan kad bi neko postavio linkove za forza motor sport i table tennis,a moze i sajt gde se nalaze SAMO megaupload linkovi.Hvala unapred.