Piratski sajtovi

Čoveče ladno nisam primetio da je sve free leech :tap: nadam se da će biti moćan ko onaj stari ,da bi tako bilo navalite ljudi registrujtese da ga vratimo na vrh ko nekad.

Hvala ti veliko. Jeste da nema nista trenutno na njega da se skida, ali ce biti uskoro. Ja trenutno samo The Last of Us mogah da im prilozim da sidujem, ostalo nista od onoga nemam :frowning:

Moze li adresa,nemogu da je nadjem na telefonu,nisam kod kuce?

Sent from Galaxy S3 using Tapatalk 2

bitgamer . ch ,ali odma da ti kazem da nije onaj stariji,daj boze da ga premasi ali nesto neverujem da ce biti ni upola dobar kao stari…

Starom bitGameru je trebalo pet godina da bi posto onako moćan ovaj novi neverujem da je star 5 nedelja .Treba još da se pročuje da se vratio mnogi stari članovi neznaju …

Takve vesti se sire brze od side na internetu tako da nebrinem.

Sent from Galaxy S3 using Tapatalk 2

Novi bitGamer je star 5 dana, barem prema prvom okacenom torentu. Rado ce se vratiti dostina, u to ne sumnjam.

Ponovo je podignut i otvoren za reg. Gazelle Games :da:

Kakav je, nisam nikad skidao sa njega?

Njihova administracija je veoma bliska sa crnim mačkama ,tracker je amaterska tvorevina stalno se gasi i pokreće bio sam registrovan pre ima novije naslove i to je to.
Posle pada starog bitGamera (novi nikad neće dostići sjaj starog),crne mačke su broj 1 veoma su dobri xbox skay i Xbox360 club ali oni imaju sadržaj samo za XBOX 360.

Nije los, ima dobar seed :da:

@Breb: Jel imas mozda Blackcats account? Jako bi mi pomogao ako bi mi mogao poslati invite jer se ubijam na javnim trackerima skidajuci nista a seedujuci boga i oca.

Jos jednom da preporucim svima Zamunda(tacka)net. Otvorena je registracija.

@u2020bullet Niko ti trenutno ne moze poslati pozivnicu za BC jer ih nema i ko ih je imao, imaju odredjenu ispunjenu normu korisnika, pa kad bude cistka i otvori se prostor za nove valjda nam daju pozivnice pa ce ti neko poslati, ali ti nas podsjeti za jedno mjesec dana. Ja ti mogu dati za bitsoup ako hoces, samo mi sibni koji ti je mejl.

Bisoup se dosta popravio sa igrama za Xbox i PS3. Stalno skidam po nesto sa tog sajta i skoro su uvek medju prvima sa novijim igrama. Cak brzi i od BCG. Preporucujem i ArenaBG - bugarski sajt, mislim da je uvek ovoren za reg. slican sistem kao Demonoid, samo sto ovde ljudi seeduju. Ima opciju da se prebaci na engleski jezik i dosta igara nisu u kompresovane u rar fajlovima, sto je jos jedan + :da:

Aj saljem PP sa e-mailom pa da vidim sajt, bilo sta je bolje od tpb. :slight_smile:

Poslao sam. Nema na cemu, a sajt je odlican kad nesto novo izadje, dobra je brzina, samo sto ces nesto starije od igara tesko naci.

Jel imas jos viska tih pozivnica? :slight_smile:

Samo sibni mejl imam jos jednu…

Registrovan, kontam da cu ovih dana Max Payne da probam skinuti odatle. :slight_smile: