Piratski sajtovi

Meni radi bez problema svuda. Koristim onaj memory reader i upload speed randomizer i nema brige. Torrentleech,lasttorrents,sceneaccess,torrentday,arenabg svuda rafi bez problema i bez banovanja osim ako stavljaš neke nerealne upload brzine za fakeovanje :slight_smile:

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Jel mogu nekom forom da ga skontaju? Kontam da imaju neke zastite za ratio?

Sent from Galaxy S4 using Tapatalk Pro

Pa pazi sigurno da imaju zaštite ali kad je u pitanju traker sa masom korisnika neće svakog proveravati ručno. Samo je fora ostati ispod radara xD
Ja npr koristim utrorrent 3.2.2 i taj isti klijent fajl u ratio masteru, pustim mu memory reader i onda RM emulira ceo utorrent, stavim recimo na torrentleech koji su mi od navedenih najrigorozniji da na svaki update (pola sata ili sat) promeni lažnu upload brzinu u opsegu od recimo 512 kbs do 1024 i nemaš brige :slight_smile:

BTN (BroadcastTheNet ) nema mu ravnog na svetu 34 000 članova od 35 000 mogućih nema rotia 1 epizodu mora da seeduješ 24 časa a sezonu celu 72 časa to je jedini uslov ,brzine su maksimalne ja probo do 2.8 MB / s.
Samo Master klasa ima pravo na pozivnicu ja sam nažalost dve klase iza :(…

Nisam ni znao za njega…By the way,Ima li neko pozivnicu za HD Bits?:smiley:

Sent from Galaxy S4 using Tapatalk Pro

Ako misliš na HDBits.org onda mora da se šališ ima samo 3000 članova a samo vip i administracija imaju pravo na pozivnicu prodaju se nalozi za 200 - 400 evra ali je rizik za ban ogroman.
HDBits.org po meni je zemlja bolesnih fanatika jer forsirati rotio sa 3000 članova nije normalno …

Koji je bolji sajt koji nema veze sa igrama? Gde su dobri programi i filmovi?

Veliki privatni generalni trackeri kao što je IPT,TorrentDay,TL su ti najbolje rešnje za sve pa i to …tu su maksimalne brzine zagarntovane ,količina sadržaja ogromna a seed lak šta ćeš lepše :emoticon-0100-smile.

Da na njega sam mislio…delimo isto misljenje…nego nisam znao da se prodaju pozivnice…gde se prodaju …? Realno za zaludjenike to I nije neka lova…ocekivao sam mnogo tezi upad…

Sent from Galaxy S4 using Tapatalk Pro

Pozivnicu je zaista teško kupite jer je vrlo retka ,nalog se prodaje zajedno sa mailom ali opasnost je velika od bana zbog promene IP adrese države jer gotovo je nemoguće da kupac i prodavac budu iz iste države jer ima samo 3000 članova .Mada i nalog je teško nagovoriti nekog da proda jedino ako ga pogodiš cifrom u glavu ili da imaš da zameniš za neki drugi retki tracker .
Priodavalo se na Invite Scene i na Invite Paradaise forumima mora da se registruješ tamo i da pitaš tamošnje trgovce ali nevole da rade sa novajlijama generalno kad su takvi trackeri upitanju…

Ma jok, TPB ce biti onda i dalje biti no.1 , uz pomoc Bitsoup-a. To sam pitao zbog nekih starih serija koje se bas retko nalaze…

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Evo nekih, nazalost ne dobrih, informacija o nasem dragom sajtu :

** Show/Hide Dec-07-13 - Unscheduled downtime incoming - (nihlathak)

There is a possibility that Blackcats-Games.net will go down for an undetermined amount of time. As far as we (staff) know this is the result of a lack of communication between Stoi, the owner of Blackcats-Games.net, and our host. At this point there is still a lot of uncertainty regarding the fate of the site, for example as to when we will go offline and for what amount of time.
**

Tako da ako jos niste nesto skinuli a kanili ste se,sada je pravi trenutak za to…

Možda samo menjaju hostove, ne gase se trajno

We have backups, that shouldn’t be any problem. We do have a Twitter page but personally I dislike using it. IRC would be down so perhaps I should put aside my grudge against using Twitter for piracy goals and just use that, not sure yet.

Da,iskreno se nadam da ce samo da promene host-a,ali postoji mogucnost da se to oduziiiii…

Ima super sajt, torrent klijente gura, ima jako puno starih igrica a seedovi i peerovi su skroz na mjestu
Malo su poglupi pa kad nemaš dovoljan upload rate, napravis samo novi account na drugu mail adresu (moze i preko 10minutemail.com registracija maila)
partix.xx

Bez direktnoh linkova prema sajtovima to moze na PM ili mail.

Sent from myphone using Keyboard errors

Ima li neko slucajno pozivnicu za bilo koji tracker za xbox360 igre? Hvala :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

jel neko obrisao ceo BCG, ili je to samo meni? nema nijednog torenta

Bogami ih neko z***bava…nema ni jednog torenta, sajt jedva radi…

Ma zreli su za zatvaranje ljudi neznaju gde teraju ali bukvalno .sajt više neradi nego što radi …