Piratski sajtovi

Ljudi, imam problem sa BCG, tacnije ratio mi je horror jer izgleda nisam dobijao one njihove seed pointe. Tacnije skinem torrent (koji niko drugi ne skida, znaci jedini sam leech), ostavim ga da se seeduje danima (znaci 24h na dan), ali posto niko ne skida znaci da nista na uploadujem, a od seed pointa nista. Sta sad?

Iskljuci DHT u uTorrentu. Ako njega koristis.

Izgleda da je ponovo ne radi BCK:-(:frowning:

Послато са ST25i користећи Тапаток 2

Cekaj bre BCG radi??? Meni je down vec duze vreme a evo i sada sam probao i ne radi…

Radio je od sinoc do jutros!!!

Послато са ST25i користећи Тапаток 2

Jel se zna kad ce i oce li proraditi bcg ?

Jos se ne zna, vratili su se na kratko ali opet su ih napali sa DDos-om. Imaju Twitter nalog, tu citam sta kazu.

https://twitter.com/blackcats_games

Kao nov u ovoj prici … da li treba da obratim neku paznju pri skidanju sa torenta na oznaku igre , da li je xbox 360 region free ili moram da skidam pal,da li na jos nesto treba da obratim paznju pri skidanju ili mogu da pustam svaki image ( ili kako vec ide fajl i prebacivanje to moram tek da naucim i procitam )… ?

Region Free radi na svakoj konzoli, a u zavisnosti od toga da li ti je konzola PAL ili NTSC, pored RF-a mozes skidati samo PAL ili NTSC.

Jel zna neko gde ima da se skine The Scorchers DLC za Rage Xbox 360 verziju, a da sajt naravno nije privatni? Nasao sam ga bio na BCG-u ali onda je nazalost sajt otisao down pre nego sto sam uspeo skinuti :swear:

Tako da ako neko zna ili pak ima ovaj DLC, registovan sam na BitSoup-u, i ako mu stvarno nije tesko da ga upload-uje, siguran sam da bi mu mnogo njih, ukljucujuci mene, bilo veoma zahvalno.

XBOX360.ISO

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Gledao sam na XBOX360 ISO-u, to je prvi sajt koji sam proverio i nazalost nijedan link vise ne radi, barem ne meni.

jbt, jel se zna shta je sa bcg i dalje je down…neam odakle da skidam igre …

Kraj celog interneta zaista nemas odakle da skidas igre? BCG se trenutno prebacuje na drugi server, zato je toliko offline.

Pa odakle, daj mi ti na pm sajt, bio bih ti veoma zahvalan.

Jel zna neko gde ima da se skine Dragon Age: Origins Ultimate Edition i Dragon Age II Ultimate Edition?

Nema gde nisam trazio i nigde ne mogu da nadjem. Nasao sam jedino na XBOX360ISO-u, ali tamo 80% linkova ne radi, a i onih 20% sto radi, zahtevaju da se plati.

Tako da ako neko zna gde ima, dajem sve sto imam da javi, posto ne mogu vise da kidam zivce. Hvala unapred.

ima li neko invite za bcg ili bitsuop

hvala

Moze li neko da mi pomogne u “nalazenju” starijih Maddena za xbox 360 kao 08,07,06… ? Nikako da nadjem na ovim javnim trekerima kao PB i slicni a da ima seedera… takodje na bitsoup-u nema tih starijih igara… linkovi sa foruma, sa xbox360iso i slicno su svi zastareli… Pomagajte pls… :smiley:

moze i All Pro Football 2k8… :smiley:

probaj da postavis request,siguran sam da ce neko postaviti uz neku lepu nadoknadu u vidu upload-a ili poena [u zavisnosti gde postavljas] sa tvoje strane :wink:

Ej ali prosto ne verujem da se lakse nadju za ps2 ili nintendo te igre nego za xbox 360…