Piratski sajtovi

Zato sto imas specijalizovane retro sajtove za sve starije igre, jer manje zauzimau, pa je lakse da ih nabiješ u jedan Super Pack :slight_smile: Jesi li pogledao i xbox pirate, ako je i dalje aktivan?

Evo upravo videh da nije aktivan… Ma radio sam bas “advanced googling” ali nista… Cak sam probao i preko DC++ preko raznih hubova niko nema ta starija izdanja…

EDIT: iskopah nekako na xbox360iso… jedva… :smiley:

Neki sajt za skidanje DLC???

XBOX360.ISO

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Mozes mi na PM poslat link registrovan sam tamo al ne mogu nac…

Edit:
Nasao sam al za svaki link treba imati premium tako da nista imal jos koji sajt?

ne treba ti, ajde malo se samo potrudi da pogledas bolje, sve ima tamo svaki DLC, apsolutno ni za jedan nije potreban premium account… Em ti covek rekao gde ima, em jos mu trazis da ti posalje i link, na kraju bi zapravo i da ti sam DLC posalje, a i da ti namesti da radi :smiley:

arenabg isto jedan od boljih torrent sajtova. Cak u poslednje vreme nalaze se i razni DLC-ovi i vec ekstraktovane igrice za RGH

Jel moze neko na pm da mi sible Zombie Apocalypse Never Die Alone za ps3, skinuo sam iso sa kickassa ali nece da radi, crni ekran.

Od pre neki dan ponovo pustili u rad Demonoid. Ne znam jel iko koristio inicijalnu verziju, ova nije toliki gigant u torrent communityju, ali svakako imaju pozamašnu bazu od preko pola miliona torrenta svega i svačega. Registracije su trenutno otvorene

Zna li ko gde ima da se skinu DLC-ijevi za COD WAW i CoD BO2

Ljudi imam problem sa BCG, nikako ne mogu odrzati ratio. Koji god torrent da skinem nema leechera pa ne mogu da seedujem, a nema ni malih fajlova sa leecherima pa da tako malo po malo podignem ratio. Sta mi je raditi?

Ako nema leechera nakon 48 sati kreće sa seed point sistemom. Svaki sat dobijaš po prvi 1 poen, što je oko 100 MB, pa tako sve dok ne dostigne ratio 1. Za 8 GB ti treba oko 80 sati seedovanja.

E to nisam razumeo, za taj point sistem. Hvala na obrazlozenju. :slight_smile:

Molim za pomoc dobri ljudi XBR-e! Jel zna neko gde umaju da se skinu svi ovi promotivni DLC-i za Dragon Age: Origins i Dragon Age II? Uspeo sam da nadjem vecinu na XBOX360ISO-u, ali jednostavno ne mogu da ih nadjem sve, ma gde i ma koliko trazio.

Tako da ako bi mi neko bio voljan izaci u susret i javiti gde ima da se skine (na PM naravno), bio bi mu/joj veoma zahvalan, 'fala unapred.

speed.cd otvoren za singup!

Proguglaj XBOX360 all DLC torrent!

Mozda ti se samo ukaze!!!

Evo kako se popravlja ratio sa seedboxom za samo 3$ za nedelju dana.[emoji4]


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

ili uzmes ratio master i izfakeujes upload :smiley:

i dobijes po pichci i cao

To sto ti se do sada nikad nije desilo, ne znaci da ti se nece desiti. I ja sam isao okolo i pricao da oni koji su banovani zbog ratio mastera nisu imali pojma kako da ga koriste i da ga ja koristim tri godine uspesno. i onda popijem bananu na dva sajta.

Sto te heba djavo da pricas :smiley: