Piratski sajtovi

Nisam mislio konkretno za ratio master, više na njegove alternative ili npr imaš opciju modovani utorrent koji ne beleži download in the 1st place.
Uvek jeste rizik pogotovu recimo na torrentleechu ali zato uvek jedan invite pošalješ samom sebi i parkiraš rezervni account :smiley:
Ratio master je do pre 2-3 godine radio savršeno ali ugašen je i mofdev a i manje više community za njega pa mora alternativa a ljudi hoće da skidaju sa poslednjom verzijom utorrenta i tu nastaju problemi.
U teoriji ratio master i alternative sa memory readerom i odgovarajućomm verzijom klijenta koji emulira je undetectable.
Ja imam naloge stare preko 5 godina na torrentleechu i sličnim i terabajte fakeovanog uploada ali uvek postoji rizik. To uopšte nije diskutabilno.
Takođe ima opcija do utorrenta 3.1.3 kada download “povuče” punu brzinu ode se na tab trackers i izbriše se i onda ne beleži da je išta downloadovano

Nisam ja toliko protiv seedovanja ali mi jeste problem da recimo igru od 40 giga držim spakovanu dok se odseeduje nazad

Zato je tu seedbox hostovan na njihovom serveru koji radi 24/7. Ni komp ne moras drzati upaljen. A pricamo o 200din za nedelju dana

Nisi valjda mislio da sve to drzim na kompu? [emoji4]

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

seedbox ti je hosted server negde koji platis. kad platis dobijes username i password. odes na sajt ulogujes se i otvori ti torrent klijent u brauzeru. addujes torente i to je to. Za 3 dolara nedeljno dobijes storage od 400gb sa brzinom 1gbit download i 185 mbita upload.

Moras samo da imas na umu da ne mozes da seedujes to sto ti je na kompu. Pa tako ako si recimo skinuo far cry od 27 gb na komp, moraces da ga skines ponovo na seedbox i ubiti sebi ratio da bi mogao da seedujes. Ali ako recimo imas seedbox u vreme kad izadje farcry 4, skines ga prvo na seedbox, pa onda sa seedboxa skines torrent fajl i sebi na komp skidas sa seedboxa. iako si jedini seeder na seedbox-u, pri brzini od 185 mbita uploada, tesko da ti nece ici full brzinom :slight_smile:

plus seedbox radi 24/7 pa recimo ako koristis BCG gde niko ne skida od tebe ali imas onu 3 dana seed foru, vratices ocas posla posto radi non stop. A to sto niko ne skida od nas je zato sto imamo po 1,2,3,4 mbita upload. Kad imas upload od 185 mbita skidaju i te kako.

Plus moras malo da se poazbavis i seedujes i ono sto ti ne treba. Recimo otvoris torrent sajt i refreshujes sveze torrente. kako se nesto pojavi sto ti zvuci primamljivo odmah skines, posto imas 1 gbit download i bices medju prvim seederima. Primera radi, tako sam skinuo film dvd rip Merry friggin christmas. kontam da je neka zesca glupost ali blize se praznici, skinem. torent velik 800 mb a ja uploadovao 56 gb.

Plus me u****alo da uhvatim u prvih 15 minuta farcry 4 za xbox, pa sam na skinutih 8gb dobio skoro 90gb upload.

i tako ja jednom u godinu dana platim nedelju dve seedboxa, nabijem 2 terabajta uploada i na miru sam.

A sto se tice hardova, ne bi mi verovao ali imam jedan 256gb SSD i jedan 500gb hdd. i jos eksterni od 500gb koji koristim za gledanje svega na tv-u. i veruj mi da mi vise ni ne treba :slight_smile:

za seedobx pogledaj vise na seed . st

EDIT: jeftini seedboxevi ne podrzavaju public trackere. ali ko ce seedovati na public trackerima :smiley:

EDIT 2: jos jedna stvar. Budes li uzeo seedbox, nije na odmet da samo pustis poruku adminima na trackeru da ces koristiti seedbox. Posto imaju autobotove koji banuju svaku proemnu kod korisnika. pa ti koji godinama seedujes po 100-150 kb/s odjednom krenes da seedujes po 3-4 mb/s, pretpostavice da ne znas da koristis ratio master i punknu ti ban. Ovako javis, odgovore, ne odgovore, imas crno na belo da si javio i cao. mada meni su za sada odgovorili svaki put, cak sam par puta dobio odgovor, hvala sto si javio da bi iskljucili autobota za tvoj account.

Sve mi se više sviđa što više čitam :smiley:
Samo me zanima jel možeš i klasično skineš lupam isti release tipa far cry 4-reloaded sa javnog trakera ili sa privatnog gde je freeleech na seedbox i pošto su isti fajlovi da skineš samo torrent fajl i odseeduješ ga na recimo baš bcg?
Mada doduše kontam kad pri takvoj brzini skida i nije problem što prvo moraš da malo sebi srozaš ratio sa tim jednim downloadom ako ćeš da ga višestruko uvećaš :smiley:

Naravno da mozes. skinuo sam sa torrentdaya gde je bio freeleech i samo checkirao isti reloaded release na svim ostalim trackerima.

Napisao sam ti za public trackere da ne mozes da seedujes, posto bi zatrpali svoje servere samo tako. ali nisam siguran za skidanje. Nisam se bavio public trackerima. Sve imam pokriveno na private pa retko zalazim na public.

Evo stanje na torrentday

UP: 3.143 TB DL: 2.068 TB - bez varanja i drzanja fajlova na hardu :slight_smile:

Torrentday mi je jedan od drazih torrenta bas radi tih poena…:slight_smile:
Moje stanje na TD takodje bez varanja:

UP:1.296 TB DL:218.751 GB

Mali DL, posto skidam i sa drugih trackera, malo sa jednog, malo sa drugog…

Znali neko šta se dešava sa Xbox Sky trackerom onim francuskim ,jeli trenutno nije u funkciji ili je zatvoren trajno?

Treba nekom invite za BCG? Podelili su svima po 2, ali važe par dana, pa ako nekom treba, neka se javi :slight_smile:

Kasno marko na kosovo stize. BCG puko ko pracka

Opet? Malopre sam bio na njemu :smiley: Meni radi bez problema :slight_smile:


Radi li BCG? Ako neko ima invite da mi posalje za njega bio bi mu zahvalan. Inace skidam sa TPB i Xbox Sky, ali nijedan od ovih ne radi pa moram traziti neki novi.

Radi normalno. Poslaću ti invite na pm.

Hvala ti, registrovao sam se.

Imam jedno pitanje… Ja sam jos odavno dobio invite od nekoga sa ovog foruma na blackcats, ali nisam pazio pa sam ispao majmun i nisam dovoljno uploadovao… I sada kada hocu da download nesto ne dozvoljava mi… Kako da popravim odnos download-upload?

Ako te nisu banovali i možeš da se uloguješ na profil, onda ideš ovako: Personal, Details, Hit And Run List i tu ti se nalaze torrenti koje nisi seedovao, možeš ih opet skinuti i seedovati.


Nisu me banovali, hvala bogu… Mogu da se ulogujem, aj sad cu probam pa javim jesam li uspeo, tnx for info :slight_smile:

Dobio sam ovo kao odgovor :confused:


Nikakav problem, samo nemoj da zaboraviš, ako nema Leechera, opet ostavi torrent da bi se nabili SP, Seed Points koji vrede 1=100MB, a jedan poen se dobije na sat vremena, koji su uvedeni ako nema Leechera. U svakom slučaju, ostavi da seeduje, dok ne vidiš da ti je Torrent nestao sa Hit And Run.

Idi na Torrent History i vidi da li su svi 1.0, i koji je ti je ukupni ratio? Ako ti je 1, onda možda moraš da podesiš ruter. Napravi screen šta se dešava kada pokušaš da skineš nešto.

Evo sada kada sam u torrent history stavio da mi skida GTA V, krenuo je bez problema…


Mora da je bio neki bug, dešava se, pogotovu ako si probao onda kada je nilo ****** oko DDOS :slight_smile: Bitno je da radi :slight_smile:

Znaci sada ostavim da mi odradi download GTA V, i drzim ga posle toga da seeduje?