Piratski sajtovi

Da, mada, koliko vidim, ne moraš, jer ti piše da ti je ratio za njega 1.00, probaj neki koji do sada nisi skidao.

Pa to su svi torrenti koje sam ja skinuo… Za sve mi pokazuje da sam 1:1 a neki su inactive… A ne dozvoljava mi da skinem nista osim tih torrenta koje sam do sada skidao…

Opet, šta ti kaže kada probaš da skineš? Kako znaš da ti je blokirano skidanje?


Evo ovo

Onda pogledaj i skini te koji nisu 1.0 i njih seeduj

Zamolio bi za BCG invite ako može? Imam 10/1,5 liniju i nonstop upalit pc. Nažalost, nemam ništa za ponuditi jer se za ostalo poslužujem sa public trackerima.

Mogu li da dobijem poziv za neki sajt odakle mogu da skidam xbox igre? Hvala unapred :slight_smile:

Ima li ko da pošalje neku pozivnicu na PM???

meni treba ako iko ima invite za bitsoup

hvala

Pošaljite mi obojica mejl na pm…

Da li neko zna neki tracker za MP3 muziku domacu, treba mi za ujaka iz amerike. bilo koji savet kako da skinem 100GB dolazi u obzir i po mogucstvu nove albume cele :slight_smile: moze na PM.

Ko koristi torrent seedbox ima li neki za preporuku ?

moze netko nabacit invite za BCG?

Poslaću ti na pm, ako treba još nekom, neka se javi, imam još jedan. First come, first served.

Meni treba mesto odakle da skidam torente…ako se invite tice igara za xbox vrlo rado :slight_smile:

Poslaću ti na pm, i da, ima i za igre, ali i za još par stvari, videćeš.

Jel moze meni invajt za BCG trazim jednu igru zove se red faction guerilla i ne mogu nikako da je nadjem

Trazim jednu stariju igru " oblivion " za xbox 360 i koji god torrent skinem uvijek prilikom unrara trazi password , naravno taj password da dobijem moram platiti … Bojim se ostaricu a necu je odigrati haha :frowning: Dajte kakvu pomoc

Oblivion imas svuda, cak sam i na TPB nasao funkcionalni torrent.

sopara xbox360
Izguglajte ga, moje novo otkrovenje. Iako je ceo sajt na portugalskom, svaka igra je ili multi ili ima engleski/portugalski. Tako ima poseban odeljak za RGH i DLC. :slight_smile:

MikiMan Nasao sam novi nastavak ali Oblivion nikako na ovoj stranici sto si preporucio :frowning: Igra je jos iz 2006 mozda zbog tooga je tesko pronaci
u2020bullet Molim te daj pronadji funkcionalan pa posalji u privatne poruke