Pitanja i odgovori v2.0

OK!Hvala!

Vidi da ga nisi izgrebao, ja sam igrao ACII normalno na nekom disku koji nije verbatim, bez problema, skoro sam zavrsio igricu, onda sam slucajno dok sam igrao udario u konzolu malo i zeznuo disk, izgrebalo ga, vidi da se to nije i tebi desilo…

Добар дан ја дошо опет :slight_smile:

Било како ево вама једно питање које нема везе са хардвером нити софтвером већ са форумом! Никако да нађем где да променим “Signature” па ако би неко могао да ме просветли :Р

Било како лепо је вратити се :slight_smile:

ЋИРИЛИЦА ИЗ НОТ ДЕАД!!!

ides na ovaj link i videces sa desne strane edit signature http://www.xboxrepublika.com/profile.php?do=editoptions

Хвала брате. Заборавио сам све дуго нисам био на форуму ј***ш га гимназија је то… Поз видимо се на live скоро!

XboX mi je radio jedno dve godine i sada više ne može da se pokrene, a na napajanju svetli žuto svetlo.
Pre toga mi je crkao jedan džojstik i nije hteo da se puni preko kabla.
Jel zna neko gde može da se to popravi u Beogradu?

Odnesi u Virtual Master, mislim da je dijagnostika kvara za dz

kako da napravim .dvd file za neku igru (u pitanju je batamn arcam city…kad je ekstraktujem ima samo iso fajl)?

uzmi .dvd file od bilo koje druge XGD3 igre, recimo od gears 3, i samo ga preimenuj da nosi isti naziv kao .iso, ako ti je iso lupam batman.iso onda ovaj da se zove batman.dvd i resio si muku

zvoe se wyccad.arcam.city.0800
a problem je sto nemam ni jednu drugu XGD3 igru u kompu…samo ovako narezane

otvori NOTEPAD i iskopiraj ovo

LayerBreak=2133520
wyccad.arcam.city.0800.iso

samo ako ti se ISO zove isto ovako znaci ako ne upisi samo tacan naziv iso fajla ispod ovog layerbreak i idi da na SAVE AS pa zapamti kao wyccad.arcam.city.0800.dvd

ok hvala…sad cu da probam da na narezem

Imam jedno pitanje u vezi jtag-ovanja phat jasper-a. Zanima me da li mogu da koristim HDD (120 GB) od xbox-a, ako mi budu jtag-ovali isti?

mozes da korisits koji god hoces :slight_smile:

@studiovpc Hvala covek!

E sad, zanima me zna li neko gde ima u BG-u da da se jtag-uje Xbox?Mislim na dobar jtag a ne da odnesem kod nekog “majstora” pa da mi stavi auspuh u xbox…

smederevo, M007P posalji mu PM, garantujem da je dobar :slight_smile:

nece

pise canot open file wyccad.arcam.city.0800
reason: the system cannot find the file specified

pa zato sto ti se iso file ne zove tako, rekao sam ti da tu uneses IME ISO FAJLA znaci ne zove ti se iso tako, upisi tacno ime iso file-a i kraj, i pod dva .dvd file kad napravis mora da bude u isto folderu gde je i iso

Reimenuj taj fajl u wyccad.arcam.city.0800.iso pa onda probaj


I am here: Google Maps
Sent from my iPad using Tapatalk

mozda nije pitanje za ovu temu aj ajde:
naime malopre pri igranju skyrima posle otprilike 1h igranja igra se ukocila…i nikako nisam mogao da je iskljucim nije reagovao dzojstik uopste…pa sam morao da izvadim disk na dugme i iskljucim konzolu na dugme pa ponovo da upalim…jel zna neko do cega je konzola je skoro nova slim 250gb