Pitanja i odgovori v2.0

ako je sata port na njemu onda moze sto da ne

mozda jednop glupo pitanje…

ako konzola ima MFR datum 2010-08-23 da li je obavezno slim ili moze biti phat model?

mislim da phat u 2010 slabo ima da su isli samo do 3 meseca cini mi se, ali brate pa to se vidi koja je :slight_smile: ako taj ne zna da ti objasni pitaj ga samo da li ima sa strane rebarca i sve ce ti biti jasno koja je konzola, shiny kuciste i slicno…

hvala :slight_smile: jbg oglas je u pitanju bez slike… moracu jos pitanja da postavim izgleda :smiley:

jedno glupo pitanje :smiley:
zanima me kako funkcionise napajanje baterija koje su u xbox 360.da budem precizniji dali se te baterije menjaju ili se te iste non stop pune???uopsteno da mi neko objasni od tome ako nije problem :smiley:

mozes da ih menjas klasicne 2x AA baterije, mozes i punjive da stavis a postoji i battery pack koji se puni preko usb kabla, gde ti ne menjas baterije vec dobijes bateriju kao za mobilni recimo koja ide sa sve poklopcicem za gamepad i to punis preko usb kabla iz konzole

koliko kostaju te 2x AA baterije,i da li kada kupim konzolu uz nju dobijam tu bateriju punjivu i usb ili se naknadno kupuju,ako se kupuju koliko kosta??

Kad kupis konzolu dobijas uz dzojstik dve duracel AA baterije (nisu punjive), pa je pozeljno je da uzmes punjive baterije po mogucnosti 2 kompleta, posto ce ove duracel baterije da se potrose u roku od 2 meseca. Preporucujem varta i sanyo punjive baterije, oko 2000 dinara je punjac sa 4 sanyo eneloop baterije 2700 mAh.

Imam pitanje koje se ne tice Xbox-a

Hocu da kupim PSP. imam dilmu dali da kupim PSP 1000 ili PSP 3000? Jel moze neko da mi odg u cemu je razlika,sem u fizickom izgledu. Grafika dali je ista,performase,igre,emulatori…Sto vise informacija mi treba…

hvala unapred! :smiley:

Imao sam PSP 2000 oko 2 godine, mogu da ti kazem ovako…
3000 nemoze da se “flashuje” bas najbolje, ono moze, ali cim iskljucis konzolicu ona se vraca na default i mora opet da se flashuje. Ako nemas izbora uzmi je, ali nesmes da je gasis, samo na stand-by, znaci umesto da duze drzis taster za gasenje, ti ga samo pipni…

Da sada ponovo uzimam PSP, uzeo bih i 1000 ali ovo sa 3000 je debilski stvarno…

Edit: Razlike…jedina znacajna razlika je to da 3000 ima kvalitetniji ekran koji ima bogatije boje…ako ti je to dovoljan razlog za glavobolju oko flash-a, uzimaj! :wink:

Uzimaj 3000, ili eventulano E1000 ako je hackovan.
Kvalitetnije su od 1000 a to sto mora da se flesuje stalno se svodi na 10 sekundi posla,tj pokretanje samo jedne aplikacije,tako da je to zanemarljivo.

zar je bitno uzimaj sta god nadjes jeftinije.

Razlika je jos u tome sto E-1000(ili PSP Street) nema wireless, i ima mono zvuk, doduse i cena je oko 5000.00din niza
sto se tice flesa na PSP3000, u slucaju da ga ugasis ili se istrosi baterija treba samo da pokrenes programcic FastRecovery (koji be trebao da ti ostavi onaj ko ti flesuje) i posle 10-ak sekundi ti fles opet funkcionise

mislim da ima jos neke razlike izmedju PSP3000 i E1000 ali sada nemam vremena da trazim tacno jer su mi upravo stigli gosti

moj izbor bi definitivno bio PSP3000…

Ne nisam mislio na E-1000 nego onaj prvi PSP 1000…
ok,ortak mi je rekao da pogledam oba, pa da se odlucim koji cu…Mada ako je mala razlika uzecu 1000 ne mogu da se cimam oko flesa…

Jel moze da se promeni ime na forumu?

ne, i nemoj da se prevaris da se registrujes dva puta bice ti banovana oba naloga i IP adresa na black listi

apdejtovao sam konzolu na ovaj novi dashboard,imao sam lt 2.0 ,sad cekam novi 3.0, a jel mogu u medjuvremenu da igram original igre na live,ada sene sekiram da ce da me banuju?

Zasto bre i u novoj godini niko nista ne cita :slight_smile:

Sa originalima uvek mozes na live

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

pitam,zato sto sam do sad igrao sve pirate i imao lt 2.0…

Ako sam dobro shvatio, igre su obicno na disku kao filmovi, audio.ts video.ts, je l postoji neki inverzi proces da vratim u .iso, pa posle na GoD, za jtag?