Pitanja i odgovori v2.0

Samo napravis image u ImgBurn-u. Create image file from disc.

Znaci ona prica da konzola sve pamti i da mogu da banuju bez obzira sto igras original ako si pre toga bilo sta modifikovao na konzoli, je u stvari urbana legenda? Da rascistimo to jednom zauvek :slight_smile:

OD SADA PA NA DALJE SVE ZA JTAG IMA U TOM DELU FORUMA!!! Sve je objasnjeno i sva pitanja i nedoumice tamo da idu a ne ovde

Hvala

Imam pitanje hocu da izformatiram usb flash u xbox-u,medjutim kad ga ubacim i odem na opciju memory pisemi samo njegova interna memorija 256,a usb flash nema,kao da ga ne prepoznaje,sta da radim?

Moze samo flesh koji ima 1.5 i vise giga ne mogu ti mali flesevi

usb flash je od 16 gb

kada ubacis usb u xbox udjes prvo na sistem setings pa na memory pa kliknes na usb,koji ce ti stajati ispod opcije za hard, kada kliknes na njega izaberi opciju configure now

ali nemam opciju za usb,samo interna memorija od xbox-a,kompjuter ga prepoznaje,izvinjavam se na smaranju ali klinci mi vise nad glavom da im intaliram 1 igricu koju ce igrati

Jedino da probas drugi usb ili probaj da ga uguras u neki drugi ulaz za usb u xboxu mozda taj u koji stavljas ne radi dobro

formatiraj USB u FAT32 mod

Halo ODST,jel je to igra ili film? O_o

igraā€¦

Moze li mala pomoc,dakle ovako:kupio sam xbox 360 elite jasper i evo skinu sam vec trecu pal igru ali kada je sprzi i kada je ubacim u konzolu pise mi wrong region code.Sada me interesuje postoji li kakav nacin da vidim na konzoli koja je regija jer neznmam,kupio sam polovan xbox i neznam koja je regija.Strujni babal je obican.Nemam pojma sta da radim ne mogu nikako da odgonetnem koja je regija.

Možda ovako:

prvo probaj da skines region free igru,narezes i probas,ako ti radi onda ti je verovatno NTSC konzola,ako ti i ona ne radi onda nije flesovana zavisi od igre koju skidasā€¦mada ako si ubacio neku igru novijeg datuma a tebi je flesovan odavno onda mosez da dobijes ban!

Imam ATA plocu a hteo bih da kupim Ihas burner. E sada problem je sto su svi SATA. Zanima me neka vasa preporuka sta da uradim. Da li da kupim neku vrstu adaptera kao sto imaju za hardove ili sta? Totalno sam se smorio kada sam video da imam ATA plocu.

Edit: Usao sam u BIOS i iyvalio sam da imam SATA!:rock: Izgleda da ove novije ploce prikazuju SATA u device manager-u kao ATA, ma koliko god to cudno zvucalo. I da, hvala studiovpc na odgovoru.:da:

nova ploca, ne pomazu adapteri tu nece da reze kako treba zbog ogranicenja protoka ATA magistrale

Testirao sam danas u XVal da li mi je konzola flagovana ili neā€¦

pise Failed AP25 Challenge

da li to znaci ono sto mislim da znaci ? :smiley:

flagovan siā€¦ :confused:

Sad sam trazio po netu malo, i nasao par stvari, pa reko mozda nekome pomogne kome isto ovo ispise:

Naime XVal i drugim ljudima govori isti taj Failed AP25 Challenge, ali isti ti ljudi mesecima igraju na live-u i dalje, i dosta njih uopste nije banovano.

Druga stvar koju sam nasao kako da se proveri da li je konzola banovana ili ne je preko ovog:

  1. Remove your HDD or Memory Stick then turn on your Xbox 360
  1. When you get to the home screen there will be no profiles found. Thatā€™s because you removed your HDD/Memory Card which contained all your profiles.

  2. Now go to System Setting, Network Settings.

  3. Click Test Xbox Live Connection

  4. Start the test, and then wait for it to finish.

  5. When it is done you should get a message saying to update your system. Here is another important thing you need to do, Do Not Update, just click No, donā€™t update.

  6. You should then get a message saying that Connection Test has failed. Just click cancel.

  7. After that click Y and you should get a list of numbers or codes.
    Check your code under the letter Z
    It should say Z: (Code)
    Here are the codes to determine if your console has been banned:
    Z: 8015 - 1002 means you have not been flagged yet, but still be cautious when playing online.
    Z: 8015 - 190D means that your console has been flagged or banned.

Meni je bilo ovo prvo, 8015 - 1002 ispisalo, tako da nisam jos uvek flagovan jej :smiley:

Inace stavio sam LT+ 3.0 , videcu da probam MW3 preko live-a samo da je opet srezem posto sam je provukao kroz novi ABGX360, sve je patch-ovano kako treba sad.