Pitanja i odgovori v2.0

Sve to oko bana je prilicno nesigurno. Jedino sto je sigurno je da niko ne zna na osnovu cega MS banuje. Ako dobijete poruku koju je beyond666 postavio ranije, banovani ste, ako ne, niste. Xval i ostale “provere” su manje ili vise pouzdane, ali nisu 100% pouzdane. Sve ovo sto radimo (lt+, abgx, iHAS…) sluzi da se smanji rizik od bana. MS nikome nije rekao na osnovu cega su im konzole banovane.

XVAL NIJE POUZDAN NITI MERODAVAN AMAN LJUDI PO KOJI PUT PONAVLJAMO TO!!! Taj fail challenge moze da znaci i da se disk zaprljao pa konzola registrovala kao failed challenge, desava se i na konzolama koje igraju iskljucivo originale, nista strasno…

Kabal od SBB neta(kablovski) sam produzio(stavio ,racvu" kupljenu na buvljaku) da bi mogao da mi od rutera stigne do boxa kabal za live,ali sad mi ni xbox ni komp ne registruju net,kad vratim modem na staro mesto bez te racve ima net i sve normalno radi,zvao sma ove iz sbb i oni kazu da je do racve i da mora neka specijalna racva njihova od 800 dinara,pa me zanima da li neko zna kako se zovu te specijalne racve koje provode dobro taj njhov digitalni signal kako bih ih sam kupio i namestio bez njiih(sbba)

sta si ti racvao uopste, koaxialni kabal od antene ili LAN kabal? za lan ti treba ruter sa 2 izlazna porta najmanje, ili sa 4 bolje za svaki slucaj, jer on mora da razdeli signal od modema, ne mozes na racve jer onda se sudaraju xbox i pc sa istom adresom jer modem nije u stanju da dodeli vise od jedne izlazne adrese, switch isto ne pomaze kod njih mora ruter

E Ljudovi pomagajte igrao sam sve igrice normalno i skoro pocelo je dosta igrica da mi pise DISC IS NOT SUPPORTED na pocetku sam mislio mozda nisam dobro narezao da nakraju su to pocele i ostale vec igrane igrice da mi to rade dali neko moze da mi pomogne sa ovim problemom… :frowning:

skinuo sam gears of war 3,on je u 8 rar fileova,i kad otpakujem dobijem negdje 10-ak fileova,evo ovako to izgleda
,da napravim image od toga i onda snimim ili?

ti si skinuo file za jtag konzolu, to se ne reze vec ceo folder kopira na hdd i pokrece preko FSD-a ili XEXMenu-a, ali naravno ako imas jtag konzolu, ako je slucaj da je jtag konzola nastavi pisanje u delu foruma predvidjenom za to

Lose sam se izrazio,imam ruter ,a delio sam kabal od antene

onda si kupio pijacarski spliter :slight_smile: strucno receno koji nije spliter sa elektronikom nego sto posto samo premostene zice, to naravno ne funkcionise, lepo plati ljudima da ti donesu njihov spliter i zavrsi posao

ovako jedno pitanje npr uz RHG jel bitno jel lt 2.0 il lt 3.0 tj u cem je razlika

totalno nebitno jer neces ni da ih igras sa diska, disk je nepotreban

Lt3.0 je za live, lt 2.0 na jtagu cita XGD3 da mozes da ripujes igru na HDD sa DVDa.
Ne treba ti u prevodu na RGH JTAG xboxu

Sent from my iPhone using Tapatalk

ok no dobio sam na plastiki par naslova pa kad su vec tu da ih iskoristim forza 4 ,g3,driver pa zbog njih pitam,hoce li one raditi na 2.0?

Koja je ovo verzija PSP-a?



I zanima me jos nesto, PSP 1000 zadrzava fles kada se ugasi,a PSP 3000 mora ponovo da se flesuje koliko sam ukapirao…Zanima me koliko ce npr drzati stand-by na PSP 3000 ako je recimo baterija na 10%?

To ti je 3000, stand-by bi trebalo da drzi dugo, uglavnom izdrzi do punjenja :slight_smile: (Ja moj drzim na stand-by par nedelja xD i jos uvek ima baterije…)

Jel ima nekog napretka po pitanju flešovanja LiteOn 16D5S FW 1175

c…:smiley:

neka bit će Bože zdravlja :smiley:

zanimljivo kupim 5 konzola (4gb) u jednoj te istoj radnji,isti datum
3 konzole 1071
2 konzole 1175

:frowning: :smiley:

jel ima neka fora da se vidi koji je tačno drive inside a da se konzola ne otvara (zbog garancije) jer mogu vratiti konzole koje nisu otvarane.

mislim da ne moze…mora da se otvara. Mozes da vidis samo dal je lite-on,benq ili hitachi…

zar ima i benq na slim :smiley:
hitachi/liteon pogledaš ladicu ok

ali ima neka fora sa SN sa kutije xbox-a ili LOT,ali mi sve nešto ne pouzdano malo sam studirao,ali jok,niš konkretno.