Pitanja i odgovori v2.0

ne konektuj se na lajv nikako!!

znaci nista nemogu?

Pozdrav , dobio sam na poklon orginalnu igricu COD MW3 iz Njemačke i na Njemačkom je jeziku. Moze li se nekako promijenti jezik na engleski ili šta vec? Hvala unaprijed.

Probaj da prebacis konzolu i jezik konzole na engleski i ako ne promeni u engleski ili ne nadjes u menu igre jezik, onda ne moze.

Znam da je bilo pitanje, ne mogu da se setim, dajte neki sajt odakle naruciti igru za Xbox naravno…

Video Games, Consoles, Accessories - Free Delivery in Uk - Orders before 5.30pm dispatched Same Day - ShopTo.Net

Latest DVDs, Blu-ray Movies, PS3, Nintendo, Xbox Games & Music - Free delivery | Zavvi.com

Evo ti i cela tema o tome
http://www.xboxrepublika.com/xbr-hi-tech/1853-kupovina-igara-preko-interneta.html

A ovaj sta sam hteo da pitam, jel salju u Srbiju?

Skoro svi salju, valjda samo game i gamestation ne salju.

sta ja da radim?

Nemoj samo da dignes ruku na sebe. Sam sebe si qutovao, sjajno.

Ne smes da “abdejtujes” (btw i na naricanju si pogresio, i u tom slucaju bi bilo apdejt) - no, kako bilo, treba da ubacis 3.0+ LT, da kupis liteon rezac ihas serije, ili da uradis crossflash, nakon toga da ubacis fw koji je napravio c4eva, i na kraju da rezes po uputstvima, tada mozes da bezbedno “udjes u live”…Mada, posto sumnjam da razumes ovo isto kao da sam pricao na klingonskom, pogledaj tutorijale malo po sajtu.

pih,steta ja sam iz crne gore a tamo nema gde da se nabavi.

Sta druze moj dobri nema da se nabavi u Crnoj Gori? Drhtim kao suma na vetru od tvog potencijalnog odgovora, ali, morao sam. Endulge me.

da se ne izrazam sad.
jednostavno nema nista.
godinu dana sam trazio da kupim xbox 360 i jedva sam nasao gde da kupim,bruka!!!
a ja kad rezem igrice samo narezem dvd file i igram extra i zbog cega bi ja radip po ovim upustvima?
http://www.xboxrepublika.com/tutorijali/3770-rezanje-xgd3-igara-max-burnerom-na-non-verbatim-diskove.html
http://www.xboxrepublika.com/tutorijali/3311-mega-tutorijal-kako-proveriti-patchovati-i-pravilno-narezati-bilo-koju-igru-up-to-date-03-01-2012-a.html
mislim koja je razlika izmedju ovoga i ovog mog nacina?

Nisam dovoljno hrabar da udjem u demistifikaciju ovog sto si napisao.

Razlika je sto pod

  1. neces to moci vise posto igre imaju novi standard - xgd3
  2. neces moci da ides na live.

Iluzorno je cini mi se insistirati na tome, pa zato, nastavi da se igras kao i do sad dok god mozes, i gledaj samo molim te malo smislenije da postavljas pitanja, jer je nekad zaista potreban titl.

Pa neces moci jos dugo da rezes tako, samo da pokrenes dvd fajl. Jer ce uskoro neka igra da ti donese update bez koga nece da radi. Ako uradis taj update, neces moci da igras nista od igara koje su se pojavile os semptembra, pa naovamo. E onad moras da flesujes na LT 3.0 i da kupis novi rezac i da rezes po tim upustvima. Za sad ne moras ako ne ides na live. Ako odes na live sad, dobices silent update i opet neces moci ad igras XGD3 igre. A LT 3.0 i max burner rezaci su samo ako se igras online, ako neces onda uradi JTAG i miran si.

Ljudi kako dobiti najbolju sliku na xbox-u 360 imam samsungov hd ready,pa me zanima koje postavke su najbolje da ne dobim one crushed black stvari.Uglavnom kako izvuci najbolje iz xboxa.HVALA

Ako pitas za podesavanja na televizoru, moram u startu da ti kazem da je HD ready jedna prevara na koju sam i ja naseo, doduse davne 2006 godine, kada je bilo tesko naci full hd televizor.

Najbolje sto mozes da uradis u toj nezavidnoj situaciji je da namestis sliku kroz picture menu u dinamicku, dakle ne film, ne igra, ne sport, nego dinamcka. Na taj nacin obzirom na skromne mogucnosti hd ready ekrana uspevas da airbagujes te negativne efekte. Naravno da sve ovo ima smisla samo ukoliko si povezan preko HDMI kabla.

Imam najnoviji dash “metro” LT+3.0.Kada ubacim COD MW3 ne radi,kada instaliram isto.U cemu je problem?

Puno ti hvala Pscarface ali mene zanima u samom boxu