Pitanja i odgovori v2.0

Mogle su, mogu i dalje, ali samo ako imas LT 2.0(naravno ali ne smes na Live radi Silenta), sa LT 3.0 ako je rezana trunscate-om nece raditi ako je instalirana na HDD, moras je igrati direkt sa diska.

Nisam znao za to,jer sam mislio da je ista fora i sa LT 3.0.
My bad.

Za ovo pitanje mi zaista treba pomoc… :/kupujem polovan psp 1004 ima Wlan,hakovan sa 5.50 prometheus 4 softwerom. E sada jel cu moci da igram sa ovim online preko wlana i sa original igrama i sa piratima sa kartice?

Molim za odgovor ako neko zna. Treba sa phat konzole (LT+3.0), 120gb, da prebacim na slim konzolu (4gb, LT+2.0), sve profile i save-ove. Probao sam jednostavnim prebacivenjem (move) profila na usb, pa sa njega na slim konzolu. Medjutim tamo mi pokazuje samo ikonice profila, bez pravih imena (na svakom pise cini mi se unsuported).
Gde gresim i da li je ovo uopste moguce?
Razmisljao sam i sve iz dela Games da prebacim, pretpostavljam da su tamo konfiguracije igre za pojedine profile, ali bolje da pitam da nesto ne izbrisem, a bitno mi je.
Unapred hvala.

ako pise corrupted flagovan si za BAN zato ne rade saveovi. Ta metoda treba da radi bez problema, profil svuci sa LIVE-a.

Tako je, corupted pise. Ja nikada nisam ni bio na live, greskom su mi zakacili mrezni kabal od rutera na xbox, time na live i to se tako desilo. Igre koristim samo offline, ali mi je bitno ako nekako mogu ovih 10 profila da prebacim.

jel ima to da se nabavi u Srbiji, ili kod vas u shopu?

Ljudi imam pitanje.Dali ako updatujem dash s najnovijim updatem Metro dali ce mi se drive refashat i dali onda gubim svoj lt+2.0

i dali cu da moram mijenjti TU za igre

mozda je bilo negde,al da pitam,posle flesovanja na lt 2.0 nece da se otvore vratanca od dvd na dugme sa konzole,moram sve preko dzojstika da otvaram,kablic nije ostecen prilikom skidanja…ima li resenja za ovo ili moram sve preko dzojstika od sad?

flesuj opet ili probaj da stisnes dugme malo jace, verovatno te zeza dugme, desava se ponekad

sto je s mojim pitanjem zna li tko odgovor updato bih preko usb-a bez xbl

ne gubis 2.0 ali ti xgd3 igre nece raditi.

dali moram ponovno skinuti TU za igre ili nece nikako

Pa ne rade igre sa novim dashom ako nemas 3.0

nemogu da nadjem to,kako god nesto ukucam igrica se startuje i netrazi sifu da bi se mogla igrati

Ja sam licno imao prilike da dobijem konzolu kojoj je security bio activiran i nisi mogao da aktiviras igru dok ne odkucas pravu kombinaciju, morao sam da trazim od coveka da bi testirao igru.

al nemogu da nadjem to,sta god uradim igrica se aktivira netrazi code,aktiviram i security al igrica se opet aktivira.Sta da uradim???

Xbox Parental Control | Xbox Family Settings | Xbox Privacy - Xbox.com - Xbox.com

Mislim da je M007P mislio na ovo.

povodom ovoga da kazem da mi igra cak i radi izgleda zato sto je instalirana,ali treba malo vise da se ucita pa posle radi normalno,dali smem da je igram ili tako samo kvarim svoj xbox360?

Ne kvaris xbox, ali trebao si da znas da NIKAD ne okreces xbox dok je upaljen (tj. dok okrece cd)