Pitanja i odgovori v2.0

e ljudi moze pomoc posto sam noob .dobio sam od xbox jasper lt 3.0 a drug mi je dao igre koje narezivao lt .2.0 i starije verzije ,e sad da li ce ove igre raditi na lt 3.0 i da li moram mjenjati rezac na pc ili se igre mogu isto narezivati za lt 3.0 kao i na lt 2.0 i starije ver

Evo ti post od titanica on je probao i rade mu na LT 3.0 s time da je ubacivao TU,evo ti post:

Ako hoces biti safe na Live-u onda moras kupiti novi rezac, i rezati ih Max Burn metodom, a ako ne ides na Live mozes rezati i starom trunscate metodom.

EDIT:Uglavnom trunscate metoda ti nije safe na Live-u i ne mozes igre pokretati sa HDD-a moras ih pokretati direkt sa diska,dok igre rezane Max Burnom mozes pokretati sa HDD-a i siguran si na Live-u.

Imam Jaspera sa LT+ 3.0, zanima me kako stoje stvari sa backwards-compatibility sa XBOX naslovima…specificno me zanimaju Halo 2, Call Of Duty 2: Big Red One…
Skinuo sam torrent-e u kojima uploader kaze da je sve spremno za rezanje, samo se ubaci DL-DVD i reze se bez cackanja bilo kakvih podesavanja. E sad dolazimo do citata iz oba torrent-a…
“May not work on LT+.”

Da li da rezem ili ne? Da ne bacam diskove bez potrebe.
Hvala unapred! :slight_smile:

Ako je sve vec sredjeno ne vidimzasto ne bi radilo. Lt+1.0 nije imao dobru podrsku za xbox1 igre, 3.0 radi dobro

a dali ja mogu da xbox rezem truckate metodom i da mi radie sve igre ali da ne kupim rezac liteon?

Niko te ne tera da kupis novi rezac, ali ako ga ne kupis, onda zaboravi na instalaciju igara na HDD, moraces da igras sve nove igre direkt sa diska, jer ako imas 2.0 CFW, on podrzava truncate diskove, vec sledeca nova igra ce na sebi imati obavezan dashboard update nakon kog ces morati na 3.0, i onda ti preostaje ili da igras igre sa diska, ili da kupis novi rezac…

Usput, ako nisi spreman na investiciju od 2.000din za taj ASUS rezac onda batali 360, sta bi radili da nema C4eva koji se cima oko svega i daje nam sve na tacni? :wink:

ljudi imam jedno pitanje pa ako mozete da mi odgovorite…zanima me koji alati mi trebaju za flesovanje xbox-a(liteon) i gde taj alat mogu da nadjem???

imas bre na prvoj stranici, sto puta je receno ovo, od sada ce da slede malo sankcije ya ista pitanja, lepo bilo jedno vreme kada smo bili stroziji, sad lepo sve serviramo budemo bolji a niko opet nista ne cita…

Koliko sam shvatio, da povezem xbox i monitor treba mi HDMI to VGA kabl, a sad je l moze neko da mi pojasni kako da ukljucim zvucnike/slusalice, je l postoji poseban jack na xboxu ili sam kabl ima jack?

Sam kabl ima jack za audio.

Da li mogu da provucem Halo reach u ovaj novi abgx,stime sto sam ja jos na 2.0 lt-u?Citao sam da nema ucinka sa xgd3 igrama,da li to znaci i za ove starije sa 2.5ap-om?

btw. koliko je bezbedno igrati na live-u starije igre san 2.0 tipa lupam bc2,rdr itd…?

Mene zanima da li jos neko ima problem sa novim abgx-om? Tj nije ni problem neko je spor jakoooooo. Dok radi checking game crc je nevidjeno spor??

imas problem sa hard diskom nije to do ABGX-a jer ta brzina cekiranja zavisi iskljucivo od tvog harda, tj da li se jos nesto radi u pzoadini sto zahteva hdd, da li je fragmentiran i slicno…

I treba da crc traje malo duze. Ipak, stavi abgx u high prioritete, i iskljuci pozadinske programe koji ti jedu ram.

nece, svi patchevi su za 3.0. ako ne nadjes neke custom patcheve, u ovom trenutku zaboravi na onih 6 starih ap2.5 igara dok ne stavis 3.0

stare naslove je sasvim bezbedno igrati na LIVE-u sa 2.0 ali pokupices silent update i tim ces ukinuti mogucnost igranja xgd3 igara dokle god ne stavis 3.0. eventualno mozes da se njakas sa Title Updateovima…

Pitam jer mi je drugar do malopre igrao nfs hp i forzu,da li da je provucem kroz stariji abgx 1.0.5?

ja mislim da ne vredi, ali probaj. nece svet propasti zbog jednog diska.

Pa jer da provlacim kroz stariji abgx ili ne?:slight_smile: Ja cu ga i ovako i onako narezati :wink:

Pa onda te niste ne kosta da probas,vec ti je rekao…

Kada strada laser na xboxu da li se mijenja samo laser ili kompletan dvd drive. Neko reče da je sam laser prilično jeftin. Da li je to istina? Nekako sam prilično skeptičan, čuo sam da je oko 10 do 20 eura.