Pitanje oko naloga koji se uzimaju na netu

Pozdrav svima kupio sam pre nedelju dana xbox series x i uzeo igre preko play for digitala (nalozi primarni i sekundarni) gde je dosta jeftinije nego na storu itd. Imam pitanje posto sam nasao naloge po 5 do 10 evra
Pitanja su:
Da li moze da se dobije ban?
Da li moze da se igra online?
Da li su to isti nalozi kao kod PlayForDigitals?

Evo link pa mozete da proverite ima 5k upvotova pa me mnogo zanima

https://www.playerup.com/threads/red-dead-redemption-2-ultimate-edition.4762184/

Može da se dobije ban, i tu bih završio svu priču… Više puta se ovde vodila priča o tome, i govorilo se…

To su uglavnom hakovani nalozi, ili su igre na njima kupovane kradenim podacima sa kartice… Svakako čim je jeftino, mala verovatnoća da je dobro…

Nov si pa verujem da nisi nista pročitao.

Prelistaj forum ima svega i svacega da se nadje.

Ne rizikuj ban. Kupuj na “razmena igara”, cd keys, g2a ili store i diskovi. Gde vidis 2$, 5$ beži…

Hvala braco!!!

Jos jedno pitanje moj brat ima akaunt i vec shejruje akaunt sa nekim ( sa njegovim mladim bratom koj drzi njegov nalog na sekundarnom ) da li moze da se dobije ban ako se tako shejruje? oboica igraju online igre sa samo 1 kupljenom igrom! Npr da da meni nalog njegov da li bi neko od nas mogao da dobije ban posto nas je onda 3 na tom nalogu

Pozz

Nećete dobiti ban, ali nećete ni moći da koristite jedan nalog na 3 konzole…

Ovo je maksimum. Ne moze na trecu konzolu :slightly_smiling_face:

A ako se na trejoc konzoli igra offline ili ako se lik sa druge konzole discconektuje dok ja igram i obrnuto

Tebra, nema igranja offline, ti ako imaš igre na nalogu i nisi povezan na net, nećeš moći da startuješ igru, i praktično ništa uradiš… Ne postoji mogućnost jednog naloga na više od 2 konzole

A sta ako se poveze nalog na 3 konzolu? da li uopste moze? I ako se druga konzola full disconnectuje da li tad moze da se povece 3 (znaci tad 1 nalog na 2 konzole)?

1 Like

Kada ga uloguješ na treću, izlogovaće se sa prve dve, i tako u krug

Okej znaci onda sam samo ja na tom nalogu i tada moze da se poveze jos 1 i da se igra online sve normalno? i nema rizik od bana

Vidi za sherovanje naloga nećeš dobiti ban, ali što se tiče igranja online i to, ne znam da li sheruješ nalog koji si kupio ili šta već…

Elem, zaključak

1 nalog na kom su igre, gold pretplata apsolutno sve, može istovremeno da se koristi na dve konzole.

Na drugoj konzoli ti je potreban samo nalog koji ne mora da ima apsolutno ništa, već ga koristiš za svoje progrese u sp, ili igranje u mp… Da eto tako pojednostavim…

E hvala brate igrice se kupuju preko stora pa smo hteli da sherujemo da ustedimo dosta kesha (on kupi lupam cyberpunk ja uzem re8 itd)

Obrati samo paznju kako ti je @Dexter995 objasnio. Ako treba jos nesto, pitaj. Nije isto kao na sonyju i treba obratiti paznju. Nemojte nista “na brzaka”.

Kolko sam ja skontao 2 konzole 1 nalog ako oce 3 konzola 1 se izloguje ili taj sa 3 samo udje i ove 2 konzole ce se automatski izlogovati

i sta znaci to “na brzaka” zar nije 100% zagarantovano da se ne dobija ban? posto su igre sa stora

Nema opasnosti od bana, ali kada postavljate nalog na obe konzole treba obratiti paznju kako bi obojica mogli da ograte igre, na to sam mislio.

E samo jedno pitanje ako znas controller za xbox mi je stajao na punjenu u xbox series x al mi je bio na full shutdown al se nije uopste napunio. Da li se punio kad je full shutdown

Mislim da se ne puni kada je full shutdown. Nema struje. Recimo ja na ps5 mogu puniti samo u rest modu.