Pitanje PS Vita

Znaci cena okvirno polovne je 80 evra , mislim to se smatra za dobru cenu. Sto i nije tako puno. :slight_smile: . Moze da padne nekad za remote play, vec padaju svadje oko zauzimanja TV-a :smiley:

Hvala na odg :slight_smile:

Nisam dugo gledao, ali mislim da je realnije kod nas oko 100 evra sa memorijskom. Ali, ako nađe za te pare, svaka mu čast.

2 Likes

Polovne idu od 40€, pa do 130, a nova modifikovana je 250€…
https://m.kupujemprodajem.com/PS-VITA-8gb-memorijska-Modifikovana-46160182-oglas.htm#mhs0-1495135866264

Bolje i 100 evra pa kupis sta te zanima od igara. Nego da dajes lopovu 250 evra za hakovanu konzolu. Verivatno i kada bih kupio sve sto me zanima i i to ne na popustu ne bih opet ukupno bilo toliko oO.

Al sam se nasmejao gledajuci ovaj oglas, 250e hahahaha…ovo je pre jako i za postaviti u Fun sekciju. Ali neka mu je sa srecom mozda je i proda…

EDIT:
Ja sam moju novu pre nekih 3 godine platio 160-170e + 8gb memoriskom. Da ali ova je modifikovana LOL .

Stvarno je smesno, kada se polovne nalaze za 100e preko oglasa. Kakva god da je Vita za te pare je ludilo, ja sam prodao PS4 za 200e.