Pitanje u vezi flesovanja/cipovanja

POZDRAV,
Kupio sam sinu (i meni :slight_smile: xbox360, do sad sam igrao i rezao i krekovao igre samo na PC-u pa me zanima sledeće: lik mi kaze da je cipovan Xbox, ima Aurora sistem u njenu i igre na hardu, kupim sad po netu i youtube-u tutoriale za rezanje, prebacivanje itd…uspeo sam da skontam da preko ISO2GOD programa konvertujem ISO na usb-u i da je prekopiram na hard na Xboxu, uglavnom su to igre sa piratebay-a, elem moje pitanje je sledece:
Nasao sam sajt http://torrentgamesxbox360br.com i tu pored naziva igara pise LT+2 …LT+3 …JTAG/RGH…skontao sam da je cipovana konzola RGH pa me zanima da li na njoj mogu da se igraju i te LT+2, LT+3 igre?! Takođe da li igre koje imaju oznaku NTSC-U ili bilo koji drugi NTSC mogu da se igraju kod nas ili samo isključivo PAL. HVALA

Imas tutorijale ovde na sajtu za sva pitanja koja si postavio.

Ja ovde direktno ne znam da ti odgovorim, al znam coveka koji zna . Njegovo ime pocinje sa “M” :grinning: :grin:

Pokušaj da ispratiš ovo uputstvo:

Jasno mi je prebacivanje igara, niste razumeli pitanje,
Da li LT+ igre mogu da se skinu, raspakuju, prebace i igraju na RGH konzolama i drugo pitanje da li NTSC igre rade kod nas …

Mi nismo razumeli pitanje, a i ti ga nisi postavio kako treba. “Lt+” sta?! 2.0 , 3.0 … ? Sto se ntsc igara tice, skini jednu, konvertuj u rgh pa probaj. Ako ti nije problem…

Koliko sam shvatio LT+2…3… su tzv flesovane konzole a RGH je čipovana konzola jel tako? Moja je čipovana kako mi je lik rekao gde sam kupio i ima Aurora sistem ako to ima neke veze , na sajtu gde sam mislio da skinem igre postoje igre koje imaju oznaku LT+2, LT+3 a ne RGH pa me zanima da li te igre vredi da skinem tj da li će ih RGH konzola prepoznati i pokrenuti.
Nadam se da je sada malo jasnije :slight_smile:

Uopste nije bitno da li su lt 2.0 ili 3.0. Radice ti na rgh konzoli. Samo umesto iso2god koristi xbox backup creator. Mnogo jednostavnije i svaka igra ce ti raditi.

Super hvala :slight_smile: A sto se tiče NTSC i PAL? Da li to ima veze sa konzolom tj da li ce NTSC igre raditi?

Nemoj me držati za reč, ali na RGH konzolama ne bi trebalo da imaš problema sa NTSC naslovima.
U krajnjem slučaju, ništa te ne košta da skineš jednu NTSC igru i probaš. Ne možeš ništa pokvariti ili tome slično…

Ako ima neki LT+ tipa 2.0 mozes u protivnom ne moze da vidi.
LT+ je hakovani software dvd drajva, flehuje se drajv sa LT+ i kljucem dvd drajva.
RGH hakovana ploca konzole sa CHIPom, fizickim.
JTAG prvi hack ploce softwareski expoilt samo bez fizickog cipa.